Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wczoraj grałem też miałem lagi,może to nie były ciągłe lagi ale jak mnie złapało to czasem szedłem i mnie cofało o parę metrów,a raz miałem tak że byłem przy skrzynce oponenta aż tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy przerzuciło mnie to bazy,to chyba był efekt motyla :D.Ale przynajmniej nie byłem sam w klubie bo ziomki co z nimi grałem też mieli lagi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Widać wyraźnie , że chłopak ma helikopter perfekcyjnie opanowany , szczere gratulacje.

Natomiast dla chłopaków ściągających heli z bazooki bez przymierzania- wielki szacun !!

 

 

ja bym rzekl ze w ogole nie umie latac....nie no moze ze lata standartowo...nie sztuka jest latac i strzelac do celu [a caly montage to wlasnie to].. ale latatac na pelnej predkosci i malej wysokosci omijajac przeszkody. sztuka jest szybko uciec chowajac sie za uksztaltowaniem terenu gdy heli jest mocno uszkodzony{drzewa gorki i budynki}...najwieksza sztuka to latanie i nawroty na pelnej predkosci...

 

raz gralem z jakims typem chyba z usa lub uk poprostu koles mial tak opanowany lot ze latal caly czas koszac trawnik na pelnym speedzie poprostu miedzy drzewami z nosem caly czas postawionym na dol nie wiem jak on to robil ale nawet nie strzelalem z dzialka tylko ogladalem jak latamy:) mistrz

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jest jeszcze mnóstwo os. które grają. Ale jeżeli nastawiasz się na jakąś konkretną grę to wiedz że w BC2 jest dużo usprawnień i jest lepiej zbalansowane niż "jedynka", więc jeżeli sporo grałeś w BC2 to po ograniu pierwszej części możesz czuć się zawiedziony. A jeżeli chcesz kupić z ciekawości to oczywiście polecam, rozgrywka jest fajna, nie tak intensywna jak w BC2, ale daje radę. Chyba najgorszym punktem programu są pojazdy, prowadzi się je beznadziejnie, rządzą się własnymi prawami fizyki, a helikopterem niemal nie da się latać, ale jak się człowiek nieco przyzwyczai to nawet i to można przełknąć i wtedy pozostaje cieszyć się intensywną akcją ;).

Aha...i jeszcze bardzo denerwująca rzecz w sterowaniu to fakt żeby biec sprintem to trzeba cały czas trzymać LS wciśnięty. W BC2 wystarczy kliknąć i następnie już tylko wychylić analog.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...