Skocz do zawartości

Afrika


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gre mozna zamowic sobie w wersji angielskojezycznej z azjatyckich sklepow, ja ostatnio kupilem Demons Soul, full english, ksiazeczka z instrukcja po japonsku, ale dolaczyli taka jedna kartke z podstawowymi instrukcjami po angielsku. o dziwo gra szla tylko 10 dni, ladnie zapakowana. mozliwe ze niedlugo sobie zakupie afrike bo tez bylem ciekawy projektu.

Odnośnik do komentarza

ja znam 2 zaufane sklepy www.yesasia.com i www.playasia.com

niektore gry nie wysylaja do europy albo innych czesci swiata, ale jak jeden serwis nie moze to drugi moze :) wiec zawsze da rade

link do afrika i afrika podwodna (ktos cos tam mowil o tej podwodnej wersji)

 

http://www.yesasia.com/global/hakuna-matat...-0-en/info.html

http://www.yesasia.com/global/aquanauts-ho...-0-en/info.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

tia...własnie...nie spotkałem do tej pory ani razu....a blokuje mi ta misja dalsza rozgrywke. Gdzie to można ustrzelić?

 

Jak wygląda właśnie sawanna po której łazisz? Duży to teren jest? Dużo czasu potrzeba by go poznać dobrze?

 

To jest 5 sporych terenów....zróżnicowanych..poznaje się stopniowo...jak w GTA :) Ogólnie miodek...ale można się zaciąć...jak ja z tą jaszczurką :) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Szczerze powiedziawszy nie orientuję się zbytnio. Kiedy graliśmy z kumplem ustrzelił ją gdzieś na sawannie, w wyschniętym korycie rzeki niedaleko jakiegoś wodospadu. Wiem, że dużo Ci to nie mówi, ale może akurat coś Ci to powie.

 

Dzięki....poszwendam się tam...:) Pozdr.

 

Macie tą gre po angielsku czy w jakimś innym języku?

Wygląda ciekawie może też bym kupił, lubie fotki pstrykac.

 

Kupiłem na Allegro..wer. Koreańska...100% angielska (okładka i instrukcja korea) POLECAM :)

Odnośnik do komentarza

Trofea podobno w wer. USA dopiero, szkoda że nie planują wydania w europie...konkursy na foty z nagrodami np. PSP lub Alfa350, super sprawa! Gra warta importu..polecam..wciąga jak narkotyki:) Co do filmików na Youtubie...masa jest z tym że pewnie nie HD...w HD macie na Gametrilers do ściągnięcia.

 

Ziolo69 dzieki za pomoc... gram od nowa i tym razem agamy są w obu lokacjach prawie zawsze...musiało coś poplątać poprzednio:) Może wiesz gdzie znajde czarnego szakala ? POZDR.

Odnośnik do komentarza

SZKAL2.jpg

SZKAL3.jpg

SZKAL1.jpg

Na ostatniej fotce - patrząc od prawej - szakale są na lewo od nosorożca (widać jego zadek). Szakale to te dwa malutkie, czarne punkciki pomiędzy krzakiem, a nosorożcem.

 

PS: Trofea będą w wersji amerykańskiej.

 

Dark AlexX nie wiem jak ty człowieku szukałeś, ale mi znalezienie filmiku na YT w jakości HD zajęło mniej niż 15s.

Proszem:

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...