Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

https://store.steampowered.com/app/431960/Wallpaper_Engine/?l=polish

 

Wallpaper Engine - niesamowita aplikacja, milion animowanych tapet z ulubionych gier w rożnych rozdzielczościach, z podkładami dźwiękowymi, muzyką - no wszystko, czego sobie dusza zapragnie! Polecam serdecznie - idealne uzupełnienie gamingowych pecetów.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2019 o 17:33, SpacierShark123 napisał:

No chyba że działa to jakoś nie wpływając na gry. 

Przy odpaleniu gry, bądź ogólnie aplikacji pełnoekranowej, wszelkie animacje i inne wodotryski są zatrzymywane :lapka:

Jak komuś nie szkoda 14,99zł na Steamie, to można się pobawić. Ot, efekt jak taki dynamiczny motyw z PS4 na kompie

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Każdy ten jebany Windows 11 wygląda tak samo chujowo jak jedyne możliwości customizacji to zmiana tapety 

 

 

ale ja nie o tym

 

pamiętam kiedyś miałem straszną zajawkę na grzebanie w kompie i zabawy pulpitem. Nawet sam jakieś skiny do fobara robiłem. Tak chyba jeszcze jakoś w 2013 rok. Potem odpuściłem z uwagi na to, że wyszedłem z piwnicy i zacząłem mieć jakieś żyćko. Teraz chciałem sobie zrobić jakiś fajny pultpit bo kupiłem monitor 34 cale i jakież było moje zdziwienie, że nichuja. Wszystko jakby się zatrzymało w tym 2013 roku. 

 

 

Kiedyś to się samemu zmieniało rejestr i podmieniało ikony a teraz szczytem jest zmiana tapety systemowej. Jakieś ciekawe skiny do foobara z 2013, wszystkie objecktdocki z ostatnią aktualizacją w 2013. Kompletnie nic się nie ruszyło na tej scenie. Jak ktoś dalej się bawi w  modyfikacje to siedzi na jakichś ircach i forach... z 2013 roku. 

 

Rozumiem dlaczego tak jest. Tylko psychol grzebałby godzinami ustawiając sobie ikonki, żeby pasowały do tapety xD

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2023 o 08:30, grzybiarz napisał:

No pamietam jak ustawiało sie motywy do windowsa - to te lepsze zmieniały dźwięk, czy dawały nawet wygaszacz ekranu. Teraz chyba nie ma w ogóle tych „motywów”?

:lapka:

Teraz to gówno można zrobić, nawet ikon na pasku zadań nie zmienisz:lapka:

 

dlatego wróciłem też do windowsa10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...