Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

MGS4 - koniec Snake’a, ale nie serii Metal Gear

http://www.ps3site.pl/mgs4-koniec-snakea-a...rii-metal-gear/

 

Było do przewidzenia.Kury znoszącej złote jajka się nie zabija.Zresztą uniwersum Metal Gear jest tak obszerne,że bez trudu można będzie przez wiele lat obsadzać tam następne części sagi.Ciekawe tylko czy bohaterem będzie ktoś z obecnie znanych czy też jakaś nowa postać.

 

BTW w tym ostatnim kinowym trailerze bardzo mało było Raidena-wg mnie odegra on wielką rolę w tej części,coś tak czuje ,że chłopak namiesza i to ostro i mam teorię ,że nie do końca będzie pozytywnym bohaterem tego dramatu

Odnośnik do komentarza
BTW w tym ostatnim kinowym trailerze bardzo mało było Raidena-wg mnie odegra on wielką rolę w tej części,coś tak czuje ,że chłopak namiesza i to ostro i mam teorię ,że nie do końca będzie pozytywnym bohaterem tego dramatu

eeee tam Raiden zginie ratujac Snake'a przy końcu gry przed Tachikomas w wersji Metal Gear te pajaczki na dwóch nóżkach z ostatniego trailera, to nie zart...

 

Konami Gamers' Day 08: Hideo Kojima Interview Part I

http://www.gametrailers.com/player/34169.html

 

part2

http://www.gametrailers.com/player/34196.html

Odnośnik do komentarza

Prawde mówiac to żartowalem z Raidenem kilka postów wcześniej, ale mam SILNE PRZECZUCIE co do innej postaci. Mianowicie chodzi o Otacona, coś mi mówi ze ten zdradzi Snake'a...

jak tak patrze na jego osobe z nowych trailerów MGS4 to nie ufam mu...

i jeszcze to "Call me Hal"...

hmm zobaczymy czy moje przeczucie sie sprawdzi ;)

Odnośnik do komentarza

Wejdźcie sobie na oficjalną stronkę MGS4 do działu making of i zobaczcie zdjęcia....

widać zdjęcia miasta jakie odwiedziła ekipa Hideo.Nie jest ono podpisane ale sprawne oko rozpozna je bez problemu,tak się składa,że akurat rok temu byłem w tym mieście i mam zdjęcie z dziewczyną w tym samym miejscu gdzie ekipa Konami :P.Tak Panie i Panowie akcja MGS4(bo niby po co te miasto odwiedzali?) z całą pewnością zaniesie nas do

Pragi i wszystko na to wskazuje,że to będzie ta nocna lokacja-tak więc sądząc po trailerze czeka nas pościg Wełtawą i pewnie zahaczymy o most Karola i Katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No nie mogę już się doczekać tej gry. Chyba z radości zeświruję tego 12 czerwca. Choć kitem okazało się, że w dniu premiery musi sprzedać się milion kopi gry. Tak na moje oko na całym świecie już jest złożone jakieś 2 miliony preorderów. Nawet w polsce nigdzie się nie dostanie preorderem mgs4, bo wszystko wykupione. 12 czerwca odcinam się od świata i nie ma mnie dla nikogo:) Będę przeżywał grę mego życia. Będę grał w Metal Gear Solid4. A po przejściu tego hiciora czeka mnie najtrudniejszy tekst jaki kiedykolwiek musiałem napisać. Trzeba będzie napisać reckę dzieła Hideo Kojimy:)

Odnośnik do komentarza

BTW ciekawe ze jak dotad nie mieliśmy jeszcze jakis nowych przecieków :D w końcu tyle ludzi ukończylo gre.

 

i czy teraz cala ta sytuacja w MGS4 nie przypomina wam Matrixa ?

 

Liquid Ocelot vs. Agent Smith(Oracle version)

SOP system vs. The Matrix

The Patriots vs. The A.I./Machines

Philanthropy vs. Resistance

Snake vs. Neo

 

Neo: The program Smith has grown beyond your control. You can't stop him, but I can.

Machine Face: We don't need you, we don't need anyone.

Neo: If that's true than I have made a mistake and you can kill me now.

Machinme face: What do you want?!

Neo: Peace.

 

Mozliwy dialog z MGS4 ;)

 

The Patriots: Speak

Solid Snake: Liquid Ocelot has grown beyond your control. You cannot stop him, but I can

The Patriots: We dont need you. Your nothing but a weapon!! We are immortal! We are the Patriots! We do not need anyone!

Solid Snake: If that is true than I have made a mistake and you can kill me now....

The Patriots: What do you want?!

Solid Snake: Freedom...

 

zobaczymy czy to sie sprawdzi :D

Odnośnik do komentarza

Tak jak dla MGS3 kupiłem Playstation 2, tak dla MGS4 kupiłem trzeciego "plejaka". Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to będzie gra roku(sorry GTA4;)) i wali mnie to, że grafa nie ta, że mechanizm rozgrywki przestarzały. Ja liczę na fabułę, bo ta w obecnie wydawanych grach po prostu jest pomijana.

 

Tak więc do 12 czerwca, a wcześniej do ogrania... Ninja Gaiden 2 uhuhu;)

Odnośnik do komentarza

a ten scan magazynu to nie jest spoiler?szczególnie obrazek jak Snake celuje do Gekko? :P Dobrze ,że w sumie było 100% pewne ,że tam nas akcja przeniesie :).Jeszcze 21 dni czekania.Nie wchodzę już do tego tematu,nie oglądam nowych obrazków,czekam aż przejdę grę i wtedy coś tutaj napiszę.Piękne czasy się zbliżają,wczoraj Manchester wygrał LM,mam nadzieję ,że Orły pokonają Niemców i potem zaraz MGS4 :P

Odnośnik do komentarza
a ten scan magazynu to nie jest spoiler?szczególnie obrazek jak Snake celuje do Gekko?

a sam wrzuciles wcześniej link do znacznie bardziej spoilerowatego materialu bez ostrzeżenia :P :P

i kogo tam interesuja spoilery wszyscy i tak zagladaja wszedzie :D

 

porównanie grafiki ze starszych trailerów z ostateczna wersja, kwestia gustu które lepsze

http://boardsus.playstation.com/playstatio...hread.id=308798

Odnośnik do komentarza

Niby do jakiego materiału wrzuciłem link bez ostrzeżenia bo sobie nie przypominam :P Jedynie ostatnio w spoilerze napisałem,że obserwując oficjalną stronę gry ze 100% pewnością dowiedziałem się w jakim mieście w Europie będzie dziać się akcja gry :P

 

A te porównanie jakieś dziwne-jedynie zmieniła sie kolorystyka,reszta jest identyczna,ani jeden poligon nie przybył ani detal.

Całkowicie inaczej przedstawiało sie jakieś porównanie które ktoś umieścił jakiś czas temu,nie pamiętam jakich wersji gry to dotyczyło ale tam było widać różnicę i do znaczną.

 

edit http://denshin.free.fr/junk/MGear.jpg o te porównanie chodziło,nie wiem ,które wersje silnika gry przedstawiają ale mocno go wtedy przebudowali.Teraz zmiana dotknęła tylko kolorystykę

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Niby do jakiego materiału wrzuciłem link bez ostrzeżenia bo sobie nie przypominam :P Jedynie ostatnio w spoilerze napisałem,że obserwując oficjalną stronę gry ze 100% pewnością dowiedziałem się w jakim mieście w Europie będzie dziać się akcja gry :P

 

A te porównanie jakieś dziwne-jedynie zmieniła sie kolorystyka,reszta jest identyczna,ani jeden poligon nie przybył ani detal.

Całkowicie inaczej przedstawiało sie jakieś porównanie które ktoś umieścił jakiś czas temu,nie pamiętam jakich wersji gry to dotyczyło ale tam było widać różnicę i do znaczną.

 

edit http://denshin.free.fr/junk/MGear.jpg o te porównanie chodziło,nie wiem ,które wersje silnika gry przedstawiają ale mocno go wtedy przebudowali.Teraz zmiana dotknęła tylko kolorystykę

Post 2411 twój link :P mówilem ci już wcześniej

 

Co do grafiki to te porównanie z twojego linka to gra z 2006 roku, na starym silniku z ukończona gra, postep wielki, w końcu mineło dwa lata...

 

A te ostatnie porównanie to prawie ukończona gra, trailery z 07 vs. ostateczna wersja, widać że tutaj już tylko zmienila sie kolorystyka i filtr, kwestia gustu czy lepiej to wyglada np. scena gdzie Liquid Ocelot przejmuje kontrole na SOP jest teraz taka zbyt ciemna, ale lepiej wyglada za to walka Raidena z Vampem, obraz nabrał lepszych kolorów a i animacje ich walki poprawili w stosunku do tego co widzieliśmy w trailerze E3 07.

 

MGS4 Liquid, Ocelot Cinematic

http://pl.youtube.com/watch?v=e17sLsePB_I

Odnośnik do komentarza
Wejdźcie sobie na oficjalną stronkę MGS4 do działu making of i zobaczcie zdjęcia....

widać zdjęcia miasta jakie odwiedziła ekipa Hideo.Nie jest ono podpisane ale sprawne oko rozpozna je bez problemu,tak się składa,że akurat rok temu byłem w tym mieście i mam zdjęcie z dziewczyną w tym samym miejscu gdzie ekipa Konami :P.Tak Panie i Panowie akcja MGS4(bo niby po co te miasto odwiedzali?) z całą pewnością zaniesie nas do

Pragi i wszystko na to wskazuje,że to będzie ta nocna lokacja-tak więc sądząc po trailerze czeka nas pościg Wełtawą i pewnie zahaczymy o most Karola i Katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha

Nie chce się wymądrzać , ale jak tak samo wiedziałem , że akcja będzie miała miejsce w

Czeskiej Pradze

^_^ .

Po obejrzeniu tego obrazka , gdzie Snake w mrożnej scenerii celuje do Gekko jest pewne że baza na Shadow Moses nie będzie pusta.

P.S SPOILER OGROMNEGO KALIBRU!!!

 

-jest jeszcze jedna lokacja pustynna, prawdopodobnie Baza atomowa na Pustyni Majave w Newadzie.

 

Kumpel spotkał Miela na ulicy , a ten mu w sekrecie to powiedział.

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
Wejdźcie sobie na oficjalną stronkę MGS4 do działu making of i zobaczcie zdjęcia....

widać zdjęcia miasta jakie odwiedziła ekipa Hideo.Nie jest ono podpisane ale sprawne oko rozpozna je bez problemu,tak się składa,że akurat rok temu byłem w tym mieście i mam zdjęcie z dziewczyną w tym samym miejscu gdzie ekipa Konami :P.Tak Panie i Panowie akcja MGS4(bo niby po co te miasto odwiedzali?) z całą pewnością zaniesie nas do

Pragi i wszystko na to wskazuje,że to będzie ta nocna lokacja-tak więc sądząc po trailerze czeka nas pościg Wełtawą i pewnie zahaczymy o most Karola i Katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha

Nie chce się wymądrzać , ale jak tak samo wiedziałem , że akcja będzie miała miejsce w

Czeskiej Pradze

^_^ .

Po obejrzeniu tego obrazka , gdzie Snake w mrożnej scenerii celuje do Gekko jest pewne że baza na Shadow Moses nie będzie pusta.

Z tą lokacją to w sumie było już dużo plotek i dużo osób na nią stawiało więc to żadne odkrycie i sensacja nie jest ale dzięki oficjalnej stronie wiemy ,że na 100% tam będzie akcja gry :)

Odnośnik do komentarza
Wejdźcie sobie na oficjalną stronkę MGS4 do działu making of i zobaczcie zdjęcia....

widać zdjęcia miasta jakie odwiedziła ekipa Hideo.Nie jest ono podpisane ale sprawne oko rozpozna je bez problemu,tak się składa,że akurat rok temu byłem w tym mieście i mam zdjęcie z dziewczyną w tym samym miejscu gdzie ekipa Konami :P.Tak Panie i Panowie akcja MGS4(bo niby po co te miasto odwiedzali?) z całą pewnością zaniesie nas do

Pragi i wszystko na to wskazuje,że to będzie ta nocna lokacja-tak więc sądząc po trailerze czeka nas pościg Wełtawą i pewnie zahaczymy o most Karola i Katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha

Nie chce się wymądrzać , ale jak tak samo wiedziałem , że akcja będzie miała miejsce w

Czeskiej Pradze

^_^ .

Po obejrzeniu tego obrazka , gdzie Snake w mrożnej scenerii celuje do Gekko jest pewne że baza na Shadow Moses nie będzie pusta.

Z tą lokacją to w sumie było już dużo plotek i dużo osób na nią stawiało więc to żadne odkrycie i sensacja nie jest ale dzięki oficjalnej stronie wiemy ,że na 100% tam będzie akcja gry :)

a najlepsze jest to ze tak naprawde ta wschodnio europejska lokacja jest w grze nienazwana, wiadomo oficjalnie ze to miasto wzorowane na czeskiej Pradze, ale w grze jest unnamed jak pisza w tej holenderskiej recenzji ;)

 

A ten spoiler od Miela z N+ to niech ten pan uważa bo go Kojima wtraci do lochów ;)

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Te nowe obrazki które wypuściło Konami są świetne. Ostatnio byłem mjakoś tak trochę podłamany oprawą graficzną nowego MGSa, bo tak na moje oko to gra jest technicznie na 7,5- 8 ale ze względu na jakość wykonania i rezyserii filmików plus świetny dźwięk dostanie za oprawę w większości 9. No i dziś pokazały się owe screeny i normalnie aż mi ślinka pociekła. Grafika full wypas i nawet jak nie będzie stałych 30 klatek na sekundę (w sumie to nigdy nie było) i będa zdarzały się zwolnienia to dla samych filmików wykonanych jak na tych screenach warto jest dać te 9.

 

 

Odnośnik do komentarza

parę newsów-

 

http://flickr.com/photos/david-nano/2514284140/sizes/l/

 

Zdjęcie tyłu okładki,wydaje się autentyczne i pochodzi z palowej wersji.W oczy rzuca się wymagana ilość miejsca na dysku -4,5GB

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=189543

 

Informacja jakoby MGS4 zawierał cut-scenkę trwającą 90minut !!!Normalnie jak film w kinie,prze ostro,ciekawe czy to plota czy będzie nam dane 1,5h oglądać scenki na ekranie(daj boże by to nie było 90minutowa rozmowa przez codec :P)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...