Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie napisze nic odkrywczego , ale wydaje mi się że PSX Extreme powinno wystawić najwyższą ocenę.

Powód? Popatrzcie na Halo 3...gra dostała dychę , a ponad 90% graczy wie , że to nic odkrywczego , oraz na taką ocene nie zasługuje. Założyłem temat ''Najbardziej niesprawiedliwa ocena w PE'' w dziale Komentarze i wiecie , wszyscy piszą o tym , że niezasługuje.

Ale ja nie o tym . Stawaijąc obok siebie dwie gry- Halo 3 vs MGS4 widać jak na dłoni , komu należałoby wystawić wyższą ocenę. Moje argumenty przemawiające za tym są takie: jest 5 razy dłuższa , o klasę ładniejsza, z genialną fabułą, epickimi walkami , wzruszającymi momentami (chyba przy Halo nikt nie płacze , jak zabije jakiegoś kosmicznego stworka).

Niemyślcie , że wymądrzam się , bo jestem fanatycznym fanem, bo nie jestem, ale jak MGS 4 będzie miał nizszą ocenę , to mnie gul udusi i krew zaleje , a pozostałych numerów już nie kupie. A tak wogóle to magazyn jest nam to winny za ''8-'' dla MGS2 .

To nie jest fanatyzm growy , TO WALKA O SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Moje argumenty przemawiające za tym są takie: jest 5 razy dłuższa , o klasę ładniejsza, z genialną fabułą, epickimi walkami , wzruszającymi momentami (chyba przy Halo nikt nie płacze , jak zabije jakiegoś kosmicznego stworka).

Niemyślcie , że wymądrzam się , bo jestem fanatycznym fanem, bo nie jestem, ale jak MGS 4 będzie miał nizszą ocenę , to mnie gul udusi i krew zaleje

Popieram w 100%. Zobaczymy kto zabierze się za recenzje (Koso?) ja stawiam na 9+, ale mniejsza z tym, sądzę, że dla 3/4 osób udzielających się w tym temacie, ten tytuł bedzie zasługiwał na 11/10 ;) gra roku? IMO gra tej generacji.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
ale mniejsza z tym, sądzę, że dla 3/4 osób udzielających się w tym temacie, ten tytuł bedzie zasługiwał na 11/10 ;) gra roku? IMO gra tej generacji.

 

;)

 

Ja przysiągłem sobie,że po skończeniu MGS4 obiektywnym okiem postaram się tu na forum ocenić tą część.Nie wiem co z tego wyjdzie bo MGS to dla mnie seria życia(obok Final Fantasy) i jeśli faktycznie MGS4 jest najlepszą częścią serii to i tak wyjdzie na to,że obiektywnie to będzie 11/10 :P.Bo moje obiektywne oceny poprzednich odsłon(czytaj-pozbawione fanbojstwa :P) to 10/10 dla MGS1 i MGS3 i 9/10 dla MGS2-nie,nie za Raidena i ilość filmików tylko za strasznie monotonny drugi akt,gdzie tylko końcówka daje radę)

 

Oby MGS4(i moja limitka) dotarła do redakcji PSX Extreme we wtorek lub środę to zraz wchodzę w autobus(lub też umawiam się z Jakimem) i jedziemy z Chorzowa do Katowic po własną kopię ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał żeby grę zrecenzował HIV - nie fan. Dzięki temu dostalibyśmy recenzję napisaną z punktu widzenie osoby, która oczekuje dobrego gameplayu. Bo wiadomo, że fabularnie (chociaż po przeczytaniu spoilerów ten aspekt mnie bardzo zawiódł) to będzie must have dla każdego fana serii (Ci na pewno kupią grę niezależnie od oceny) : ) Z chęcią przeczytam, czy MGS4 to gra również dla zwykłego gracza.

Odnośnik do komentarza
Może nie napisze nic odkrywczego , ale wydaje mi się że PSX Extreme powinno wystawić najwyższą ocenę.

Powód? Popatrzcie na Halo 3...gra dostała dychę , a ponad 90% graczy wie , że to nic odkrywczego , oraz na taką ocene nie zasługuje. Założyłem temat ''Najbardziej niesprawiedliwa ocena w PE'' w dziale Komentarze i wiecie , wszyscy piszą o tym , że niezasługuje.

Ale ja nie o tym . Stawaijąc obok siebie dwie gry- Halo 3 vs MGS4 widać jak na dłoni , komu należałoby wystawić wyższą ocenę. Moje argumenty przemawiające za tym są takie: jest 5 razy dłuższa , o klasę ładniejsza, z genialną fabułą, epickimi walkami , wzruszającymi momentami (chyba przy Halo nikt nie płacze , jak zabije jakiegoś kosmicznego stworka).

Niemyślcie , że wymądrzam się , bo jestem fanatycznym fanem, bo nie jestem, ale jak MGS 4 będzie miał nizszą ocenę , to mnie gul udusi i krew zaleje , a pozostałych numerów już nie kupie. A tak wogóle to magazyn jest nam to winny za ''8-'' dla MGS2 .

To nie jest fanatyzm growy , TO WALKA O SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

Też się z tobą zgadzam, jeśli gra nie dostanie dychy to będę niemile zaskoczony, skoro takie sobie Halo 3 ją dostało (ach ten marketing ;) ), a przecież jakiejś kosmicznej grafy i gameplay'u tam nie ma, ot po prostu kolejna strzelanina z kosmitami i ostatnia część serii zapoczątkowanej na pierwszym X-klocku. No i mam nadzieję, że w nr.131 będzie okładka z MGS4, gdyż w aktualnym numerze było przegięciem danie dwóch okładek z Gears'ów 2 ...

 

A co do tego gościa co gra w MGS4 to wszedłem na to forum i do czasu gdy przejdę grę nie mam zamiaru tam wchodzić, za dużo spoilerów !

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja życzę czwartemu Metalowi jak najwyższych ocen, ale obstawiam że PE da 9 lub 9+. Co do Halo 3 to w Neo ta gra dostała taką samą ocenę jak MGS4 :) Dla mnie cała seria Halo jest świetna i wyróżniająca się na tle innych FPS'ów (grałem we wszystkie części) ale ocenowo na 8/10. BioShock to gra na dyszkę, bo tam wszystkie elementy grają na najwyższym poziomie z fabułą na czele. Wracając do MGS4 to wpadłem już w taki trans przedpremierowy. Posprzątałem mieszkanie, przygotowałem kasę na napoje i prowiant, ustawiłem sobie fotel, umówiłem się z kumplem na pierwsze odpalenie gry. I nie jestem w stanie grać w żadną grę, dobrze że dzisiaj meczyk jest :) Bardzo mnie ciekawi jaką ocenę będę miał w głowie po przejściu MGS4. Czy gra okaże się lepsza od genialnego MGS3? Mam nadzieję że Ultima wysyła gierki już 11go.

 

Reklama prasowa MGS4, jak zawsze fajna graficznie:

 

http://img258.imageshack.us/my.php?image=mgs4reklamazk8.jpg

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Ja życzę czwartemu Metalowi jak najwyższych ocen, ale obstawiam że PE da 9 lub 9+. Co do Halo 3 to w Neo ta gra dostała taką samą ocenę jak MGS4 :) Dla mnie cała seria Halo jest świetna i wyróżniająca się na tle innych FPS'ów (grałem we wszystkie części) ale ocenowo na 8/10. BioShock to gra na dyszkę, bo tam wszystkie elementy grają na najwyższym poziomie z fabułą na czele. Wracając do MGS4 to wpadłem już w taki trans przedpremierowy. Posprzątałem mieszkanie, przygotowałem kasę na napoje i prowiant, ustawiłem sobie fotel, umówiłem się z kumplem na pierwsze odpalenie gry. I nie jestem w stanie grać w żadną grę, dobrze że dzisiaj meczyk jest :) Bardzo mnie ciekawi jaką ocenę będę miał w głowie po przejściu MGS4. Czy gra okaże się lepsza od genialnego MGS3? Mam nadzieję że Ultima wysyła gierki już 11go.

 

Reklama prasowa MGS4, jak zawsze fajna graficznie:

 

http://img258.imageshack.us/my.php?image=mgs4reklamazk8.jpg

O kurna, grubo! Od razu widac, ze MGS4 to nie jest zwyczajna gra, skoro przed jej odpaleniem ludzie az tak sie przygotowuja ;)

 

Szkoda tylko, ze ja swoja kopie bede mogl nabyc dopiero po 7 lipca, ze wzgledu na to, ze dopiero wowczas odbieram wyplate. No nic, trzeba jeszcze ten miesiac przepękac... :(

 

Co do oceny MGS4 w Neo+ - uwazam, ze jest cholernie surowa. Zapoznalem sie z lektura i moim zdaniem autor po takich odczuciach spokojnie powinien byl dac 10/10! MGS4 to nie jest zwykla gra! No, ale poczekam i zobacze sam... no i pewnie tak jak MGS jest moja najlepsza gra na PSX'a, a MGS3 najlepsza gra na PS2, tak MGS4 bedzie najlepsza pozycja na PS3! Przynajmniej do momentu ukazania sie MGS5...

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Gra chodzi tylko w 720p?czy w 1080i i 1080p takze? Zna sie ktos tutaj na zestawach kina domowego ,Mielu w Neo + pisal ze warto taki kupic ale ja sie na tym kompletnie nie znam. Chodzi o same glosniki, subwoofer czy o co?Do premiery moge sobie pozwolic na jakis sprzet do 1600 zl oczywiscie chodzi mi o system dzwieku 7.1

Odnośnik do komentarza
O kurna, grubo! Od razu widac, ze MGS4 to nie jest zwyczajna gra, skoro przed jej odpaleniem ludzie az tak sie przygotowuja ;)

 

Szkoda tylko, ze ja swoja kopie bede mogl nabyc dopiero po 7 lipca, ze wzgledu na to, ze dopiero wowczas odbieram wyplate. No nic, trzeba jeszcze ten miesiac przepękac... :(

No, MGS4 to prawdziwe święto nie tylko dla fanów, ale dla każdego posiadacza PS3 i miłośnika dobrych gier. Lepiej się zawczasu przygotować żeby potem nie było niespodzianek w stylu "kurna, gdzie mam ten numer do pizzeri" :)

 

Miałem nie oglądać żadnych filmików z gry ale nie wytrzymałem. Koleś dał ten link w temacie "Co Cię napawa optymizmem". No i ja mu się nie dziwię :) Na filmiku taka jedna ciekawa lokacja :) Zabił mnie ten filmik i jego klimat. Tylko radzę nie patrzeć nawet na inne filmiki tego usera.

 

http://www.dailymotion.com/dabookerman/video/9557449

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
A ja bym chciał żeby grę zrecenzował HIV - nie fan. Dzięki temu dostalibyśmy recenzję napisaną z punktu widzenie osoby, która oczekuje dobrego gameplayu. Bo wiadomo, że fabularnie (chociaż po przeczytaniu spoilerów ten aspekt mnie bardzo zawiódł) to będzie must have dla każdego fana serii (Ci na pewno kupią grę niezależnie od oceny) : ) Z chęcią przeczytam, czy MGS4 to gra również dla zwykłego gracza.

 

 

mgs4 to gra dla fanow.....reszta nie poczuje tej magii i bedzie to dla nich tylko bardzo dobra gra.Tak wiec ocena fana to 10/10,a gracza ktory nie mial wiekszej stycznosci z seria 9/10.Tak uwazam.

Odnośnik do komentarza
A ja bym chciał żeby grę zrecenzował HIV - nie fan. Dzięki temu dostalibyśmy recenzję napisaną z punktu widzenie osoby, która oczekuje dobrego gameplayu. Bo wiadomo, że fabularnie (chociaż po przeczytaniu spoilerów ten aspekt mnie bardzo zawiódł) to będzie must have dla każdego fana serii (Ci na pewno kupią grę niezależnie od oceny) : ) Z chęcią przeczytam, czy MGS4 to gra również dla zwykłego gracza.

 

 

mgs4 to gra dla fanow.....reszta nie poczuje tej magii i bedzie to dla nich tylko bardzo dobra gra.Tak wiec ocena fana to 10/10,a gracza ktory nie mial wiekszej stycznosci z seria 9/10.Tak uwazam.

A znasz fabułę? Bo ja znam i jako fan nie dałbym więcej jak 8/10... Ta seria od początku leci na fali doskonałej jedynki kolejne części to tylko marne popłuczyny (choć trójka trzymała stosunkowo wyższy poziom). Czwarta część to jazda po najmniejszej linii oporu pełna naciąganych faktów a Kojima po raz kolejny odwraca wcześniejsze części do góry nogami przez co pojawiają się kolejne sprzeczności

Odnośnik do komentarza

Znasz fabułę,a grałeś ?fabuły nie czytałem i nie chce czytać ale niejednokrotnie jest tak,że to co czytasz ma się nijak do tego co się dzieje na ekranie.

Liczy się to jak te wydarzenia są podane na ekranie.Jakbym np tylko czytał fabułę MGS3 to pewnie też byłbyś rozczarowany-koleś z ulem na plecach,dziadek co żyje tylko do walki,eksplodujący ludzie,latające szczęki,główny bohater,który doznaje złamań chyba wszystkich ważniejszych kości w ciele jest gotowy do powrotnej misji po kilku dniach itp.Przecież to też jest jazda poniekąd po najmniejszej linii oporu.

 

A 8/10 dałbyś fabule czy grze ogółem?jeśli grze ogółem po przeczytaniu streszczenia na necie to gratuluje podejścia :)

 

Za klika dni wszystko stanie się jasne-skonfrontuje moje oczekiwania i marzenia z faktycznym, grywalnym, moim MGS4 :)

Odnośnik do komentarza
A ja bym chciał żeby grę zrecenzował HIV - nie fan. Dzięki temu dostalibyśmy recenzję napisaną z punktu widzenie osoby, która oczekuje dobrego gameplayu. Bo wiadomo, że fabularnie (chociaż po przeczytaniu spoilerów ten aspekt mnie bardzo zawiódł) to będzie must have dla każdego fana serii (Ci na pewno kupią grę niezależnie od oceny) : ) Z chęcią przeczytam, czy MGS4 to gra również dla zwykłego gracza.

 

 

mgs4 to gra dla fanow.....reszta nie poczuje tej magii i bedzie to dla nich tylko bardzo dobra gra.Tak wiec ocena fana to 10/10,a gracza ktory nie mial wiekszej stycznosci z seria 9/10.Tak uwazam.

A znasz fabułę? Bo ja znam i jako fan nie dałbym więcej jak 8/10... Ta seria od początku leci na fali doskonałej jedynki kolejne części to tylko marne popłuczyny (choć trójka trzymała stosunkowo wyższy poziom). Czwarta część to jazda po najmniejszej linii oporu pełna naciąganych faktów a Kojima po raz kolejny odwraca wcześniejsze części do góry nogami przez co pojawiają się kolejne sprzeczności

Jedynka była wspaniała to niezaprzeczalny fakt, ale następne części też trzymają bardzo wysoki poziom. Zawsze bawiły mnie komentarze typu po co dali dżungle w MGS3, że nie te klimaty, a to i tamto, wszystko się rozwija i gdyby za każdym razem miałbym oglądać jakiś film, grać w grę z tą samą scenografią/ terenem działań to by mi się odechciało. No ale cóż tak to bywa, że prawie zawsze pierwsza część jest najlepsza i późniejsze części gry,filmu, książki muszą zmagać się z wysoko postawioną poprzeczką dla kolejnych części. Ja również jestem fanem serii MGS i uważam, że MGS4 będzie doskonałym zwieńczeniem przygód Snake'a . A twój komentarz odbieram jako wypowiedź nie fana ale fanatyka a to wielka różnica.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Znasz fabułę,a grałeś ?fabuły nie czytałem i nie chce czytać ale niejednokrotnie jest tak,że to co czytasz ma się nijak do tego co się dzieje na ekranie.

Liczy się to jak te wydarzenia są podane na ekranie.Jakbym np tylko czytał fabułę MGS3 to pewnie też byłbyś rozczarowany-koleś z ulem na plecach,dziadek co żyje tylko do walki,eksplodujący ludzie,latające szczęki,główny bohater,który doznaje złamań chyba wszystkich ważniejszych kości w ciele jest gotowy do powrotnej misji po kilku dniach itp.Przecież to też jest jazda poniekąd po najmniejszej linii oporu.

Więc jesteś na straconej pozycji bo nie bardzo jesteś mi w stanie udowodnić, że się mylę. Uwierz, że sposób w jaki ta saga została zakończona jest po prostu żenujący. To co ty podałeś to drobne szczegóły ja oceniam to jak rozwiązano NAJWAŻNIEJSZE wątki.

 

A 8/10 dałbyś fabule czy grze ogółem?jeśli grze ogółem po przeczytaniu streszczenia na necie to gratuluje podejścia :)

 

Za klika dni wszystko stanie się jasne-skonfrontuje moje oczekiwania i marzenia z faktycznym, grywalnym, moim MGS4 :)

No bez przesady. Masz na myśli gameplay, który praktycznie nie ulegnie zmianie w stosunku do pozostałych części czy może coś jeszcze? ;) Nie ulegajcie tej całej gorączce bo źle wam to wyjdzie. Na papierze czy nie niedociągnięcia będą takie same, koniec kropka.

 

EDIT:

Jedynka była wspaniała to niezaprzeczalny fakt, ale następne części też trzymają bardzo wysoki poziom. Zawsze bawiły mnie komentarze typu po co dali dżungle w MGS3, że nie te klimaty, a to i tamto, wszystko się rozwija i gdyby za każdym razem miałbym oglądać jakiś film, grać w grę z tą samą scenografią/ terenem działań to by mi się odechciało. No ale cóż tak to bywa, że prawie zawsze pierwsza część jest najlepsza i późniejsze części gry,filmu, książki muszą zmagać się z wysoko postawioną poprzeczką dla kolejnych części. Ja również jestem fanem serii MGS i uważam, że MGS4 będzie doskonałym zwieńczeniem przygód Snake'a . A twój komentarz odbieram jako wypowiedź nie fana ale fanatyka a to wielka różnica.

Fanatyka? Ja zawszę myślałem, że fanatyk to ktoś kto jest jeszcze bardziej zapatrzony w coś niż fan i podchodzi do tego jeszcze bardziej bezkrytycznie.

Z tymi argumentami to kiepsko trafiłeś bo 3 akurat trzymała poziom co zresztą napisałem. Dżungla i bondowskie klimaty niezwykle mi przypasowały. To właśnie Sons of liberty z niezwykle mdłą miejscówką jaką było Big Shell jest moim zdaniem czarną owcą całej serii

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
Znasz fabułę,a grałeś ?fabuły nie czytałem i nie chce czytać ale niejednokrotnie jest tak,że to co czytasz ma się nijak do tego co się dzieje na ekranie.

Liczy się to jak te wydarzenia są podane na ekranie.Jakbym np tylko czytał fabułę MGS3 to pewnie też byłbyś rozczarowany-koleś z ulem na plecach,dziadek co żyje tylko do walki,eksplodujący ludzie,latające szczęki,główny bohater,który doznaje złamań chyba wszystkich ważniejszych kości w ciele jest gotowy do powrotnej misji po kilku dniach itp.Przecież to też jest jazda poniekąd po najmniejszej linii oporu.

Więc jesteś na straconej pozycji bo nie bardzo jesteś mi w stanie udowodnić, że się mylę. Uwierz, że sposób w jaki ta saga została zakończona jest po prostu żenujący. To co ty podałeś to drobne szczegóły ja oceniam to jak rozwiązano NAJWAŻNIEJSZE wątki.

 

A 8/10 dałbyś fabule czy grze ogółem?jeśli grze ogółem po przeczytaniu streszczenia na necie to gratuluje podejścia :)

 

Za klika dni wszystko stanie się jasne-skonfrontuje moje oczekiwania i marzenia z faktycznym, grywalnym, moim MGS4 :)

No bez przesady. Masz na myśli gameplay, który praktycznie nie ulegnie zmianie w stosunku do pozostałych części czy może coś jeszcze? ;) Nie ulegajcie tej całej gorączce bo źle wam to wyjdzie. Na papierze czy nie niedociągnięcia będą takie same, koniec kropka.

Wiesz co , są osoby które zamało wiedzą o serii , niewidziały wielu rzeczy ( nowe ruchy Snake'a , zakończenie itd ) ,a piszą takie głupoty że głowa mała. Ty się do takich osób zaliczasz. Po 12 czerwca zdaj relacje na forum , czy podtrzymujesz taką opinie jaką teraz dałeś. Jeżeli tak , to jesteś niegodnym posiadania Avatarka z Big Bossem.

Koniec kropka.

 

Odnośnik do komentarza
Wiesz co , są osoby które zamało wiedzą o serii , niewidziały wielu rzeczy ( nowe ruchy Snake'a , zakończenie itd ) ,a piszą takie głupoty że głowa mała. Ty się do takich osób zaliczasz. Po 12 czerwca zdaj relacje na forum , czy podtrzymujesz taką opinie jaką teraz dałeś. Jeżeli tak , to jesteś niegodnym posiadania Avatarka z Big Bossem.

Koniec kropka.

 

 

Jestes bardzo zabawnym człowieczkiem.

Odnośnik do komentarza
Wiesz co , są osoby które zamało wiedzą o serii , niewidziały wielu rzeczy ( nowe ruchy Snake'a , zakończenie itd ) ,a piszą takie głupoty że głowa mała. Ty się do takich osób zaliczasz. Po 12 czerwca zdaj relacje na forum , czy podtrzymujesz taką opinie jaką teraz dałeś. Jeżeli tak , to jesteś niegodnym posiadania Avatarka z Big Bossem.

Koniec kropka.

Więc dla ciebie każdy kto napisze słowa krytyki w kierunku MGSa za mało wie o tej serii? Czy napisałem coś (poza moim zdaniem na temat części 4) co wskazywałoby na moją niewiedzę nt. jakiejkolwiek części?

Bo ja na ten przykład mogę stwierdzić po twoim poście, iż ZA MAŁO wiesz o swoim języku ojczystym.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
Znasz fabułę,a grałeś ?fabuły nie czytałem i nie chce czytać ale niejednokrotnie jest tak,że to co czytasz ma się nijak do tego co się dzieje na ekranie.

Liczy się to jak te wydarzenia są podane na ekranie.Jakbym np tylko czytał fabułę MGS3 to pewnie też byłbyś rozczarowany-koleś z ulem na plecach,dziadek co żyje tylko do walki,eksplodujący ludzie,latające szczęki,główny bohater,który doznaje złamań chyba wszystkich ważniejszych kości w ciele jest gotowy do powrotnej misji po kilku dniach itp.Przecież to też jest jazda poniekąd po najmniejszej linii oporu.

Więc jesteś na straconej pozycji bo nie bardzo jesteś mi w stanie udowodnić, że się mylę. Uwierz, że sposób w jaki ta saga została zakończona jest po prostu żenujący. To co ty podałeś to drobne szczegóły ja oceniam to jak rozwiązano NAJWAŻNIEJSZE wątki.

 

A Ty też nie jesteś w stanie mi udowodnić,że się nie mylisz bo w tą grę NIE GRAŁEŚ jedynie znasz streszczenie fabuły.Tak jak mówił liquid pierw zagraj i potem oceniaj ,a nie na odwrót.Ja w moim poście napisałem,że nie oceniam póki sam nie odpalę mojego MGS4 i nie skonfrontuje moich oczekiwań z rzeczywistością.DO mnie to jest chore wystawiania grze oceny 8/10 nie grając ani sekundy,a czytające jedynie streszczenie

 

 

A 8/10 dałbyś fabule czy grze ogółem?jeśli grze ogółem po przeczytaniu streszczenia na necie to gratuluje podejścia :)

 

Za klika dni wszystko stanie się jasne-skonfrontuje moje oczekiwania i marzenia z faktycznym, grywalnym, moim MGS4 :)

No bez przesady. Masz na myśli gameplay, który praktycznie nie ulegnie zmianie w stosunku do pozostałych części czy może coś jeszcze? ;) Nie ulegajcie tej całej gorączce bo źle wam to wyjdzie. Na papierze czy nie niedociągnięcia będą takie same, koniec kropka.

 

gameplay nie uległ zmianie?

3d kamera ,

możliwość celowania i poruszania się postaci znad ramienia ale RE4,

widok fpp i możliwość ukończenia gry w takim widoku jak normalnego fpp,

przyklejanie się do ścian po naciśnięciu guzika,a nie debilne przyklejanie się jak się w nią wbiegnie

kamuflaż dostrajający się do otoczenia bez konieczności wejścia do menu

wybór której ze stron konfliktu chcemy pomóc

sklep itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...