Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś orientuje się czy w sieci MM pojawi/pojawił się/jest Gold? Wiem, że będzie na dniach zwykła wersja, za 179, ale jak już bym łyknął odrazu golda. Nie jest kolosalna różnica w cenach :).

 

w krk jest, najlepiej zadzwon i sie dowiedz ;] roznica w cenie 20zl u nas

No to moze i w Opolu będzie, bede dzwonił :)

Odnośnik do komentarza

no niestety jest taka sobie po dluzszym pograniu wnioski:

 

-mega chaos czasami nie wiadomo co jak dlaczego i gdzie

-slaba wyczuwalnosc miedzy broniami lepiej by dali wiecej klas i do kazdej 1 bron(praktycznie strzelanie zalezy nie od broni tylko od hosta)

-dosyc duze przeklamania w strzelaniu-lagi

-respawny z dupy(wlasnie przez to ten chaos)

-3 mapy w pyte reszta robiona chyba przez 10 minut kazda.(nie grafika tylko podejscie taktyczne chociaz graficznie tez wszystko podobne)

 

w tej grze najbardziej bym chcial team deatchmatch i 2 bazy i tylko w nich respawny tryb gold r mocno bez sensu do wiekszosci map jak dla mnie, sytuacje ratuje oasis i mala mapka gdzie jest mgla..

 

moja ocena winduje teraz na 7.5 i chyba najlepsze co bylo mozna widzec w tej grze to juz widzaialem w demie..

 

P>S> jakby ktos mogl sie podzielic kodem na snajperke QBU88 to bede dozgonnie wdzieczny :lol:

Odnośnik do komentarza

Więc tak, single ukończony i w sumie mogę go ocenić.

 

Zdecydowałem się na przejście od razu na hard, zajęło mi to nieco ponad siedem godzin, na niższych poziomach byłoby pewnie jeszcze krócej. Z drugiej strony przechodziłem wszystkie misje bardzo szybko, w miarę możliwości omijałem przeciwników i wybierałem najkrótszą drogę.

 

No właśnie, to co w tej grze jest wspaniałe to jej nieliniowość, tereny działań są ogromne jak na FPS i pozwalają nierzadko nawet na na przykład ominięcie wioski polem, gdy tylko nie mamy ochoty na konfrontację czy wybór między jazdą po drodze, a popłynięciem łodzią. Właściwie w żadnym momencie nie czujemy się ograniczeni przez grę.

To sprawia też, że gra jest w miarę łatwa, a jeśli to tego dodać fakt, że po śmierci nasz pojazd się odnawia w przeciwieństwie do zabitych przeciwników jest naprawdę... mało okazji do irytacji - tą grę się po prostu przechodzi i nie grozi nam utknięcie na dwie godziny na jednym checkpoincie. Z mojej strony brawa, nikt nie każe nam uczyć się rozstawienia przeciwników na pamięć, jak często w COD na veteranie, choć na pewno znajdą się maniacy skłonni do narzekania.

 

Inną wielką zaletą jest możliwość destrukcji otoczenia, szumne zapowiedzi o możliwości zrobienia dziury w każdym murze nie były słowami rzucanymi na wiatr, tu naprawdę w 90% przypadków da się to zrobić. Przy tym sama grafika prezentuje wysoki poziom, w stosunku do dema nie ma żadnych zmian, lub przynajmniej takowych nie zauważyłem.

 

Fabuła też jest ciekawa, podoba mi się, że autorzy za wszelką cenę starali się uniknąć patosu, dramatyczne momenty kończą się zawsze w śmieszny sposób - tu walka jest czymś w rodzaju zabawy i nie ma miejsca na płacz i wzruszenie.

 

Ogólnie single naprawdę na wysokim poziomie, nie jest to żaden wymuszony dodatek do multi jak w Modern Combat.

Odnośnik do komentarza
no niestety jest taka sobie po dluzszym pograniu wnioski:

-mega chaos czasami nie wiadomo co jak dlaczego i gdzie

 

mega chaos bo taka jest wojna, a do tego kupę ludzi nie zna jeszcze gry i nie wie jak grać

 

-slaba wyczuwalnosc miedzy broniami lepiej by dali wiecej klas i do kazdej 1 bron(praktycznie strzelanie zalezy nie od broni tylko od hosta)

 

imho totalny bezsens, poprostu trzeba nauczyć się grać tym co jest

 

-respawny z dupy(wlasnie przez to ten chaos)

 

respawny masz albo przy swoim squadzie albo w aktualnej bazie

 

-3 mapy w pyte reszta robiona chyba przez 10 minut kazda.(nie grafika tylko podejscie taktyczne chociaz graficznie tez wszystko podobne)

 

też mi się tak wydawało po pierwszym dniu, ale teraz powoli zaczynam kojarzyć mapki i widzę że są za(pipi)iste

 

w tej grze najbardziej bym chcial team deatchmatch i 2 bazy i tylko w nich respawny tryb gold r mocno bez sensu do wiekszosci map jak dla mnie, sytuacje ratuje oasis i mala mapka gdzie jest mgla..

 

gold rush sprawia że ludzie mają cel, jedni chcą rozwalić skrzynie, drudzy je chronić, przez co rozgrywka jest bardzo intensywna, a conquest mają dorzucić

 

P>S> jakby ktos mogl sie podzielic kodem na snajperke QBU88 to bede dozgonnie wdzieczny :lol:

 

kod na snajperkę jest do jednokrotnego użycia i jest przypisany do użytkownika po użyciu

Odnośnik do komentarza
no niestety jest taka sobie po dluzszym pograniu wnioski:

-mega chaos czasami nie wiadomo co jak dlaczego i gdzie

 

 

kod na snajperkę jest do jednokrotnego użycia i jest przypisany do użytkownika po użyciu

 

 

nie moze byc raczej przypisany do uzytkownika jedynie co to moze jest jednorazowy..

 

..a respawny sa z dupy bo czesto mam ze jak kogos chce obejsc to zaraz mi sie moi respawnuja obok i kupa z zasadzki, albo jak gdzies kampi snajper to zaraz wyrzuca obok i go widza i mnie od razu, albo czesto respawn na jakims deklu ktory w ogole nie idze do golda, albo zabijam 2 lub 3 a nagle bach i maja kolejne 2 respy na dedach a ja juz nie mam ammo i gine (ten sam blad co przy cod4 respawny przy ost typie na plaszy-czyli perk z radarem zbedny w tdm) chcialbym wybor czy mam miec respy przy swojej (pipi)e czy nie...

 

co do map to jest ich tak malo ze kazda powinna byc w innym klimacie(scenerii) lub chociaz po 2mapy z jednej sc. a jest tak ze jest oasis i rafineria a pozniej cala reszta w tym samym klimacie podobne obiekty tylko inne rozstawienie, w modern combat bylo to bardziej urozmaicone....

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
w tej grze najbardziej bym chcial team deatchmatch i 2 bazy i tylko w nich respawny tryb gold r mocno bez sensu do wiekszosci map jak dla mnie, sytuacje ratuje oasis i mala mapka gdzie jest mgla..

 

gold rush sprawia że ludzie mają cel, jedni chcą rozwalić skrzynie, drudzy je chronić, przez co rozgrywka jest bardzo intensywna, a conquest mają dorzucić

 

 

ten gold rush to tylko rozwinięcie trybu conquest z innych BF, ale spoko txt latają na końcu meczu ;)

w sumie jutro kupie grę, przydałby sie ktos do pogrania w teamie. Jak by co to mój gamer tag to SkyblueLIVE (no nie wysiliłem się ;) )

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza

No tryb Gold Rush jest całkiem, całkiem, tylko kurcze jest wiele osób które dbają o swój "tyłek". Oni biegają i fragują. Np. jak są defenders to biegną do przodu zbierać killse a tym czasem w bazie przy skrzyniach złota są potrzebne posiłki, Ty mu mówisz, żeby wrócił a on do Ciebie "suc* my dic*"... no i gadaj sobie z takim, czasem znajdzie się normalna paka w meczu która broni, działa drużynowo :), to pociesza...

Odnośnik do komentarza

Tylko weźcie pod uwagę że jak bronisz skrzyń to możesz kupę punktów nabić, jako bonus za to że bronisz. Też miałem taka sytuacje na Oasis w drugiej bazie, skrzynia na 1 piętrze, że wszyscy polecieli w piz.du zabijać wrogów a ja zostałem sam przy skrzyni. Po niedługim czasie wbiegł po schodach koleś którego udało mi się zastrzelić i dostałem duży bonus punktów, coś tam wyskoczyło że za obronę, aż sam byłem zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza

co do gry online to czasem jest zadyma grubo przewyzszajaca ta z cod4 :D

 

podoba mi sie jak ruski krzycza rodzime "qurvva" normalnie az sie lezka kreci nie wiem jakie to slowo(brzmi tak samo), dosyc czesto to mowia przy zdychaniu :lol:

 

EDIT aha i jeszcze jeden myk czemu przy odblokowaniu rangi pisze ze dostaje credit a w unlocku go nie mam? (dostaje co 2 chyba ale to olac, inna sprawa ugrac na mapie ok 1000 to rozumiem ale jakim cudem widzialem typow co mieli 140 000 punktow a inni zaledwie 200-300 jakies cheaty?

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
kupilem wlasnie gold edycje w mm wlaczam ,szukam gry online i

 

nie moze mi znalezc gry WTF?

moze ktos wie o co chodzi?

 

kupilem gre zeby grac online i mi nie znajduje zadnej rozgrywki...... :s

We are aware that some X360 players are having issues connecting to the Bad Company servers.

 

To all Bad Companions playing on Xbox:

 

We are aware that some X360 players are having issues connecting to the Bad Company servers.

 

We’ve been monitoring stats non-stop and are working with several partners to locate any possible flashpoints and eradicate any hostiles we encounter.

 

Until we are ready to implement a permanent fix, a possible workaround is to turn off your console for approx. 20 minutes before turning it back on and connecting again.

 

We apologise for the inconvenience to those of you who are experiencing this connection issue.

Czyli wiedzą o tym i chcą naprawić.

Odnośnik do komentarza
Tylko weźcie pod uwagę że jak bronisz skrzyń to możesz kupę punktów nabić, jako bonus za to że bronisz. Też miałem taka sytuacje na Oasis w drugiej bazie, skrzynia na 1 piętrze, że wszyscy polecieli w piz.du zabijać wrogów a ja zostałem sam przy skrzyni. Po niedługim czasie wbiegł po schodach koleś którego udało mi się zastrzelić i dostałem duży bonus punktów, coś tam wyskoczyło że za obronę, aż sam byłem zaskoczony :)

 

a jak jeszcze nożem naginasz, to punkty lecą az miło, a nóz jest wiręcz idealny do obrony skrzynki ;) Biegnięcie do bazy przeciwnika ma tez duży sens. Opóźnia jego atak, mozna zakosić czołg, albo go zniszczyc zanim ruszy, ogólnie to można zwiazać wroga i kupic sobie sporo czasu, nawet kosztem jednej skrzynki.

Chciałem zauważyc, że ta wersja gold to perfidny wyciagacz kasy. W ciągu 1h dobiłem do levlu 4 (wiem, wiem, nie ma się czym chwalić), wiec dobrniecie do 25 nie zajmnie pewnie długo, nie warto było wydawać kasy. Dalej szukam chetnych do pogrania w teamie.

Odnośnik do komentarza

to zle szukales na wujku google

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=78316

łap i szukaj mi to zajeło 5 h ale mam juz 910 gs tylko 4 acziwy mi zostały no i 25 ranga wpadła bardzo fajnie wyglada trzeba miec 37 tys pkt a czy ktos wie gdzie znajduja sie foto z gry bo na stronce nie ma czy gdziekolwiek to bedzie ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...