Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pobawilem sie osattnio troche w multi i....

natychmiast wrocilem do cod4 - nie kumam klimatu bf chyba - gine od nie wiem czego, laduje pol mag w plecy gosciowi a on dalej biegnie, dziwny zoom na niektowych broniach, malo map, brak walk w terenie zurbanizowanym, za duzy nacisk na pojazdy zdaje sie i tak dalej i tak dalej

aha LAGI!!! (mam lacze 2mb wiec cos nie tak chyba z serwerami)

Odnośnik do komentarza
nie kumam klimatu bf chyba - gine od nie wiem czego,

Spoko, rozumiem. W końcu to baaardzo dziwne że giniesz nie tylko w czasie CQB, ale też od snajpera, wyrzutni rakiet, artylerii, czołów, heli. Tak, to bardzo dziwne. Wybranie odpowiedniej klasy do odpowiedniej okazji to też w końcu problem, no i do którego pojazdu wejść? Kolejna trudna decyzja. Cóż spadaj z bf'a, mi nie będzie przykro. Może na twoje miejsce pojawi się jakaś bardziej inteligentna osoba która wpadnie że np. zamiast czekać aż artyleria spadnie nam na głowę, najzwyczajniej w świecie przeprowadzi rajd na bazę wroga i zlikwiduje artylerię przynajmniej na jakiś czas. Jak to dobrze że słabsi odpadają ;P

dziwny zoom na niektowych broniach,

Normalny.

brak walk w terenie zurbanizowanym

Są mapy w których dochodzi do walk żywcem z terenów zurbanizowanych. Ascension, Oasis (od pewnego etapu) no i Deconstruction przecież tam też bardzo często dochodzi do CQB. Widzać niektórym trochę więcej niż zwykle miejsca (a tak czy siak za mało w porówaniu do PCtowych Battlefieldów) skodzi - za dużo myślenia gdzie pójść.

za duzy nacisk na pojazdy

No tak, za trudno namierzyć snajperem przez tąką śmieszną lorneteczkę pojazd i kierować pociskiem do celu lub rozmieścić miny, oczywiście mamy też klasę demolitons czyli wyrzutnie rakiet, mamy specjalistę który ma c4. Nie no, spoko. Rozumiem że dla niektórych patałachów to zbyt skomplikowane.

aha LAGI!!! (mam lacze 2mb wiec cos nie tak chyba z serwerami)

Fajnie. Ja też mam łącze 2 mbit i nie mam lagów. Zwalaj winę na twojego ISP, a nie na grę.

 

EDIT: Oczywiście z trybu CQ cieszę się. Zobaczymy jak to będziemy wyglądać na konsolach.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że Król Multi jest jeden jedyny, niepodważalny i musi się wszystkim podobać, a zwie się Battlefield: Bad Company?

To dziwne, że statsy XL wskazują inaczej niż wynikałoby z Twojego wykładu...

Wyluzuj chłopie... o gustach się nie dyskutuje. Każdy gra w co chce i jak potrafi.

Ja np. z multi najbardziej lubię lody z polewą truskawkową...

Odnośnik do komentarza
To dziwne, że statsy XL wskazują inaczej niż wynikałoby z Twojego wykładu...

Czy ja wskazywałem która gra jest lepsza? Proszę o cytat...zresztą statsy wykazują tylko popularność gry, a wiadomo przecież że miliony much mogą się mylić :P

Rozumiem, że Król Multi jest jeden jedyny, niepodważalny i musi się wszystkim podobać, a zwie się Battlefield: Bad Company?

Nie, poprostu stwierdziłem że najwyrazniej dla tego człowieka gra jest zbyt skomplikowana.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
To dziwne, że statsy XL wskazują inaczej niż wynikałoby z Twojego wykładu...

Czy ja wskazywałem która gra jest lepsza? Proszę o cytat...zresztą statsy wykazują tylko popularność gry, a wiadomo przecież że miliony much mogą się mylić :P

Rozumiem, że Król Multi jest jeden jedyny, niepodważalny i musi się wszystkim podobać, a zwie się Battlefield: Bad Company?

Nie, poprostu stwierdziłem że najwyrazniej dla tego człowieka gra jest zbyt skomplikowana.

 

 

akurat epl ma w 80% swojej wypowiedzi racje i ja go tez popieram...

Odnośnik do komentarza
akurat epl ma w 80% swojej wypowiedzi racje i ja go tez popieram...

Rację? Równie dobrze ja mogę powiedzieć "mam rację i basta" zarówno opinia moja, twoja i epl są subiektywne. Skoro wam się nie podoba Bad Company to co robicie w tym temacie? Napiszcie to w temacie poświęconym CoD 4, tam przynajmniej więcej osób wam przyklaśnie.

Ach! Miło że sprecyzowałes które fragmenty wypowiedzi epl popierasz...

Odnośnik do komentarza

Z Othisem nie dyskutuj, dla poparcia swojej tezy o beznadziejności BC przytaczał nawet usuniętą później, totalnie nieobiektywną recenzję w której autor nazywał grę crapem.

Co do opinii epl, to rację pisząc, że

laduje pol mag w plecy gosciowi a on dalej biegnie
bo akurat bronie są słabo wyważone, z M16 czy karabinów maszynowych trzeba wpakować w przeciwników tony ołowiu, a takie UMP zabija natychmiast. Ot, trzeba wiedzieć co się sprawdza na polu walki, a co nie.

 

natomiast Ty od razu stwierdziłeś że skoro mu się gra nie podoba to jest dla niego zbyt skomplikowana litości....

To było trochę przesadzone, natomiast faktem jest, że po zdobyciu doświadczenia nie ginie się już "od byle czego".

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Z Othisem nie dyskutuj, dla poparcia swojej tezy o beznadziejności BC przytaczał nawet usuniętą później, totalnie nieobiektywną recenzję w której autor nazywał grę crapem.

Co do opinii epl, to rację pisząc, że

laduje pol mag w plecy gosciowi a on dalej biegnie
bo akurat bronie są słabo wyważone, z M16 czy karabinów maszynowych trzeba wpakować w przeciwników tony ołowiu, a takie UMP zabija natychmiast. Ot, trzeba wiedzieć co się sprawdza na polu walki, a co nie.

 

natomiast Ty od razu stwierdziłeś że skoro mu się gra nie podoba to jest dla niego zbyt skomplikowana litości....

To było trochę przesadzone, natomiast faktem jest, że po zdobyciu doświadczenia nie ginie się już "od byle czego".

 

nie dyskutowac to mozna z toba jakbys w ogole umial czytac to za grafike dalem tej grze 9 a ogolnie 8- a to bardzo duzo...a ze jest gorsza od innych? no jest nawet od starego modern combat...i epl napisal dokladnie czym rzecz(mapy,bronie,lagi) wiec nie bede tego znow powielal..

Odnośnik do komentarza

Mnie irytują lagi oraz broń, strzelam do ziomka z UMP 60 naboi, ten się obraca pif-paf z obrzyna z 15 metrów i leżę. Najlepsze jest że lagów nie było dawniej, pojawiły się dopiero wtedy kiedy te fajtłapy zaczęły robić aferę z serwerami i kasacją statystyk. Często też nie mogę się dołączyć do squadu, problem występuje najczęściej jak chce pograć z ziomkami zza Wschodniej granicy (Rosja, Ukraina itd.)

pozdro

Odnośnik do komentarza
strzelam do ziomka z UMP 60 naboi,

Dobra, dobra a tak na oko ile tych naboi trafiło przeciwnika :P ? Przypominam że bronie specjalisty są przede wszystkim szybkostrzelne, ich celność jest średnia/słaba.

Zresztą shotgun musi mieć jakiś sensowny zasięg inaczej stałby się bezużyteczną bronią w otwartych terenach (spora cześć bf'a). Zresztą chyba przesadzacie, przecież to nie snajpa.

Co do lagów to co mogę powiedzieć...ja ich nie mam, a mam zwyczajne łącze 2 mbit w kablówce.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

jak grasz snajperem lub boisz sie bliskich spotkan z wrogiem to moze lagow nie widzisz a sprawdzilismy opoznienie jest czasami nawet 2 sekundowe,i w momencie kiedy widzisz kogos odwoconego(w rzeczywistosci on moze juz w ciebie strzelac) dlatego sa sytuacje jakie opisal developing,wszystko byloby fajnie gdyby to opoznienie bylo zawsze podobne ale niestety nie wiadomo dlaczego jest zmienne(zalezy jakie lacza sie podlacza do serv)czesto mam ze podosze po kims bron i ok 2 sekundy nie moge jej uzyc itp. tak samo czasami cofa jak jest mocno poryty grunt w okolicy...

 

EDIT:to samo jak np ktos wali do ciebie ze znajpu z tlumikiem(potrzeba 2-3-4) trafienia: zazwyczaj widac obrazenia konczace zycie a wczesniejszych w ogole bo brakuje tych 2 sekund..inaczej mowiac zanim dotrze do ciebie inf ze dostajesz to koles zdazy trafic 3 razy(przewaznie gdy stoisz w miejscu)

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
nie kumam klimatu bf chyba - gine od nie wiem czego,

Spoko, rozumiem. W końcu to baaardzo dziwne że giniesz nie tylko w czasie CQB, ale też od snajpera, wyrzutni rakiet, artylerii, czołów, heli. Tak, to bardzo dziwne. Wybranie odpowiedniej klasy do odpowiedniej okazji to też w końcu problem, no i do którego pojazdu wejść? Kolejna trudna decyzja. Cóż spadaj z bf'a, mi nie będzie przykro. Może na twoje miejsce pojawi się jakaś bardziej inteligentna osoba która wpadnie że np. zamiast czekać aż artyleria spadnie nam na głowę, najzwyczajniej w świecie przeprowadzi rajd na bazę wroga i zlikwiduje artylerię przynajmniej na jakiś czas. Jak to dobrze że słabsi odpadają ;P

dziwny zoom na niektowych broniach,

Normalny.

brak walk w terenie zurbanizowanym

Są mapy w których dochodzi do walk żywcem z terenów zurbanizowanych. Ascension, Oasis (od pewnego etapu) no i Deconstruction przecież tam też bardzo często dochodzi do CQB. Widzać niektórym trochę więcej niż zwykle miejsca (a tak czy siak za mało w porówaniu do PCtowych Battlefieldów) skodzi - za dużo myślenia gdzie pójść.

za duzy nacisk na pojazdy

No tak, za trudno namierzyć snajperem przez tąką śmieszną lorneteczkę pojazd i kierować pociskiem do celu lub rozmieścić miny, oczywiście mamy też klasę demolitons czyli wyrzutnie rakiet, mamy specjalistę który ma c4. Nie no, spoko. Rozumiem że dla niektórych patałachów to zbyt skomplikowane.

aha LAGI!!! (mam lacze 2mb wiec cos nie tak chyba z serwerami)

Fajnie. Ja też mam łącze 2 mbit i nie mam lagów. Zwalaj winę na twojego ISP, a nie na grę.

 

EDIT: Oczywiście z trybu CQ cieszę się. Zobaczymy jak to będziemy wyglądać na konsolach.

 

 

gine od nie wiem czego - chodzi mi m.in. o brak czegos na wzor killercam z cod4 - moim i nie tylko zdaniem przydaloby sie,

dziwny zoom na niektorych broniach - normalny to on nie jest przy szotgunach i niektorych mp, przy niektorych karabinach zaslania jakies 40/45 % widoku

mapy - dalej twierdze ze lipa troche z nimi ( tereny zurbanizowane - fajnie ze wyminiales pare map gdzie sa 3 uliczki na krzyz w ktorych mozna z bliska pobiegac i posiekac) - plus mala ich ilosc - jasne lepiej malo a dobrze, ale jeszcze lepiej wiecej a tak samo dobrze

pojazdy - kk, po prostu taka charakterystyka gry, nic na to nie poradze

lagi - nie tylko ja mam (na mocnym laczu), nie tylko moj kumpel co ma tego samego providera ale rowniez mnostwo innych ludzi

skutecznosc broni - no super, najwazniejszy w tym przypadku brak - co jest z nie tak z m16 - czemu seria w klate nie zabija przeciwnika, czemu seria w plecy nie zabija przeciwnika, czemu jakis pistolet maszynowy ma 3x wieksza sile razenia???

 

btw:

Może na twoje miejsce pojawi się jakaś bardziej inteligentna osoba

Jak to dobrze że słabsi odpadają

Rozumiem że dla niektórych patałachów to zbyt skomplikowane.

 

troche duzo tego jak na jeden post

Odnośnik do komentarza

Nie będę tutaj cytował każdej wypowiedzi z osobna, bo nie miałoby to większego sensu, więc ogólnie ustosunkuję się do kilku poruszonych wcześniej spraw.

 

Jeśli chodzi o broń, rzeczywiście można mieć pewne zastrzeżenia, ale i bez przesady. Niektóre karabiny dziwnie zachowują się przy bliskim kontakcie, lecz to też nie jest norma, raczej wyjątek. Pistolety maszynowe z małych odległości zawsze będą o wiele skuteczniejsze, co wynika z ich szybkostrzelności, siła rażenia nie ma nic do rzeczy, bo jest bardzo podobna. Zresztą ustrzelić kogoś z daleka za pomocą tych ostatnich jest nie lada wyczynem. Strzelby mają czasem wyjątkowo duży zasięg, jednak - jak ktoś wcześniej napisał - muszą taki mieć, bo na otwartych mapach byłyby kompletnie nieskuteczne. Nie wiem też, co niektórzy mają do zooma, dla mnie jest taki, jaki być powinien.

 

Pojazdy w grze są świetnie wyważone, na pewno nie położono na nie zbyt dużego nacisku. Mogą stanowić śmiertelną broń, ale i zniszczyć jest je bardzo łatwo. Nie muszę chyba mówić jak skuteczni są w tym specjaliści i snajperzy, nie wspominając o innych klasach. Nawet Assaultem można coś zdziałać, choć tylko przeciwko lżejszym pojazdom.

 

Mapy są świetnie przygotowane, aczkolwiek brakuje trochę większego ich zróżnicowania. Jednak ogólnie jest naprawdę bardzo dobrze. Cieszy zwłaszcza fakt, że każda z nich oferuje dużo rozwiązań taktycznych, możliwości dojścia do celu. Czasem sam byłem zaskoczony inwencją graczy w tym punkcie.

 

Ciężko mi powiedzieć coś o lagach, bo po prostu jeszcze ich nie doświadczyłem. Gram w Bad Company od dłuższego czasu, nawet po kilka godzin dziennie i nie miałem większych problemów. Łącze 2mb.

 

Tyle na razie, czekamy na tryb Conq :)

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

"gine od nie wiem czego - chodzi mi m.in. o brak czegos na wzor killercam z cod4 - moim i nie tylko zdaniem przydaloby sie"

 

 

 

 

i dzięki bogu nie ma czegoś takiego, jeden z większych minusów drugiej części bf-a była właśnie kamera która pokazywała z której strony ktoś nas ubił, grr, wywalili to w pizdu na szczęście

Odnośnik do komentarza
gine od nie wiem czego - chodzi mi m.in. o brak czegos na wzor killercam z cod4 - moim i nie tylko zdaniem przydaloby sie,

Jezu, ale ludzie są leniwi :P

Sorry, ale ja nie odczekuję od gry takich podpowiedzi. Chcę osobiście zlokalizować drania który mnie zabił i spróbować się odegrać.

jak grasz snajperem lub boisz sie bliskich spotkan z wrogiem

Pudło. Akurat sporadycznie gram snajperem, a spotkań z wrogiem nie unikam.

dziwny zoom na niektorych broniach - normalny to on nie jest przy szotgunach i niektorych mp, przy niektorych karabinach zaslania jakies 40/45 % widoku

I co w zwiąku z tym? Spodziwałeś się, że używając zooma widok broni zniknie dla twojej wygody?

 

Na resztę odpowiedział Vulc.

Odnośnik do komentarza
Gratuluję kiepskiego ISP.

 

 

moj isp x5 twoj ten sam provider wiec mozesz juz sie uspokoic i nie pisac herezji odnosnie lagow...lagi ma kazda gra online na x360 sa te ktore laguja bardziej inne mniej, a bf akurat laguje dosyc mocno..staty masz dosyc slabe pewnie dlatego ze masz za szybki net 0_o

 

ktos wie jak odblokowac druga i trzecia bron z kazdej klas? bo o dziwo nie mam ich odblokowanych u siebie...

Odnośnik do komentarza

O jezu. Każda gra może mieć lagi. No, ale widzę że jesteś typem "mam ping 30 tzn. mam lagi" (to tylko przykład podejścia, w końcu pingów dokładnych konsole nie pokazują). Dodatkowo nie życzę sobie żebyś mnie uspokajał, jestem bardzo spokojny. Sorry, ale to nie moja wina że coś sobie ubzdurałeś.

 

ktos wie jak odblokowac druga i trzecia bron z kazdej klas? bo o dziwo nie mam ich odblokowanych u siebie...

Mówisz o normalnych unlockach (tych na dole)?

Odnośnik do komentarza
moj isp x5 twoj ten sam provider wiec mozesz juz sie uspokoic i nie pisac herezji odnosnie lagow...lagi ma kazda gra online na x360 sa te ktore laguja bardziej inne mniej, a bf akurat laguje dosyc mocno..staty masz dosyc slabe pewnie dlatego ze masz za szybki net 0_o

Zaraz, zaraz, Bad Company może i laguje u Ciebie, ale nie znaczy to od razu, że laguje u całej reszty. Ja praktycznie żadnych związanych z tym problemów nie mam, czasem coś przytnie, zawiesi się, nic więcej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
moj isp x5 twoj ten sam provider wiec mozesz juz sie uspokoic i nie pisac herezji odnosnie lagow...lagi ma kazda gra online na x360 sa te ktore laguja bardziej inne mniej, a bf akurat laguje dosyc mocno..staty masz dosyc slabe pewnie dlatego ze masz za szybki net 0_o

Zaraz, zaraz, Bad Company może i laguje u Ciebie, ale nie znaczy to od razu, że laguje u całej reszty. Ja praktycznie żadnych związanych z tym problemów nie mam, czasem coś przytnie, zawiesi się, nic więcej.

 

Zgadzam się z Vulc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...