Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake

no niedawno jakoś wydano resztę soundtracku z serialu i rzeczonego filmu - polecam, kawałek "blue frank" ryje beret

season 2 music and more, trzyma poziom.

 

Ciekawe czy kiedyś w końcu wydadzą pełną wersję tego filmu, godzina materiału przecież gdzieś leży. Jest tam coś więcej o tym co było po serialu niż tylko Coop siedzący w redroomie itp.

Odnośnik do komentarza

Salt, byłoby nawet 6, ale jest Andzelina. W takim wypadku dałbym 5, ale niestety film konczy się w komencie, w ktorym powinien sie zacząć rozkrecać. Moccne 4? Byłoby, gdyby ten film nie był tak ch*uj*owy. Dam naciagane 3

Odnośnik do komentarza

The Expendables - Poruszający obraz, trzeba przyznać. Strzelanie, śmierć, dyktator - wiecie. Wybuchy i w ogóle. Koka. Poważne kino dla poważnych ludzi. Są sceny humorystyczne, tylko mijają zanim stanie się coś śmiesznego. Sceny walki za to nadrabiają komizmem.

 

+ Arnold i jego mega rola

+ strzał ostrzegawczy Dolfa

+ Dżejson - facet potrafi dobrze zagrać najgorszą rolę

+ Czarnuch i jego bum bum w piwni

 

- plejada wraków w głównych rolach

- strzelanie z samolotu (tutaj akurat brechłem)

- pedalski Li

- brak Olbrychskiego

 

3/10

 

The Experiment - film na podstawie prawdziwego eksperymentu, niestety chyba tylko z założenia. W ogole co za głupota, niby ich wpuścili i 5 minut później już się hardkor kręci. Bez przesady. A tak w ogóle to jakiś paź w Polsce też zrobił ten eksperyment i zakończył on się tym, że klawisze dogadali się z wieźniami i sobie poszli w pi.zdu do domu. O czym to ja? Aha

 

0/10 - żadna, podkreślam ŻADNA, scena w tym filmie mi się nie podobała. Nawet obszczany przez czarnucha gargamel nie pomógł. W ogóle mi się wydaje, że chop schodzi na psy. W jakieś predatory się bawi idiota. Ktoś mu musi powiedzieć, że zawsze będzie się nadawał tylko do grania mega pizd. Dziękuję.

Edytowane przez WWilk
Odnośnik do komentarza

The Expendables - Poruszający obraz, trzeba przyznać. Strzelanie, śmierć, dyktator - wiecie. Wybuchy i w ogóle. Koka. Poważne kino dla poważnych ludzi. Są sceny humorystyczne, tylko mijają zanim stanie się coś śmiesznego. Sceny walki za to nadrabiają komizmem. + Arnold i jego mega rola + strzał ostrzegawczy Dolfa + Dżejson - facet potrafi dobrze zagrać najgorszą rolę + Czarnuch i jego bum bum w piwni - plejada wraków w głównych rolach - strzelanie z samolotu (tutaj akurat brechłem) - pedalski Li - brak Olbrychskiego 3/10

 

Umrzyj :ninja: No chyba że jesteś dziewczyną :potter:

 

The Straight Story - Piękny film. Chwyta za serce, wzruszający...ale chłopaki nie płaczą przecież :whistling: 9/10

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Terminator 2 wer. rozszerzona - Ten film ani trochę sie nie zestarzał. Każda scena jest dobrze przemyślana i nie ma tu miejsca na żadną kaszanę. Dobra, mocne kino akcji. Oczywiście teraz bananowa młodzież wyśmiałaby ten film, no bo transformersy przecież no nie? I w ogóle bez efektów i iskierek, no ale właśnie o to chodzi, że to były piękne czasy kiedy komputery wrzucano tylko tam gdzie inaczej się nie da, aktorzy nosili gumowe maski, budowało się makiety. To były czasy, kiedy bardziej się opylało zbudować robota niż wygenerować go przez kalkulator. No już, prawie się popłakałem. Marzy mi się powrót do tego typu "efektów specjalnych" ale takie rzeczy to już chyba tylko w teatrze. Dobra, konieć pier.dolenia.

 

 

9+/10

 

 

Cementery Junction - Typowe kino angielskie niby. Jest beka, jest trochę życiowej prawdy itp. Ja to wciągam bez zapojki.

 

 

7/10

Odnośnik do komentarza

Heartbreaker i The Switch, czyli po polsku "Tak to się teraz robi" (?). Dwie nowe komedie romantyczne, powiem że bardzo fajne, na pójście z laską jak znalazł. Zwłaszcza Heartbreaker, który jest naprawdę zabawny i pomysłowy. A Switch to przede wszystkim gra aktorska Batemana i tego małego dzieciaka, który jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza

Szczęki 2- baaaaaardzo słaby sequel. Jedynka mi się podobała, głównie ze względu na świetną postać łowcy, i to że na jego polowanie na rekina był położony największy nacisk, to i film mi się nie nudził. Niestety w dwójce spie.przyli wszystko. Słabe postacie (brak łowcy, i zamiast niego jacyś kilkunastolatkowie, i nerd chcący znaleść dziewczyne), brak akcji, jakiegoś działania (głównie co jakiś czas ryba żre kolejnego człowieka, aczkolwiek sceny śmierci, są pozbawione powera, większej brutalności i w większości napięcia), i ogólnie strasznie się wlekąca akcja. Ziewałem na tym seansie. Jedynce daje 7, a dwójce 5 albo 6. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

The Expendables - Poruszający obraz, trzeba przyznać. Strzelanie, śmierć, dyktator - wiecie. Wybuchy i w ogóle. Koka. Poważne kino dla poważnych ludzi. Są sceny humorystyczne, tylko mijają zanim stanie się coś śmiesznego. Sceny walki za to nadrabiają komizmem. + Arnold i jego mega rola + strzał ostrzegawczy Dolfa + Dżejson - facet potrafi dobrze zagrać najgorszą rolę + Czarnuch i jego bum bum w piwni - plejada wraków w głównych rolach - strzelanie z samolotu (tutaj akurat brechłem) - pedalski Li - brak Olbrychskiego 3/10

 

Umrzyj :ninja: No chyba że jesteś dziewczyną :potter:

 

The Straight Story - Piękny film. Chwyta za serce, wzruszający...ale chłopaki nie płaczą przecież :whistling: 9/10

 

Mówisz o tym filmie, gdzie facet jedzie na kosiarce do brata?

 

 

 

Bo jak tak, to ....to jest mega film!!!

Odnośnik do komentarza

Robin Hood - no fajnie, zamiast gladiatora mamy Robina. Taki typisz filmisz ze średniowiecza. Fabuła naciągana do granic możliwości niczym druty w Krakowie ale da się obejrzeć. Zero jakichś zapadających w pamięć motywów, brak jakichś super scen czy mega rozmachu i bitew. Rozwaliła mnie akcja z

lądowaniem na plaży niczym w Normandii ver. późne średniowiecze XD

.

 

To taki prequel do przygód Costner'owskiego Robin Hood'a .

 

5/10

Odnośnik do komentarza

Iron Man 2 - sikłel. Dobry ale nie lepszy niż oryginał. Fajnie że w końcu ktoś pomyślał i na trailerze umieścił tylko początek filmu, a nie najlepsze akcje ;) Kino rozrywkowe w dobrym tego słowa znaczeniu. Ofkoz pełne niedorzeczności itp. ale przecież to film na podstawie komiksu i

budowa w domu akceleratora plazmy

przydarza się każdemu i nijak się ma do budowy mini elektrowni atomowej w jaskini [jak to miało miejsce w 1] ;)

Jak zwykle rządzi muzyka! A reszta stoi na przyzwoitym poziomie. Choć moim zdaniem za mało było jakichś megarozpierduch, a w końcu ten film powinien w to obfitować.

 

7/10

 

[nie mylić z 7/10 Snejka , moje 7/10 to jego min. 8/10 :F ]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...