Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[obrazek]

 

 

Prawdziwy kĄsolomaniak. Na kĄsolokach oryginały, a na PieCu kradnie na potęgę, a później szydzi że PeCeciarze to złodzieje :P

bez napinki, taka luźna aluzja ;)

 

 

 

A tam od razu kradnie. Powiedzialbym, ze 'testuje', a pozniej, gdy gra na to zasluguje grzecznie smigam do sklepu i kupuje oryginal. :)

 

oczywiscie bez napinki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Swoją drogą nie rozumiem co ludzie chcą od tego systemu. Cały dzień się bawię

Schody się zaczną jak zamiast zabawy będziesz musiał popracować a tu np tunelowanie odmówi Ci posłuszeństwa, bo uzna, że nie podoba mu się SSL w Twojej firmie. Czas leci a Ty zamiast rozwiązać to w 10 sekund siedzisz na forum gdzie szukasz rozwiązania na swoje problemy, czytasz masę tematów aż ostatecznie zakladasz wlasny i juz po sekundzie dostajesz odpowiedź od jakiegoś bufona "google nie gryzie" przy czym wrzucenie tego do google wynikami prowadzi do innych for gdzie na to samo pytanie inni dostają podobną odpowiedź tj. "użyj google".

 

linuch to dobry system serwerowy i dobre narzędzie dla fascynatów, którzy czerpią przyjemność z ciągłego grzebania w czymś co w innych systemach robi się za pomocą jednego kliknięcia. Pozostali mogą, a nawet powinni, sobie odpuścić, bo skórka nie jest warta wyprawki.

Edytowane przez greah
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czas leci a Ty zamiast rozwiązać to w 10 sekund siedzisz na forum gdzie szukasz rozwiązania na swoje problemy, czytasz masę tematów aż ostatecznie zakladasz wlasny i juz po sekundzie dostajesz odpowiedź od jakiegoś bufona "google nie gryzie" przy czym wrzucenie tego do google wynikami prowadzi do innych for gdzie na to samo pytanie inni dostają podobną odpowiedź tj. "użyj google".

Tu masz ogromną rację, a nawet i tutaj nie brakuje tym podobnych "ekspertów".

 

linuch to dobry system serwerowy i dobre narzędzie dla fascynatów, którzy czerpią przyjemność z ciągłego grzebania w czymś co w innych systemach robi się za pomocą jednego kliknięcia. Pozostali mogą, a nawet powinni, sobie odpuścić, bo skórka nie jest warta wyprawki.

Pisząc "bawić się" nie miałem na myśli poprzestawiania kilku ikonek, ale to fakt, że typowi windowsowcy mogą mieć problemy (via photoshop i gimp). Tak czy siak podoba mi się.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy dasz radę, choć dam sobie głowę uciąć że kiedyś mi się to udało.

 

9IjxS.jpg

 

Jak widzisz frajerfox za chiny nie chce zmienić ikony. Tak, wiem że mogę go przypiąć do paska i wtedy zmienić ikonę ale ja go przypinać nie chcę ;) Grzebać w jego execu też nie. W folderze w którym jest zainstalowany ikona jest zmieniona. Nie ważne czy uruchamiam z execa czy ze skrótu , zawsze świeci mi tą standardową lisią ikonką :<

Odnośnik do komentarza

To dość dziwne, bo sam robiłem na zasadzie podmiany w katalogu, w którym instalowałem... Weź pacnij prawym na skrócie w menu firefox'a -> utwórz na pulpicie -> właściwości -> i zmień ikonę. Pamiętam, że Operę tak sobie załatwiłem swego czasu i miałem problem z przywróceniem oryginalnej :D

 

W razie czego jedziesz z tym:

http://www.darmoweprogramy.org/259/IconTweaker

 

Po zaakceptowaniu ikony, możesz wyłączyć program z systray'a

Odnośnik do komentarza

Qvstra, na poprzedniej stronie przecież jest wypisane praktycznie wszystko co Ci się może przydać. Po krótce:

- rainmeter widzę

- objectdock/rocketdock

- ikony, prawdopodobnie oklepany Token

- do zmiany orba sunriseseven i wsio.

 

Żeby nie było ot:

zrzutekranumk.png

 

Mógłbym do AWN'a dać ciemne ikony, sęk w tym, że na dłuższą metę mnie to wkuźwia :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...