Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Na TUSie jest juz duzo nowych rzeczy (widziałem przez przypadek taka dającą do myślenia fotke z Meryl i Johnnym Akiba !) które wypłynęły ! ale ja juz nic nie przegladam :ninja: wyłaczam sie po prostu ;):D

POWIEM WIECEJ WIDZE LINK NA KTÓRYM SA PONOĆ SCREENY RÓŻNYCH ETAPÓW Z GRY, ale nie zagladam he he

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
Na TUSie jest juz duzo nowych rzeczy (widziałem przez przypadek taka dającą do myślenia fotke z Meryl i Johnnym Akiba !) które wypłynęły ! ale ja juz nic nie przegladam :ninja: wyłaczam sie po prostu ;):D

J.D ja idę o mały zakład,że przy Twoim zainteresowaniu serią i małym samozaparciem do 12 czerwca dowiesz się czegoś lub zobaczysz,co będziesz bardzo żałował lub też poznasz zakończenie :P.

Swoją drogą zrządzenie losu-Konami tak się broniło przed informacjami w recenzjach ,a teraz jakiś koleś na cały świat rozsiewa info o tej części

Odnośnik do komentarza
J.D wyślij mi tego linka ze spoilerami na PW. Ja tam się nie boję zajrzeć, bo grę będe chłonął tak czy siak, nawet znając różne wątki.

Naprawde chcesz to zobaczyć, czytałem że to duzo naprawde spoilerowych zdjeć, mogacych popsuć zabawe

OK wysłalem

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Ehh, zaczyna się... Uprzejmie proszę wszystkich o wrzucanie spoilerów w specjalne tagi. Do premiery MGS 4 jeszcze trochę czasu, a że mam słabą wolę pewnie co jakiś czas zajrzę do tego tematu. Mi nawet mały spoiler może popsuć radość z zabawy, podobnie zapewne jak większości oczekujących MGS 4. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie rano na forum i otwieracie temat o MGS 4, a tam:

 

 

SNAKE GINIE NA KOŃCU, ALE PRZED ŚMIERCIĄ OTACON POBIERA JEGO GENY, BO OKAZAŁO SIĘ ŻE HAL JEST WYSŁANNIKIEM THE PATRIOTS!!!!!!!!!!1111111ONEONE

 

 

Bez tagów. Nie byłoby fajnie, nie? :)

Edytowane przez AngelOfDust
Odnośnik do komentarza

Daje se uciąć łeb ze juz jutro rano bedzie mozna zobaczyć zakończenie historii jest coraz wiecej skanów odpowiadajacych na wszelkie pytania.........................

KUR.WA kto dopuścił do takiego przedpremierowego wycieku całej gry !

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
Daje se uciąć łeb ze juz jutro rano bedzie mozna zobaczyć zakończenie historii jest coraz wiecej skanów odpowiadajacych na wszelkie pytania.........................

 

A aby grafa fajna na tych skanach?:P tylko bez szczegółów,oczekuje odpowiedzi w stylu-genialna/brzydka/taka sobie itp

 

Kurcze tak mało czasu do premiery,oby nikt nie zrobił gafy roku lub też na złość nie wkleił w tym temacie żadnego przecieku....odnajdę takiego i nic mu nie pomoże :P

 

Odnośnik do komentarza
Daje se uciąć łeb ze juz jutro rano bedzie mozna zobaczyć zakończenie historii jest coraz wiecej skanów odpowiadajacych na wszelkie pytania.........................

 

A aby grafa fajna na tych skanach?:P tylko bez szczegółów,oczekuje odpowiedzi w stylu-genialna/brzydka/taka sobie itp

 

Kurcze tak mało czasu do premiery,oby nikt nie zrobił gafy roku lub też na złość nie wkleił w tym temacie żadnego przecieku....odnajdę takiego i nic mu nie pomoże :P

Nie wiem bo przymrużyłem oczy :lol: ale teraz sa juz skany z official strategy guide, a tam jest opisany gameplay końcowych etapów gry i troche ważnego infa o fabule............

Odnośnik do komentarza
Nie wiem bo przymrużyłem oczy :lol: ale teraz sa juz skany z official strategy guide, a tam jest opisany gameplay końcowych etapów gry i troche ważnego infa o fabule............

O lol to już po necie krąży official strategy guide?To Konami pojechało,cyrki z podpisami recenzentów pod regulaminem o czym nie mają pisać w recenzjach,a teraz takie coś idzie znaleźć w necie...

Taki chyba znak naszych czasów,GTA4 na torrenatach na x360 było do ściągnięcia prawie 2 tyg przed premierą,zakończenie poszczególnych sezonów Lostów też na necie zawsze było dostępne przed premierą....

Odnośnik do komentarza

Kurde, szlag człowieka trafia że gra wyciekła i spolery latają po sieci. Ja staram się je omijać ale i tak wiem już stanowczo za wiele. Kupiłem właśnie czerwcowe Neo ale recki nie czytam.

 

Tu mam skanik z oceną i końcówką recenzji. Jest tam spojler więc ostrzegam.

http://img171.imageshack.us/my.php?image=m...koncowkaor1.jpg

 

Z drugiej strony chyba wszyscy domyślamy się jak skończy się ta gra.

Odnośnik do komentarza
Kurde, szlag człowieka trafia że gra wyciekła i spolery latają po sieci. Ja staram się je omijać ale i tak wiem już stanowczo za wiele. Kupiłem właśnie czerwcowe Neo ale recki nie czytam.

 

Tu mam skanik z oceną i końcówką recenzji. Jest tam spojler więc ostrzegam.

http://img171.imageshack.us/my.php?image=m...koncowkaor1.jpg

 

Z drugiej strony chyba wszyscy domyślamy się jak skończy się ta gra.

Napisz jak możesz ocenę bo jak jest spoiler to nawet nie chce tam zaglądać :P. Do tego jest w tekście info o długości gry,łatwości poziomu normal oraz grafice(zwalnia animacja,jest płynna)?

Odnośnik do komentarza
Daje se uciąć łeb ze juz jutro rano bedzie mozna zobaczyć zakończenie historii jest coraz wiecej skanów odpowiadajacych na wszelkie pytania.........................

KUR.WA kto dopuścił do takiego przedpremierowego wycieku całej gry !

A jednak nie mylilem sie i nie utrace głowy ufffffffffff, można juz znalezc w necie fotki z zakończenia gry, prawie wszystko, tylko informuje was o tym fakcie bo sam nie klikałem na te linki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Kur.wa jak mnie takie rzeczy drażnią, człowiek czeka na premierę MGS'a a tu takie spoilery po sieci latają, coś mi się wydaje że i tak się dowiemy więcej niżeli byśmy chcieli jeszcze przed premierą czego sobie ja i wam nie życzę

Edytowane przez WESKER-DARK LIFE
Odnośnik do komentarza

Jako, że spoilery mi nie straszne przejrzałem masę zdjęć z różnych fragmentów gry (na zakończenie jednak nie trafiłem, to chyba jedyna rzecz jaką sobie odpuszczę). Pomijając to co się tam działo na tych ujęciach (OMG! x1000), na miejscu zabija ich reżyseria (jedna z walk na kadrach wyglądała jak finał filmu Johna Woo, tyle że w mocno nietypowej scenerii).

To co widziałem było niesamowite i mam teraz jeszcze większy mętlik w głowie a to przecież dopiero wierzchołek góry lodowej. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...