Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem lapka (Samsung R580) i wreszcie mogę pograc w gry, o których wcześniej mogłem pomarzyc ;)

Na razie ograłem dema ME2, Fifa 11, PES 2011, Crysis ( płynnie na medium/high AAx0), Grid, Dirt 2. No i kminię co dalej. Zassałbym demo Mafii 2, ale da się tylko przez steama, ktorego juz nie mam ;/

 

To co za problem zalozyc nowe konto?

Odnośnik do komentarza

Skusiłem się na Day of Defeat Source na Steamie bo był po niecałe 2 ojro. Pierwsza część tego moda, jeszcze dla Half Life jedynki była bardzo fajna i dość sporo w nią grałem. Wersja source jest równie udana, a w dodatku miło mnie zaskoczył fakt, że nadal tak dużo ludzi w nią gra. Ot, taki urok dobrze zrobionych modów.

Oprócz tego zacząłem ostro zagrywać się w Quake Live. Jestem bardziej fanem Unreal Tournament ale jakoś przemogłem swoją dziwną niechęć do Quake'a III i dobrze, bo multi w nim to po dzisiaj potęga. Zaraz po UT'99 i W:ET ^_^

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem lapka (Samsung R580) i wreszcie mogę pograc w gry, o których wcześniej mogłem pomarzyc ;)

Na razie ograłem dema ME2, Fifa 11, PES 2011, Crysis ( płynnie na medium/high AAx0), Grid, Dirt 2.

 

Lapek fajny ale ta grafika w nim to słabizna. Szyna 64 bity 4 ROPy . To jedna z najsłabszych obecnie montowanych kart graficznych w laptopach.Crysis i inne nowe gry na takiej grafie to chyba w 800x600 bez detali ledwo działają .

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pytanko:

która z nowszych strategii warto zacząc, jesli datad jedyna strategia z jaka sie mialo kontakt jest advance wars seria na ninendo?

Nigdy nie gralem w zadne warcrafty i inne, a mam ochote w cos takiego pograc.

c&c czy starcraft? która jest bardziej miła dla nowicjusza? czy może obie biorą pod uwage ze ktos gra pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem lapka (Samsung R580) i wreszcie mogę pograc w gry, o których wcześniej mogłem pomarzyc ;)

Na razie ograłem dema ME2, Fifa 11, PES 2011, Crysis ( płynnie na medium/high AAx0), Grid, Dirt 2.

 

Lapek fajny ale ta grafika w nim to słabizna. Szyna 64 bity 4 ROPy . To jedna z najsłabszych obecnie montowanych kart graficznych w laptopach.Crysis i inne nowe gry na takiej grafie to chyba w 800x600 bez detali ledwo działają .

 

Nie orientujesz się czy jest możliwośc odblokowania/wymiany karty graf. ?

Odnośnik do komentarza

Orion50 o jakie odblokowanie ci chodzi ? A wymienić grafiki się nie da w laptopie. Można jedynie wymienić procka/ dysk czy dołożyć ramu.

Trzeba było przed zakupem poczytać jakieś testy albo spytać na forum.To jest właśnie urok lapków za około 2000zł 2/3GB ramu , procek i3/i5 i właśnie karta graficzna o mocy trochę większej niż integra w PC.

Odnośnik do komentarza

pytanko:

która z nowszych strategii warto zacząc, jesli datad jedyna strategia z jaka sie mialo kontakt jest advance wars seria na ninendo?

Nigdy nie gralem w zadne warcrafty i inne, a mam ochote w cos takiego pograc.

c&c czy starcraft? która jest bardziej miła dla nowicjusza? czy może obie biorą pod uwage ze ktos gra pierwszy raz?

 

Ogolnie kazda z nich jest w jakis sposob przyjazna dla nowicjusza i nie wrzuca od razu na gleboka wode. Ogolna zasada to - zbieraj surowce, produkuj jednoski, zabij przeciwnika. I tyle. Jedyna trudnosc to polapac sie ktory budynek co robi i jak bardzo dana jednostka jest przydatna/warta budowania. Tego jednak z tutoriali sie nie nauczysz. Ja bym ci porponowal zaczac od C&C (najlepiej 3ki, jest demko) bo w starcrafcie/warcrafcie3 co kilka misji masz zmiane rasy i calkowicie zmienia sie sposob pradukcji jednostek i stawiania budynkow.

 

 

Ja mecze stare castlevanie na emu.

Odnośnik do komentarza
bo w starcrafcie/warcrafcie3 co kilka misji masz zmiane rasy i calkowicie zmienia sie sposob pradukcji jednostek i stawiania budynkow.
Ja chyba w jakiegoś innego StarCrafta i WarCrafta grałem, bo nic się z misji na misję nie zmienia, a co najwyżej gra podzielona jest na kilka kampanii.

 

StarCraft 1 ma bardzo dobre samouczki, które wręcz łopatologicznie tłumaczą wszelkie zasady gry. Całe misje niekiedy są kreowane w taki sposób, aby pokazać graczowi jak używa się danej jednostki.

StarCraft 2 podobnie, z tym, że tutaj mamy tylko jedną kampanię Terran, dzięki czemu jeszcze łatwiej można opanować wszelkie zagrywki. Cała kampania to taki tutorial do multiplayera, można stwierdzić. W dodatku jest kilka poziomów trudności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

To samo z WarCraftami.

 

Odnośnie tematu, Star Trek Online oraz Plants vs Zombies. Oba straszne pochłaniacze czasu...

Odnośnik do komentarza

W końcu się przemogłem do Mass Effecta i jak? Walka to jest jakaś kpina, po cholere ten system oslon skoro głupie moby i tak wolą walczyć wręcz i atakować jak zombie. Mako to chyba najgorszy pojazd w historii gier- grawitacja to dla niego słowo obce, pokonywanie gór to dla niego wyzwanie. Broni niby jest dużo, ale jakoś niewiele sie od siebie roznia oprocz statystyk. Lokacje sa biedne i powtarzalne, a same planety zaprojektowane beznadziejnie. Główny bohater jest tak bezemocjonalnym cepem, że aż przykro mi się robi od patrzenia na niego. To jest gra, ktora zostala okrzyknieta hitem? Serio? Imo najgorsza gra Bioware'u, ale i tak przejde, bo fabuła jest niezła i chce się przygotowac na dwojke i trojkę.

 

A poza tym to jeszcze FIFA 11- długo zastanawialem się i testowalem FIFE razem z PESem i wywalilem tego drugiego. Szkoda tylko, ze nie chodzi zbyt plynnie na moim kompie, co mnie dziwi, bo bardziej wymagajace gry smigaja bez zarzutu.

 

GTA4 - łał, to jest dopiero coś. Kimat MOC, przyjemność ze strzelania i jazdy samochodami jest naprawdę duża. Szkoda, że SA tak nie wyglądał.

 

GRID- cud, miód i tak dalej. Najlepsza ścigałka w jaką grałem.

Odnośnik do komentarza

Obecnie bad company 2 i...divinity 2: dragon knight saga - MIAZGA!

 

Te wszystkie recenzje w pisemkach moga sie schowac,widac ze panowie pograli godzinke i wystawili ocenke,zwlaszcza gejo plus. Gra jest mega dluga,miazdzy klimatem,swietny system walki jak dla mnie,piekna grafika,zajo muzyka i klimatyczne dzwieki no i czuc tego fantasy roleplaya. Wlasnie skonczylem remake divinity 2 ergo draconis i zaczynam flames of vengeance,na liczniku ponad 70 godzin bo zajrzeniu w prawie kazda szczelinke,podobno czeka mnie drugie tyle ;D

Odnośnik do komentarza

A poza tym to jeszcze FIFA 11- długo zastanawialem się i testowalem FIFE razem z PESem i wywalilem tego drugiego. Szkoda tylko, ze nie chodzi zbyt plynnie na moim kompie, co mnie dziwi, bo bardziej wymagajace gry smigaja bez zarzutu.

 

Zmieniałeś odświeżanie w windowsie na 60Hz czy jedziesz na 75Hz ? Polecam ustawić w windzie na 60 i odpalić FIFE. FIFA nie ma zmiany odświeżania i jedzie na tej z windowsa. Jak miałem 75 w windzie to też nie dało się grać .

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowałem z męczenia się emulatorami GC(pozdro Masorz!) na rzecz Residenta 4. Z nowym pathem i kilkoma modami ta gra wygląda świetnie; znów przepadłem - przechodzę po raz 6 albo 7 i oczywiście wiem, że to mało przy niektórych forumqowych rekordzistach(pozdro Masorz drugi raz!). Ta gra to czysty geniusz.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...