Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko i wściekle:

 

Byłam wczoraj na przedmremierowym pokazie tego filmu i muszę powiedzieć, że jak na sequel to film był bardzo dobry. W zasadzie najlepsza część z tego cyklu. Wartka akcja, ciekawa fabuła, muzyka też niczego sobie. Piękne kobiety i szybkie samochody- coś dla mężczyzn, lecz nie tylko. Odprężający seans- polecam, 7/ 10.

 

Odnośnik do komentarza

Grobowiec Świetlików- jak to u Ghibli niesamowita szczegółowość w odwzorowaniu rzeczywistości (np. spożywanie posiłków). Fabularnie film miał chyba nas przekonać do beznadziejności sytuacji w jakiej znaleźli się bohaterowie, ale kilka faktów nie daje mi odejść myśli, że dało się inaczej... Dobry film, ale z powyższego powodu nie mogłem się zżyć z bohaterami, współczuć im itd. 7/10

Odnośnik do komentarza

@łukasz - za farrellem nie przepadam :). Jest taki z deka dziwny. W In bruges mi się podobał

 

 

Dzisiaj - Szybko i wściekle.

Seria się stacza po równi pochyłej.. Film na którym nie trzeba myśleć, fabuła jest oczywiście płytka, jak to w takich filmach bywa, nawet ciekawych samochodów i pościgów jakoś mniej. Nie do końca mi się podobało. Raczej słabo - 5+/10

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza

Zejście - słabizna. Klimat tylko do połowy, później zaczyna się durna sieka; potworki są beznadziejne, schizy nie ma wcale, laski występujące w filmie to stadko najgłupszych ci'p jakie widziałem w filmach i chyba tylko zakończenie można uznać za udane. 5/10

 

Lustra - tu już lepiej. Mocny klimat, dobra rola Sutherlanda (czasem tylko za bardzo zalatuje od niego Bałerem), rozsądnie dawkowane gore i...także niezłe zakończenie. 7/10

 

Doomsday - jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w tym roku. Nawet nie chce mi się tego gó'wna komentować - 1+/10. Plus za Lare Croft.

Edytowane przez Seigaku
Odnośnik do komentarza
Szybko i wściekle:

 

Byłam wczoraj na przedmremierowym pokazie tego filmu i muszę powiedzieć, że jak na sequel to film był bardzo dobry. W zasadzie najlepsza część z tego cyklu. Wartka akcja, ciekawa fabuła, muzyka też niczego sobie. Piękne kobiety i szybkie samochody- coś dla mężczyzn, lecz nie tylko. Odprężający seans- polecam, 7/ 10.

haha

 

Powinni to puszczać w seansach łączonych ze step up 2.

 

Odnośnik do komentarza

Baśń o ludziach stąd - wytwórnia A'YOY

jak dla mnie najlepsza polska komedia o wielu lat

bardzo trafnym objasnieniem filmu jest cytat z jakiegos portalu:

ten film jest "dowodem troski o Wytwórnie(inne filmy: Robin Hood.Czwarta strzała,Dr Jekyll i Mr Hyde, Nakręceni)

ze strony całego polskiego środowiska kabaretowego"

 

'Góral' z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Tym, 'Tato' - za(pipi)ista rola dzielnicowego maga Juranda,'Smutny'(pianista z kabaretu Potem) i wiele innych ciekawych person

nie palcie przed seansem bo pękniecie ze śmiechu

jak najbardziej POLECAM

 

dla wtajemniczonych dodam, że film od razu skojarzył mi sie z legendarnym obrazem Vittorio de Sica - "Cud w Mediolanie", bo rzecz dotyczy ludzi stąd i z tamtąd, śmietnik - burżuazja, tyle, ze "Cud..." to bardziej tragikomedia,

a tutaj mamy beczke śmiechu w najlepszym wydaniu. Smacznego!

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Najnowsza czesc Fast& Furious i co tu duzo opowiadac... to po prostu kolejni szybcy i wsciekli :) jesli nie w(pipi)iaja was ponadczasowo naciagane dialogi, sztuczni jak plastikowy kubek aktorzy i auta unoszace sie na dwoch tylnich kolach przy starcie to powiecie, ze to najlepsza czesc. Muzyka i baunsujace laski gorsze od tych z tokio drift, na autach sie nie znam wiec nie bede ryzykowal krytyka.

 

 

Quantum of solace- Moze byc, nareszcie udalo mi sie przemoc do nowego Bonda. Wszystko bardzo chaotyczne, szybko sie rozkreca, szybko sie konczy. A ta Angieleczka ktora przespala sie w tej czesci z Bondem juz jest moja najsliczniejsza aktorka tego roku( jak jej tam na imie?)

Odnośnik do komentarza
A ta Angieleczka ktora przespala sie w tej czesci z Bondem juz jest moja najsliczniejsza aktorka tego roku( jak jej tam na imie?)

Judi Dench?

Jestes podly :P

 

Gemma Arterton :wub:

 

000060461946176l.jpg

OOO tak, to wlasnie ona!! Brrr urocze stworzenie

 

Obcy, zawsze ogladam mam nadzieje ze mu sie tym razem uda ale ta ruda cipa zawsze musi go ubic na koniec.

Zartujestz? Ja ja wlasnie za to kocham :)

Odnośnik do komentarza

No bez przesady. Jest tam kilka rewelacyjnych scen, które właściwie przeszły już do klasyki.

 

Żywot Briana

 

Staroć zrobiona przez genialnego Monty Pythona. Ale pewnie i tak większość to zna. Jak ktoś nie zna to musi obejrzeć.

 

 

btw. nie obraziłbym się jakby ktoś podrzucił mi na pm linki do grobowca świetlików.

danke

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...