Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pulpitej.png

 

lub

 

 

beztytuulsl.png

 

 

Zabieralem sie za zmiane oryginalnego Aero i czarnego tla pulpitu przez jakies pol roku, dopiero dzisiaj cos drgnelo. Myslalem jeszcze nad zmienieniem ikon, oraz przyciskow 'wstecz' oraz 'dalej' na pasujace do obecnego motywu, jednak nie wiem w jakim programie to zrobic. No i jeszcze zmienilbym odtwarzacz, bo AIMP nie bardzo mi tu pasuje. Jakies propozycje? :)

Odnośnik do komentarza

Start juz zmieniony na:

steelorb_small_for_windows_7_by_ap_graphik-d2cbqnn.jpg

 

 

Ikon raczej nie bede zmienial, bo przynajmniej te na gornym docku musialyby byc z jednego setu, zeby to jakos wygladalo. Niestety ikonki sa tylko do kilku programow, a ja nie mam skilla, ktory pozwolilby mi na ich zrobienie, wiec raczej zostana te kolorowe, bo pulpit ma nie tylko wygladac, ale byc tez praktyczny. :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

up:

Nie lubię jak ktoś nie ma ikony Mój komputer na pulpicie. Ciężko mi wtedy się porusza po Windowsie i jak jestem u kogoś, a ktoś nie ma - to zawsze mu włączam. Niektórzy nie wiedzą jak :(

 

clipboard01ib.jpg

 

Po prawej u góry, jest fajny gadżet pulpitu - Clipboard Manager. Wyświetla kilka ostatnich skopiowanych rzeczy. Polecam wszystkim którzy np. coś programują/piszą i potrzebują zarządzać łatwo wszystkimi skopiowanymi rzeczami (txt, obrazy). Ktoś kiedyś mi polecił i już 3 lata używam:)

Ponadto Win 7, ale zainstalowałem programik do odchudzenia i pośpieszenia Windowsa...

PS. nie wiem jak wkleić screena bezpośrednio :(

Edit:, a faktycznie, sorry, nawyki z innego forum :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Aisza jak można używać IE, a zamiast GG polecam Kadu to samo tylko bez zbędnego shitu

 

od kiedy mam Win7 zmiana tapety co 20min i myślenie co mieć na pulpicie odeszło w niepamięć...

 

Nie wiem :D Nie ja instalowałam, musimy pogadać o tym "kadu" :ninja:

 

Tapeta nie zmieniana od nigdy, bo komputer ma dzialac, a nie wygladac. Wygralem cos ?

 

Tak, tapetę na zmianę :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...