Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

van valdier 3 - co za syf, wylaczylem po 20 minutach

 

chinatown - wiadome klasyk, genialny Jack Nicholson, swietny klimat, spokojna akcja, ale ani troche nie nudzi

 

kickass - komiksu nie znam, a film podobal mi sie, bardzo dobre kino rozrywkowe nie wymagające mózgu, są flaki, fajne akcje, całkiem zabawny

 

akira - no w koncu obejrzałem to kultowe anime i ani troche sie nie zawiodlem, polecam, przed smiercią zobaczyć trzeba

 

point break (na fali) - chyba kazdy ma taki film, ktory powszechnie ma opinie przeciętnego, a dla niego jest arcydziełem. Point break jest dla mnie esencją zaje.bistości filmów sensacyjnych z lat 90, duzo sie dzieje, super fabuła, bohaterzy, no kur.wa geniusz, moge to ogladac tak raz w miesiącu.

 

predators - zle nie jest, moglo byc gorzej, ale i lepiej. Ktos lubi tematyke predatorów niech ogląda smiało, reszta moze sobie odpuscić.

Odnośnik do komentarza

REC 2 - jedynke widzialem i mi sie podobała, teraz dwójka zrobiła podobne wrazenie na mnie. Sam początek od razu na myśl mi przyniósł Aliens, ale co tam na kims sie trzeba wzorowac, potem sama akcja fajnie przebiegła. Były momenty, że podskoczyłem, bo jakies bydło nagle wyskoczyło. Troche mi nie pasiło że wątek religijny jest wmieszany w fabułe, wolałbym zombiaki tradycyjne. Film mi sie podobał i polecam :) 8/10

 

Dead Snow czy jak sie to zwie Zombie SS - haha naprawde dobry film, sam początek od razu rodzi pozytywne uczucia co do dalszej akcji, niezła muza i akcje gore, a sam finał nie dosc że śmiechowy to jeszcze krwawy! :D Dobrze sie ubawiłem 8+/10

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Chloe - warto zobaczyć, dobra intryga, jest nawet napięcie i ponętne ciało Amandy Seyfried. Plus fajny kawałek przewodni, w którym zasłuchiwała się Chloe.

 

Aż po grób - nic wybitnego, ale fajne dialogi Duvalla i Murraya, pomimo tego że prawie usnąłem w połowie (byłem po pracy) to fajny film, z fajnym małomiasteczkowym klimatem

 

Różyczka - Nie spodziewałem się że ten film będzie aż tak dobry. Kolejny super film polski po Domie złym. Rola Więckiewicza wzorowa - już dawno nie widziałem tak podłego i upadłego człowieka. Magdalena Boczarska też dobrze zagrała i tak jak w przypadku Chloe - super ciało ;]. Aż człowieka ściska jak myśli sobie o tych latach 60' PRLu, mocny film.

Odnośnik do komentarza

Po wielu namowach kumpla i jego pozytywnej opinii obejrzałem Easy Ridera no i kurde się trochę zawiodłem. Ten film jest po prostu nudny! Ratuje go tylko rola Jacka Nicholsona i sceny po

zażyciu kwasu

. Cała reszta mnie nie zachwyciła, ba nie dopatrzyłem się nawet tego wielkiego przesłania o wolności. Pewnie niedługo opiszę moje wrażenia na blogu, więc zapraszam tam, a jak na ten moment oceniam film na 6+/10.

Odnośnik do komentarza

Juno - 16-letnia typiara zachodzi w ciążę i próbuje się pozbyć dzieciaka. Niby komedia, ale tematyka poważna. No i troszkę romansidłem zaciąga, ale ogólnie całkiem spoko. Można zobaczyć. 7/10

 

Littleman - gangster-karzeł wychodzi z pierdla i kradnie diament, który potem podrzuca małżeństwu, po czym próbuje go odzyskać podszywając się pod dzieciaka podrzuconego w koszyku. BK obecna! 8+/10

Odnośnik do komentarza

No co, zajawkę na megagłupie hamerykańskie komedie mam. Lepsze to niż melodramaty ;]

 

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo - kolejna głupio-śmieszno-mięsna komedia pełna ironii i sarkazmu. Czasem są tak poje.bane akcje, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ale ogólnie film mnie zmiażdżył. 9/10

 

Superbad - jednego z dwóch głównych bohaterów gra Michael Cera, aktor 'robiący' za Scotta Pilgrima. Dobra komedia z miliardem zwrotów akcji. Uśmiałem się. 7+/10

Odnośnik do komentarza

unthiinkable - zly terrorysta i do tego muzulman (m. sheen) podklada bomby atomowe w losowo wybranych miastach w usa po czym oddaje sie w rece rzadu. na pomoc przybywa jeszcze gorszy samuel l jackson - specjalista od tortur ktory ma za zadanie wiecie co. pomimo paru glupich rzeczy w filmie i wku$wiajacej trinity z matrixa jest ok

6/10 byloby siedem gdyby

jackson mogl zronic tytulowe nie do pomyslenia

 

Odnośnik do komentarza

Nowy Potter part 1 - Jak na ekranizacje tej nudniejszej części książki to było... niesamowicie nudno. Nie licząc kilku szybszych scen to film naprawdę się dłuży. Jeżeli ktoś widział te 36 min. wpuszczone na neta i podjarał się że tak będzie wyglądał cały film, to niema czego szukać. Lepszy niż poprzednie części Yates'a i Columbosa ale jednak gorsze niż Czara czy Więzien. 7+*/10

 

*

 

Plus za scenę końcową w której Mroczny Pan zabiera różdżkę z grobu Dumbledore'a.

 

Odnośnik do komentarza

może i nie klasyczny western, ale polecam i widziałem dość niedawno po raz któryśtam - last man standing z brucem i christopherem walkenem. westernowy klimacik, czasy prohibicji i scenariusz oparty na yôjinbô kurosawy. masa! a najlepsze westerny to oczywiście młode strzelby bo gra w nich kiefer.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

"Joanna"

 

nowy film Feliksa Falka. Jak chcecie zaruchac po seansie na "mlodego intelektualiste lubujacego sie w offowych filmach" to nie polecam, bo panna po wyjsciu z kina bedzie miala zbyt slaby nastroj (dosc depresyjny film). Ewentualnie jak pojedziecie w nurt smutnego misia, ktory sie przejal losami bohaterow to wam handjoba zrobi, ale zasadniczo to lepiej na tym wyjdziecie jak sie sami zaspokoicie w kinie jak wchodzi scena z cyckami.

 

 

No chyba, ze kreca was 5 letnie dzieci, to wtedy przez caly film macie fun.

 

 

 

Kurde, wyszla calkiem zgrabna recka, nie to co w wyborczej czy Filmie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj widziałem jedne z gorszych filmów w życiu. "Czterech jeźdźców apokalipsy". Tak przewidywalnego, sztampowego, wyglądającego tanio filmu dawno nie widziałem. Najmarniejsza kopia "Siedem" jaka chyba kiedykolwiek postała. Byłem zjarany, śmiałem się jak głupi z idiotyzmu tego ... główna. Prosta budowa cepa: kiepska akcja(zazwyczaj odnalezienie zwłok), potem spokojny epizod rodzinno-obyczajowy(takie motywy znajduję w 95% filmów made by USA, zły tatuś co sobie nie może poradzić po stracie żony z dziećmi, nie ma dla nich czasu, NO (pipi)!) i znów akcja cieciowata. Przy zakończeniu połamałem płytę, serio. Cały czas krzyczałem "(pipi) to nie może być koniec! To nie może się tak tanio skończyć!:/ ". Jeszcze dodatkowo ten aktor, którego nie cierpię. Efekty ... jakie efekty?! Zdecydowanie najgorszy film jaki widziałem w tym roku. 3-/10

Odnośnik do komentarza

Sporo calkiem poogladalem, powolutu moze cos opisze

 

 

Donnie Brasco - Madsen, Pacino, Depp - wybuchowa mieszanka musiala dac wybuchowy film - dla fanów gangsterki (i nie tylko) pozycja obowiazkowa. Świetny scenariusz, muzyka, klimat , a przede wszystkim relacje meidzy bohaterami - po prostu swietne kino. 5-/6

 

Zapach kobiety - Podchodzilem dosc sceptycznie do tej produkcji, jednakze kumpel namówił, totez postanowilem obejrzeć. Dosyc przewiidywalna historia, jednakze Pacino w tym filmie wzniosl sie na wyzyny swych umiejetnosci aktorskich - Jego wypowiedzi moglbym zapisywac w notatniku i uczyc sie na pamiec, by pozniej recytowac. Totalny majstersztyk. Z drugiej strony mlody chlopak, ciapa , ktora ewoluuje pod okiem starego mistrza :)

spoiler

 

scena pod koniec, przemowa Pacino wsrod uczniow calej skzoly, to 100% mistrzostwo - az mnie ciray przechodzily

5-/6

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...