Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Nail'd gra kopie tyłko bardzo mocno. Niestety singiel jest krótki i mało urozmaicony. Za to same trasy to mistrzostwo świata. Skoki to dopiero kosmos ponieważ czasem leci się pare sekund po drodze omijając kilka przeszkód. Niestety brakuję troche tricków przy tak kozackich skokach (nie dla punktów wystarczy for fan) i jakichś urozmaiceń wyścigów ( 3 laps, 1 lap sprint i coś ala trick attack na punkty za zbieranie dopalacza) Gra chyba bardziej stawia na grę przez internet ale tego trybu nie miałem okazji sprawdzić u znajomego z braku czasu.

Odnośnik do komentarza

Football Manager 2011 - gra cudo

Left 4 Dead 2 - multi z kumplami od czasu do czasu

Borderlands - mam platyne na PS3 ale mimo to kupilem sobie na steamie oryginal i przechodze jeszcze raz na PC na full detalach i jest jakby bardziej komfortowo.

 

Przymierzam sie tez do Wiedzmina 1 zanim pojawi sie druga czesc,ale przedtem ogarniam ksiazki sapkowskiego zeby sie bardziej wkrecic.

 

Ogolnie to konsole (poza NDS:*) stoja i sie kurza,czasem moze w Fifa 11 pogram 30 minut a tak to glownie na PC odkad go zmodernizowalem i moge grac w co chce...czuje ze zdradzam swoj konsolowy swiatek ale przynajmniej grajac na PC nie musze sie wiecznie wyklocac o wolny TV i moge grac na sluchawkach :<

Odnośnik do komentarza

Ja też nadrabiam zaległości growe z 4ech ostatnich lat.

 

Naprzemiennie pykam w Bioshock'a (imo ocena na gamerankings zawyżona, przyjemność ze strzelania jest o wiele mniejsza niz w CoDzie, ale klimacik fajny- sześćdziesiąts, art deco etc.), Assassins Creed 2 (piękne lokacje, a bieganie i zabijanie juz dawno nie przynosilo takiej zabawy) i NFS:Undercover (ta gra jest tak prosta czy to ja jestem tak dobrym kierowcą?enyłej jeździ się bardzo przyjemnie)

Odnośnik do komentarza

DiRT- totalnie nie umiem w to grać, ale mimo to, cos mnie ciągnie to tej gry. Szkoda, że nie znam się na ustawieniach samochodów ;/

Batman:AA - dobre toto, mocne toto. uwielbiam atakować wroga z powietrza, można się wtedy powczuwać :]

CoD MW2 MP - w żadnej innej grze nie ma takiej przyjemności ze strzelania.

 

Zacząłem też grać w Mass Effect, ale odpycha mnie trochę, co dziwne, bo KotOR (podobny klimat i też od bajołeru) jest moją ulubioną grą, ktora przechodziłem multum razy. Może to brak przyjemności ze strzelania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...