Skocz do zawartości

Najgorszy utwór jaki usłyszeliście w grze video?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...
Zaryzykowałbym, iż "Snake Eater" z MGS 3, ale to tylko moje zdanie. Trąci tu Bondem, a tego nie chcę. MGS to dla mnie brzmienia iście patriotyczne coś jak "Twierdza" z Harrisem, Connerym i Cage'm.

 

 

To samo mysle... MGS to dla mnie najlepsza seria ale ten utwór to kule... tragedia... jak go słyszałem to się śmiałem... chcieli poważnie a wyszła niepoważnie jak cały Bond , James Bond.

Odnośnik do komentarza
Bo to miało być w takim klimacie, jeeez !! O_O, w ogule graliście w MGS3 ?,a ten utwór JEST poważny jak cholera (na Kojimowski sposób), tylko wy macie dziwne fanaberie :P.

 

Poważny, czy nie to kwestia gustu. A pytania w stylu czy w ogóle graliście w MGS3 jest z lekko nie na miejscu. pisanie, iż MGS kojarzy się z patriotycznym brzmieniem mówi, że ktoś grał w to i odczuwał. Kolejna rzecz to pisanie, że ktoś ma dziwne fanaberie. To forum, na którym ludzie piszą swoje opinie. To co myślą, sądzą, uważają, a nie oceniają czyjeś gusta. Swoją drogą pisać "tylko wy macie dziwne fanaberie" znaczy, że cała reszta uważa inaczej. Czyżbyś znał tak wielu ludzi?

Odnośnik do komentarza

Nie, nie poruszałem też kwestie "nie macie zdania" - bo to tak jakbym naruszał prawa człowieka.

Przede wszystkim chcę zaznaczyć że seria MGS w żadnym wypadku nie była 100 % poważna, a nie mówice mi że 3-ka jeśli chodzi o patriotyzm kuleje. I serio pytam się czy graliście, bo OST równie dobrze odsłuchać to i ja mógbłym nie grając :P.

Masz całkowitą racje z kwestią gustu, i nie napisałem przecież że nie macie żadnej racji, chodziło mi raczej o zrozumienie co Kojima chciał ukazać, stąd zwrot "fanaberie".

 

Swoją drogą pisać "tylko wy macie dziwne fanaberie" znaczy, że cała reszta uważa inaczej. Czyżbyś znał tak wielu ludzi?

Jesteście pierwszymi z jakimi się spotykam że mówią iż z jakimś Bondem im się ten soundtrack kojarzy :P.

Odnośnik do komentarza

No niezle jak ktoś wymienia OST z SSX'a on tour. .

 

Bardzo srednie OST mają wyścigówki na Xboxie. PGR i Forza. Ani jednego znanego czy też dobrego kawałka. Rozumiem, że to dlatego, ze i tak mozna wgrać własną muzykę, ale niesmak pozostaje.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Nie, nie poruszałem też kwestie "nie macie zdania" - bo to tak jakbym naruszał prawa człowieka.

Przede wszystkim chcę zaznaczyć że seria MGS w żadnym wypadku nie była 100 % poważna, a nie mówice mi że 3-ka jeśli chodzi o patriotyzm kuleje. I serio pytam się czy graliście, bo OST równie dobrze odsłuchać to i ja mógbłym nie grając :P.

Masz całkowitą racje z kwestią gustu, i nie napisałem przecież że nie macie żadnej racji, chodziło mi raczej o zrozumienie co Kojima chciał ukazać, stąd zwrot "fanaberie".

 

Swoją drogą pisać "tylko wy macie dziwne fanaberie" znaczy, że cała reszta uważa inaczej. Czyżbyś znał tak wielu ludzi?

Jesteście pierwszymi z jakimi się spotykam że mówią iż z jakimś Bondem im się ten soundtrack kojarzy :P.

 

 

Ja nie mówiłem o całym score z MGS3, tylko o jednym utworze. Chyba w temacie jest, że najgorszy utwór, a nie OST. A co do pytanie, czy grałem w MGS3 to powiem tyle: nigdy nie pisze o czymś jeśli tego wcześniej nie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Bardzo srednie OST mają wyścigówki na Xboxie. PGR i Forza. Ani jednego znanego czy też dobrego kawałka. Rozumiem, że to dlatego, ze i tak mozna wgrać własną muzykę, ale niesmak pozostaje.

Nie zgadzam się! PGR2 miał świetny soundtrack. Najbardziej w tej grze lubiłem sytuacje typu : jadę w Moskwie, a z radia leci rosyjsie techno;). Techniawki nie lubię, ale świetnie się komponowała z grą w tej danej sytuacji.

 

Aha, soundtrack w PGR4 to zupełnie inna bajka. Po cholerę zrezygnowali ze stacji radiowej i DJa (no i jakieś 3 razy mniej kawałków w OST), miejsca na płycie im brakowało, czy jak?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Mi właśnie soundtrack z trzeciego Burmouta się podobał. Jasne, wolałbym coś w stylu tego z GT4, ale B3 i tak ma lepsze utwory niż Revenge i Dominator. Rozumiem, że wiele osób jeździ po piosenkach w B3, bo są "emo", ale kto zwraca uwagę na teksty, kiedy pędzi się na złamanie karku, obraz się rozmywa, a przed nami widać zarys dwóch ciężarówek? Ja na pewno nie. A utwory z B3 są przynajmniej w większości "szybkie", a nie jakieś hip-hopy. (...)

 

Tu nie chodzi o słowa, a o całokształt :). Właśnie sama muzyka najbardziej "działa" na człowieka w takich grach, a w B3 nie bardzo ma co działać. Typowy przykład niedopasowania muzyki do sytuacji (co innego, jakby te kawałki leciały tylko w menu albo w garażu). No i jeszcze jedna kwestia : prawie zerowy stopień zróżnicowania. Ale wiem, że może się podobać, w sumie tworzyła taki specyficzny, wakacyjny klimacik tej gry.

Odnośnik do komentarza
Mi właśnie soundtrack z trzeciego Burmouta się podobał. Jasne, wolałbym coś w stylu tego z GT4, ale B3 i tak ma lepsze utwory niż Revenge i Dominator. Rozumiem, że wiele osób jeździ po piosenkach w B3, bo są "emo", ale kto zwraca uwagę na teksty, kiedy pędzi się na złamanie karku, obraz się rozmywa, a przed nami widać zarys dwóch ciężarówek? Ja na pewno nie. A utwory z B3 są przynajmniej w większości "szybkie", a nie jakieś hip-hopy. (...)

 

Tu nie chodzi o słowa, a o całokształt :). Właśnie sama muzyka najbardziej "działa" na człowieka w takich grach, a w B3 nie bardzo ma co działać. Typowy przykład niedopasowania muzyki do sytuacji (co innego, jakby te kawałki leciały tylko w menu albo w garażu). No i jeszcze jedna kwestia : prawie zerowy stopień zróżnicowania. Ale wiem, że może się podobać, w sumie tworzyła taki specyficzny, wakacyjny klimacik tej gry.

I byla totalnie bezpłciowa i nudna a zarazem naprawde chu'jowa. Imo każda dobra elektronika ( fluke, juno, prodigy i wiele innych) dają rade w grach (bo jak zauważyłes nie zwraca się na slowa), ale także dobre rockowe granie, może coś mocniejszego. Imo osty NFS (od underground) są bardzo dobre trzymam je wszystkie na dysku. Nie podobał mi się trend wrzucania muzyki klasycznej do wyścigów, za to podoba mi się jak gra ma stacje (podzialy gatunków np. Test Drive Unlimited). Bardzo ważne też jest zbalansowanie gatunków (sama elektronika nie pasuje), ale także zalezy od charakteru gry i jej klimatu ( gdzie w grze o koszykówce rock potrzebny) Imo wszelkie Tony Hawki wygrywały jeśli chodzi o ost.

 

 

A co do tematu to wkur'wia mnie niemiłosiernie Avril z Girlfriend, na szczęscie można przełączać kawałki.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

według mnie styl muzy z Burnoutów znaczy chodzi mi szczególnie o 3 to najgorszy OST jaki miałem w grze. Rock itd jest może i fajny jak ktoś lubi, ale do jazdy to jest żempolenie i katorga. Nienawidzę takiej muzyki w wyścigach, bo to pomyłka. Jeszcze wielka kupa jest jak jest tylko jeden styl muzy w grze i tylko rock. ogólnie dla mnie najlepiej się sprawdza muzyka elektroniczna, niekoniecznie łupanina techno, ale taka podkręcająca klimat. No w GT4 mistrzostwem był na długie trasy Ulrich Schnauss - A millions miles away. Albo remix Van Dyka w NFS:U 2. Przy czymś takim da się jeździć:D Bez beznadziejnych tekstów, za to kwintesencja melodii. Genialny styl miał OST Gran Turismo 1. Charakterystyczny, klimatyczny i na prawde zaj.efajny.

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem tak. Jak chcecie to włączcie sobie tracki ze starego Burnouta albo muzykę poważną zwłaszcza Cztery Pory Roku i Moonlight Sonatę. A jeżeli chodzi o kiczowatą piosenkę, to powiem, że to nie kicz tylko jeden z najlepszych utworów do jazdy zwłaszcza na motorze. Zasuwanie takim Nakamurą po autostradzie przy tej piosence jest co najmniej interesujące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...