Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake

egzorcyzmy emily rose - dawno takiego (pipi) nie widzialem, do tego siostra dextera truche (pipi) za staro wyglada na 19-latke. Szkoda mi tych 2 godzin i kasy bo bralem z wypozyczalni ;f

 

paranoid - film z jessica albą kupiony w tesco za 5 zl. Ładnie wygląda na półce ale do oglądania się nie nadaje.

 

tekken - no mi się podobało. Duzo lania się po ryjach, glupia fabula i beznadziejni aktorzy. Takie troche lepsze DOA.

Odnośnik do komentarza

animacja łączaca skladowe elementy Terminatora , Fallouta i Machinarium (te dwie ostatnie to gry jakby ktos nie wiedział;-) , podlana stylistyką a'la Burton? tak, to możliwe w "9" (to tytuł, jakby ktoś nie wiedział ;-)

 

Warto zobaczyć, głownie dla urzekającej stylistyki bo fabuła nie gra pierwszych skrzypiec

Odnośnik do komentarza

Valkiria - jako, że będąc na wakacjach zwiedzałem "Wilczy Szaniec" i byłem w bunkrze hitlera napaliłem sie na te klimaty i wyczaiłem ten film. Przewodnik oraz przeczytana książka dawały mi jakiś pogląd na przebieg wydarzeń podczas zamachu oraz na to co sie działo po nim. Film niezbyt szczegółowo bazuje na wydarzeniach historycznych. Liczyłem na wiecej scen w wilczym szańcu, w końcu są chyba tylko dwie (pierwsza próba i druga), ale już sam wygląd tego miejsca sprawia pozytywne wrażenie. Przekoloryzowanie Stauffenberga (który stracił prawe oko a w filmie lewe) przez Tomka Kruza , w zasadzie to wszyscy aktorzy mi nie pasowali. Ładne amerykańskie gwiazdy nie są w stanie oddać prawdziwego charakteru s(pipi)eli jakimi byli niemieccy generałowie. Nie wiele mi sie podobało w tym filmie, szkoda bo można było to zrealizować o wiele lepiej. 5/10

Odnośnik do komentarza

Valkiria - jako, że będąc na wakacjach zwiedzałem "Wilczy Szaniec" i byłem w bunkrze hitlera napaliłem sie na te klimaty i wyczaiłem ten film. Przewodnik oraz przeczytana książka dawały mi jakiś pogląd na przebieg wydarzeń podczas zamachu oraz na to co sie działo po nim. Film niezbyt szczegółowo bazuje na wydarzeniach historycznych. Liczyłem na wiecej scen w wilczym szańcu, w końcu są chyba tylko dwie (pierwsza próba i druga), ale już sam wygląd tego miejsca sprawia pozytywne wrażenie. Przekoloryzowanie Stauffenberga (który stracił prawe oko a w filmie lewe) przez Tomka Kruza , w zasadzie to wszyscy aktorzy mi nie pasowali. Ładne amerykańskie gwiazdy nie są w stanie oddać prawdziwego charakteru s(pipi)eli jakimi byli niemieccy generałowie. Nie wiele mi sie podobało w tym filmie, szkoda bo można było to zrealizować o wiele lepiej. 5/10

Oj, mnie się ten film podobał znacznie bardziej niż 5/10. Jak pamiętam dobrze ja dałem 8-.

 

Trochę offtop. Nie wiem jak u Was ale ja przeważnie zawsze po oglądnięciu jakiegoś filmu który opiera się/zawiera fakty historyczne wędruję na Wikipedię i spędzam na niej pół dnia ;)

Odnośnik do komentarza

The Wrestler (dramat) - nie dokument pokazujacy od wewnatrz wrestling, to co sie dzieje z ludzmi po karierze, ich zdrowotnymi i materialnymi problemami. Jak kogos robi tematyka to polecam, jak nie to moze obejrzec dla samej historii, ktora sama w sobie tez jest dobra. 5/5

 

The Imaginarium of Doctor Parnassus (fantasy) - kuzwa nie ogarniam xD Niby taki luzny film do zrelaksowania, ale nie do konca. Specyficzny. 4/5

 

Semi-Pro (komedia) - Will Ferrell i wiadomo co to bedzie za film. Mi wyjatkowo odpowiada aktor i filmy z nim. W tym przypadku lata 70 i temat koszykowki. Glupio jak to kazdy film Ferrella, wiec jest z czego sie posmiac. 5/5

 

Clash of the Titans (fantasy) - nastepny 'cudowny' film pokroju Avatara... Idzie sie zanudzic. 3/5

 

Laid to Rest (horror) - nie ogladam horrow za bardzo, ale ten nie byl jakis super zly. Poza koncowka... Gdzie takie zakonczenie do horroru cholender. 4/5

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Niezniszczalni - Jak dla mnie rewelacja. Film trzymał mnie w napięciu do ostatniej minuty. Dosyć humor, ciekawe akcje i sceny walki. Marzenie z dzieciństwa by w jednym filmie wystąpili kozacy z filmów akcji po części zostało spełnione. Więcej takich filmów sensacyjnych. 10/10 i serduszko na Filmwebie wjechało :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...