Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

ty (pipi)y idioto. Wy(pipi)aj z tymi screenami ale już.

 

Jak chcesz coś pokazac to zrób to za pomoca odsyłącza a nie wklejasz tu j.e.bane spoilery.

 

 

Wybacz ale jakie spoilery ??

Zamieszczone zdjęcia to ujęcie następujejące jakies 0.5s po zakończeniu trailera i jeden shot z gameplayu który może zakoczyć chyba tylko kogoś kto unikał trailerów....

Innymi słowy nie traktuje tego jako spoiler i takowych nie wrzuciłem, choc było ich mnóstwo...

Jesli cie to tak razi to nie widze żadnego problemu w szybkiej edycji mojeposta - aczkolwiek uważam że mocno przesadzasz z reakcją <_<

Odnośnik do komentarza

wybacz turel ale wklejenie tego co wkleiłes, mimo że oznakowaleś jako spoiler nijak nie uchroniło mnie i pewnie wielu którzy tu wszedli coś zobaczyc przed zobaczeniem zdjęc na pol monitora.

 

A to ze ty nie uwazasz tego za spoiler nie znaczy ze wszyscy musza. Premiera coraz blizej i serio ludziska- oznaczajcie wszystko czego sie dowiecie w sposob nie psujacy zabawy z tymi, ktorzy tych szczegolow nie znaja.

Odnośnik do komentarza

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE FORYM MGS (czyli wszystkiego co z nim związane) do środy wieczorem.

Niewiem jak wy ale jak widzę teksty''widziałem na you tube' zakończenie , kto chce wiedzieć niech pisze'' to mi się normalnie balasy w jelitach przewracają.

Tak będzie lepiej!

Aha , byłem na Y.T. i nie ma nowego gameplayu, bossów , scenek itd.

Ale pamiętajcie , na świecie są (pipi)i krzykasze , którzy się chcą pochwalić wszystkim, a więc ostrożnie , nie wchodzcie na amatorskie strony z gameplayem (wide Justin od GTA4), BO ZOBACZYCIE COś , PO CZYM BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ PO UKOŃCZENIU GRY!

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza

Turel brak mi słów na Ciebie,po prostu brak,mam nadzieję,że się poprawisz.Na całe szczęście gdy tylko otworzyłem temat i zaczęły się wgrywać zdjęcia w panice zwinnym ruchem mojej lewej nogi ,a dokładnie dużym palcem zresetowałem komputer :lol3: Komicznie to może się czyta ale uniknąłem dzięki temu spoilerów.Dzięki szybkiemu kontaktowi z Jakimem,dostałem cynk kiedy już w miarę bezpiecznie można wejść do tematu.

 

Ludzie zdjęcia to też spoilery-nie tylko sam tekst.Jakbym Ci dał zdjęcie z Finala VII z wiadomej sceny na końcu 1 dysku albo z nowszych gier np. scenki z jednych z ostatnich misji w GTA4 koło kościoła to nie były by to spoilery???co z tego,że prezentują 0,5 sekundy z gry.Pewnie te screeny nie miały ,aż takiego kalibru ale proszę o umieszczanie ich w linkach i jakieś mało mówiące opisanie w stylu "blabla.jpg-scenka z końca gry,ostatni boss" anie "blabla.jpg-Snake strzela w spodek kosmiczny z fioletowym kosmitą,który jest ostatnim bossem w grze".

 

NA razie pokój i mam nadzieję,że znowu nikt się nie wyłamie.Zresztą ten dział w chwili premiery musi się wzbogacić wg mnie o nowe tematy w stylu GTA4 by uniknąć burdelu-"MGS4-wrażenia z fabuły" "MGS4-pomoc" itp

Odnośnik do komentarza
Ludzie zdjęcia to też spoilery-nie tylko sam tekst.Jakbym Ci dał zdjęcie z Finala VII z wiadomej sceny na końcu 1 dysku albo z nowszych gier np. scenki z jednych z ostatnich misji w GTA4 koło kościoła to nie były by to spoilery???co z tego,że prezentują 0,5 sekundy z gry.Pewnie te screeny nie miały ,aż takiego kalibru ale proszę o umieszczanie ich w linkach i jakieś mało mówiące opisanie w stylu "blabla.jpg-scenka z końca gry,ostatni boss" anie "blabla.jpg-Snake strzela w spodek kosmiczny z fioletowym kosmitą,który jest ostatnim bossem w grze".

 

ehehehe i weź tu teraz powiedz komuś, że MGS4 to tylko gra : D

Odnośnik do komentarza
ehehehe i weź tu teraz powiedz komuś, że MGS4 to tylko gra : D

 

Tylko gra czy aż gra....Kojima w sposób mistrzowski wykreował te uniwersum,bohaterów i historię.Nie spotyka się na co dzień gier gdzie człowiek z taką swobodą toleruje typowe dla serii przekoloryzowania i elementy s-f.Muzyka,akcja,fabuła,dźwięk sprawiają,że grając w MGS czuje się jakbym był w samym środku najwspanialszego filmu akcji rodem z Hollywood,a jednocześnie czytał skomplikowaną grubą powieść.Ta seria to zawsze była pożywka dla oczu i zmysłów, do tego z rzadkim dla gier przesłaniem.

Odnośnik do komentarza

Hmm... seria MG i MGS to dla mniej coś więcej niż gry. Gra jest czymś co ma ci dać rozrywkę, masz się z nią dobrze bawić, ale jak skończysz grać to odkładasz ją na półkę i myślisz o czymś innym. Grając w serie MGS często po zakończeniu grania ciągle myślałem o różnych zagadnieniach fabuły czy postaciach, więc jest to dla mnie coś więcej niż gra. Coś co ma większą głębię niż "standardowa" gra.

Odnośnik do komentarza

Ja niemogę, oglądałem kawałek gameplayu z piękną muzą w tle i łzy mi lecą jak sobie teraz przypominam 17 marca 2004 roku od 21do 21.39 (data ukończenia jedynki). Najpiękniejszy dzień mojego życia, dokładnie wtedy byłem na 101% pewny że MGS to DZIEŁO SZTUKI :cierpienie:

W sumie nic nie zobaczyłem , żadnego spoilera nie byo, gdyż jest to 4 minutowe rozszeżenie Revieved trailera .

Dziwi mnie ocena w Neo +. Jak bije Snake Eatera , jest długi na tyle że''hoho'' , zapiera dech w piersiach , lokacje są cudowne, grała też nie odstaje , muzyka to ''namber łan'' w serii , masa smaczków i secreatsów, ogólny zarys fabuły, emocjonujące walki z bossami, można grać przez sieć, jest to gra na więcej niż 2 razy,to w moim skromnym mniemaniu należy się ''dycha''.

A co najważniejsze gra naprawia pewien ''błąd'' MGS2 i to się naprawde liczy ^_^

Odnośnik do komentarza
ehehehe i weź tu teraz powiedz komuś, że MGS4 to tylko gra : D

 

Tylko gra czy aż gra....Kojima w sposób mistrzowski wykreował te uniwersum,bohaterów i historię.Nie spotyka się na co dzień gier gdzie człowiek z taką swobodą toleruje typowe dla serii przekoloryzowania i elementy s-f.Muzyka,akcja,fabuła,dźwięk sprawiają,że grając w MGS czuje się jakbym był w samym środku najwspanialszego filmu akcji rodem z Hollywood,a jednocześnie czytał skomplikowaną grubą powieść.Ta seria to zawsze była pożywka dla oczu i zmysłów, do tego z rzadkim dla gier przesłaniem.

 

Święte słowa, podpisuje się pod nimi wszystkimi członkami ^_^ Tak patrząc na Amazon, zastanawiam się czy swój egzemplarz limitki dostane, żeby sie kurna nie okazało że będę musiał czekać, wtedy odłączę sobie neta co by tu nie włazić :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...