Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Nowa wersja motywu przewodniego jest najlepsza z całej serii - przynajmniej dla mnie.

A jak brzmi tytuł utworu przewodniego?

 

zobaczcie ten koncert to nasza piosenka z MGS4 ! !

http://video.aol.com/video-detail/ennio-mo...cert/3824077670

ten kawałek znalazł się w grze?!

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Możliwe, kawałek jest cudowny, słyszałem go juz kilka dni temu. Siedząc przed komputerem kilka godzin i słuchając jednego kawałku... MGS :)

 

A co do tego utworu...

http://video.aol.com/video-detail/ennio-mo...cert/3824077670

Naprawdę genialny!

 

Po napisach końcowych nie jeden z nas będzie stał na baczność i salutował do tv, a będą tacy co uronią łzy... głupie gry wideo dla dzieci ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Po napisach końcowych nie jeden z nas będzie stał na baczność i salutował do tv, a będą tacy co uronią łzy... głupie gry wideo dla dzieci ;)

Otóż to. Udało mi się znaleźć te utwory na torrencie i słucham sobie ich teraz non-stop prawie na pełny regulator. Zlecieli się wszyscy i pytają z jakiego to filmu, bo taka śliczna muzyka. Nie mogli skumać że to muzyka z gry video :)

 

Słuchając tych przepięknych, wzruszających utworów i patrząc na poszczególne nazwy, jestem pewien że poleją się łzy u wielu graczy. U mnie na pewno. "Love Theme", "Violent Cease Fire", "Metal Gear Saga" - tu w 03:09 wchodzi przecudna trąbka, tak się wzruszyłem że szok. Genialnie przerobili ten theme. No a "Here's To You" to takie małe mistrzostwo świata.

 

Genialny soundtrack, najlepszy ze wszystkich MGS'ów. 12 czerwca - przybywaj szybciej!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
aux jeżeli przesłuchałeś już cały ost, to powiedz mi czy w grze znajduje się identycznie wykonanie tego kawałku (z chórem)

czy został trochę zmieniony

http://video.aol.com/video-detail/ennio-mo...cert/3824077670

Here's to you z MGS4 jest prawie identyczne, bo to wersja Harrego, bardzo podobne, tylko ta wersja z koncertu jest o wiele lepsza bo i na żywo jest ;)

chociaż jak powiedzial aux wokal pani Scott daje niezle popalić

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
A ten "Love Theme" (remix zapewne) ktory znalazl sie w Super Smash Bros Brawl ? Jest na ost czy nie? Jezeli nie, to pewnie w grze tez go nie uslyszymy?

Love theme jest na CD1, a ta wersja z SSBB to remix

 

Wiem, sluchalem na YT. Wersja ktora ukazala sie w SSBB takze brzmi super. Szkoda ze jej nie uslyszymy w grze.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie :)

 

Które wykonanie podoba wam sie lepiej, oryginalne czy to w grze? :)

Jak dla mnie to w grze jest znacznie lepsze, cudo!

 

Słowa piosenki mówią wszystko, będziecie ryczeć przed tv! ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...