Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Dead Space 2 - nie wiem, mój komp chyba w jakiś niewytłumaczalny sposób sam ewoluuje bo co kolejna "nowsza" gra to lepiej działa. Wcześniej Alan Wake, teraz Dead Space 2. Na moim dziadku - z 6 letnim procesorem(!) - wszystko lata jak ta lala i to (pipi)a na wysokich(jedynie AA nie do końca i nie ma max cieni). W jedynkę grało mi się wybornie na ps3(R.I.P. :( ), sequel niszczy początkiem i zasysa jak pierwowzór. Wyczuwam długą noc.

 

 

Do Stony i reszty: Tak wiem, że akurat te gry mają małe wymagania i się podniecam jak dziecko.

 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Dead Space 2 - nie wiem, mój komp chyba w jakiś niewytłumaczalny sposób sam ewoluuje bo co kolejna "nowsza" gra to lepiej działa. Wcześniej Alan Wake, teraz Dead Space 2. Na moim dziadku - z 6 letnim procesorem(!) - wszystko lata jak ta lala i to (pipi)a na wysokich(jedynie AA nie do końca i nie ma max cieni). W jedynkę grało mi się wybornie na ps3(R.I.P. :( ), sequel niszczy początkiem i zasysa jak pierwowzór. Wyczuwam długą noc.

 

 

Do Stony i reszty: Tak wiem, że akurat te gry mają małe wymagania i się podniecam jak dziecko.

 

 

ogólnie dużo się rozbija o rozdziałkę, mi też śmigają na wiekowym kompie nowe gry i to nawet nie które na high, ale gram w 1366x768

Odnośnik do komentarza

W związku z działalnością żydowskiej piątej kolumny na forum, odświeżyłem sobie BG1 na kompie instalując grę z 6 płyt CD. Tylko, że musiałem to robić w trybie awaryjnym i dwa razy, ponieważ za pierwszym razem zainstalowałem sobie najnowszy patch w wersji international, który okazał się international z wyłączeniem wersji PL (zniknęły mi polskie znaki). Zainstalowałem sobie widescreen mode, ale niestety gra w wyższej rozdzielczości gubi fpsy. Jak na złość gdzieś posiałem BG2, a gdybym miał zainstalowaną "dwójkę" to jest mod, który umożliwia grę w BG1 na silniku BG2!

Gram sobie wojownikiem, pół godziny "rzucałem kostką" statystyki i jestem potworem z siłą 18/77, kondycją i charyzmą 18, zręcznością 16 i reszta po 10.

Przy rozpoczęciu pierwszego rozdziału, udałem się w las i zabił mnie wilk. Już zapomniałem, że gry dawniej stanowiły jakieś wyzwanie.

Mam nadzieję, że ta gra co ją robi beamdog będzie sequelem, bo troche się pomęczę z BG1 ;-)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
W związku z działalnością żydowskiej piątej kolumny na forum

Hę?

 

 

za pierwszym razem zainstalowałem sobie najnowszy patch w wersji international, który okazał się international z wyłączeniem wersji PL (zniknęły mi polskie znaki).
Heh, NIGDY nie instalowałem nic do BG :)

 

 

pół godziny "rzucałem kostką" statystyki i jestem potworem z siłą 18/77, kondycją i charyzmą 18, zręcznością 16 i reszta po 10.
Niby taka dull czynność a ja zawsze uwielbiałem te kostki ;)

 

 

Przy rozpoczęciu pierwszego rozdziału, udałem się w las i zabił mnie wilk. Już zapomniałem, że gry dawniej stanowiły jakieś wyzwanie.

Ano właśnie, teraz kvrfa wbijasz się we wroga w grach i ich młócisz.

 

Ostatni ME3 to doskonały przykład.

Pierwsze 10 godzin było trudne - ginąłem dość często, potem coraz łatwiej, a od znacznika około 15-18 godzin nie trzeba nawet używać cover systemu momentami. Strasznie to nierówne :/

Odnośnik do komentarza

PS. Co do tych Żydów. Chodziło mu o to, że żydzisz passy do GOG'a

Awwwwww, adoooorable xD

 

Oh-Stop-It-You-58109399983.png

 

 

Ano właśnie, teraz kvrfa wbijasz się we wroga w grach i ich młócisz.

Ostatni ME3 to doskonały przykład.

Pierwsze 10 godzin było trudne - ginąłem dość często, potem coraz łatwiej, a od znacznika około 15-18 godzin nie trzeba nawet używać cover systemu momentami. Strasznie to nierówne :confused:

No właśnie dlatego sobie odpuściłem ME. Jedynka była banalna, zero wyzwania. Podobnie było z DA:O i dodatkiem, ale klimacik był nawet przyjemny i dałem szansę drugiej części... gdzie, aby było trudniej przeciwnicy zeskakiwali z nieba(!) falami. Do dziś jestem z siebie dumny, że skończyłem tego crapa (i nie mam tu na myśli tego, że poziom trudności był nie taki, ale fakt żenady jaką DA2 przedstawiał).

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak ten Alan jest przereklamowany. Nastawiałem się na cuda i jest rozczarowanie. Non stop tylko naświetlanie wroga i parę kulek i tak w kółko. Ale za to widoki są przepiękne oraz muzyka i miejscami klimat. Chwilowo gra idzie w odstawkę bo na dysk powrócił Batman AC po problemach technicznych i muszę go w 1szej kolejności skończyć delektując się każdym kawałkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...