Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Screamers 2: The Hunting

 

dawno nie widziałam tak zuego sequel'a

oglądanie kolejnych minut filmu wprawia oglądającego w zażenowanie

im dalej tym gorzej, opera mydlana i wszystko na temat

z całości fajny jest tylko tytuł bo fabuły tu po prostu nie ma, a obraz cofa o kilka dekad wstecz

 

3/10

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Into the Wild - rewelka, pomimo długiego czasu trwania nie nudziłem się nawet przez chwilę. Film bardzo życiowy, zmuszający do refleksji - 9/10.

 

Dragon Ball: Evolution - walki jak w Dead or Alive, słabiutkie efekty, żenująca gra aktorska, fabuła masakrycznie głupia (tak to już jest jak się robi kinówke na podst. mangi). Ta kupa powinna nigdy nie powstać - 5/10.

 

X-Men Origins: Wolverine - nawet niezły film akcji. Momentami przesadnie ugrzeczniony, miejscami zbyt przegadany, ale ogólnie efekciarski i odprężający- 7-/10.

 

Yes Man - dawno już nie widziałem naprawdę porządnej komedii z Jimem Carreyem...i raczej już nie zobaczę. Co jednak nie znaczy, że "Jestem na TAK" jest filmem słabym. Jim pomimo wieku wciąż świetnie radzi sobie jako komik, nadal bawi i fajnie wykrzywia ryja. Na Yes Man można się trochę pośmiać, wyluzować - 7+/10.

 

Wristcutters: A Love Story - podobnie jak Into the Wild obraz życiowy i zmuszający do refleksji, i tak samo podobnie jak w Into the Wild motywem przewodnim jest podróż. Świat przedstawiony w filmie zasługuje na uznanie. Tytuł nieco nietrafiony, bo z romansem ma niewiele wspólnego (przynajmniej przez większość czasu) - 8+/10.

Odnośnik do komentarza
Sunshine - aż mnie dziwi, że ten film zbiera takie średnie oceny, genialna muzyka ( Murphy jak zawsze w formie ), wizualnie daje rade ( słonko wygląda obłędnie :] ), aktorzy na poziomie, jest klimatycznie.

Jedyne co mi się nie podobało to ten pojedynek na końcu, nie pasuje do całości, zupełnie niepotrzebny moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

7,3 to trochę za niska nota, jak dla mnie to mocna 8 byłaby jak najbardziej ok, tym bardziej że dawno nie było tak dobrego filmu s-f, ale z drugiej strony to tylko ocena więc nie należy się tym zawsze sugerować, jedni ten film pokochają inni oleją ciepłym moczem.

Widoki są cudne, aż chciałbym zobaczyć to co oni ale na żywo :]

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Piątek 13go z 1980- hardkor xD Niewiadomo o co kamana, gra aktorska jak na teatrzyku szkolnym w podstawówce. Ogólnie polecam xD

a kolejne czesci jeszcze lepsze, remake to wlasnie czesci 1-3, serie lubie wiec 9/10 dla remaku bo wesoly jest

 

the eye - po 30 minutach wylaczylem, dawno takiego (pipi) nie widzialem

Odnośnik do komentarza

Echelon Conspiracy- wypisz wymaluj zrzynka albo niesamowity zbieg okoliczności przy pisaniu scenariusza z filmem Eagle Eye. Ogólnie dobry ale gorszy od "protoplasty".

 

Duchy moich byłych ;p- byłem zmuszony iśc na to do kina z laską. Nie takie złe jak na romantyczną komedię z Mc Mateuszem i madafaka wyrywaczem, podstarzałym Douglasem.

 

Fired Up- komedyjka dla nastolatków o kolesiach hurtowo wyrywających laski na obozie dla czirliderek. Ani to śmieszne, ani żałosne. Ot do zlukania jak już nic innego nie pozostanie

Odnośnik do komentarza

Friday 13th 2008

 

ale bida :)

 

Czego spodziewałem sie po nowym Piątku? Cycków, efektownych morderstw z gore, lesnego klimatu, trochę napięcia, a co otrzymałem? Brak klimatu, zero napiecia, marne efekty, marne gore, morderstwa kompletnie bez polotu. Jedynie do czego nie mozna sie przyczepic to do cykow bo te sa pierwsza klasa :) Pierwsze lepsze morderstwo z piatku z 1980r z charakteryzacja Saviniego miażdżą wszystkie z najnowszego. Jak mozna bylo ten element az tak zaniedbac? Bez jaj. Ani jednego fajnego zabójstwa? W slaszerze? Po za tym schemat goni schemat a dluzyzny sa wrecz nieprzyzwoite. Oczekiwalem fajnego, krwawego filmu, poniewaz Nispel wraz z Bayem maja na koncie bardzo przyzwoity rimejk TCM ale to co dostalem to dosc ciezki malo smieszny zart.

4/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...