Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do team kili to sam czesto zabijam swoich bo jak widze co robia to normalnie ch strzela...

I to niby tłumaczy zabijanie swoich? Uwielbiam grać z takimi "inteligentami".

Mnie też szlag trafia, ale to nie powód by robić wieś i zabijać swoich.

 

hmm, skądś to znam, wczoraj jedna panienka z mojej drużyny 4 razy mnie zastrzeliła, zresztą, nie tylko mnie, bo miała -150pkt ;)

Pomyślcie, że czasami grają dzieci, czasami kobiety i mają prawo nie wiedzieć wszystkiego. Nie podchodzić "na poważnie" do rozgrywki, uczyć się.

Ja sam jak zaczynałem miałem -30 bo okazało się, że walę do swoich. Później był etap seryjnych zgonów, bo zastanawiałem się czy ten ktoś jest ze mną czy nie.

I zamiast jechać takie osoby trzeba wytłumaczyć. Niebieski swój, bez napisu lub czerwony wróg. Proste? A tak boli nowym wytłumaczyć...

 

Ale fakt. Zdarzają się idioci co walą do wszystkiego co się rusza. I co zabronisz mu? Nie. Tylko głosowanko.

 

 

panie inteligentny, nie umiesz grać? nie znasz zasad? normalna sprawa przy pierwszych kontaktach z programem, od tego są mecze nierankingowe żeby te zasady poznać i choć w małym stopniu wiedzieć jakie taktyki w jakich sytuacjach są skuteczne

 

jeżeli wchodzisz w mecz rankingowy to musisz liczyć się z zasadą że jeżeli nie potrafisz pomóc swojej ekipie to przynajmniej jej nie przeszkadzaj, nie utrudniaj

 

też nie raz musiałem ubić typa z mojej ekipy, np jade jakimś samochodem jako kierowca, u góry na karabinie siedzi jakiś fizyczny, chce przejechać niezauważony koło dwóch czołgów, przejeżdzam obrzeżami mapy, trace troche czasu, i nawet je bokiem już mijam, jesteśmy za nimi, a w tym momencie fizyczny na karabinie zatrybił że mineliśmy właśnie dwa czołgi i zaczyna do nich ostro strzelać, wiadomo czym to się kończy? lufa jednego z nich od razu kieruje się w naszą strone, boom, i respawn, następnym razem jak z nim jechałem i miałem podobną sytuacje zatrzymałem się, wysiadłem, ubiłem go i pojechałem dalej

 

pare innych przypadków zostało opisanych w innych postach, np zabieranie pojazdu, co też mi się często zdarza, np gdy wysiadam żeby naprawić czołg, ludek który siedział przy karabinie wskakuje na miejsce kierowcy i odjeżdża, no żesz kurde, gdyby potem jeszcze coś zdziałał to przymknąłbym oko, ale gdzie tam, zakosi sprzęt wjedzie w największe bagno i zginie po 20 sekundach

 

Odnośnik do komentarza

Wyłączyli, ale nie jestem pewien czy wszystkie. W każdym razie możesz w demie ukończyć single i zobaczyć jak wygląda sterowanie, używanie pojazdów, itp. Potem wyobraź sobie wycinek terenu z single, zastąp AI licznymi żywymi graczami i dodaj różne typy pojazdów i będziesz miał wyobrażenie jak wygląda multi.

Odnośnik do komentarza

http://badcompany.ea.com/castyourvote/ (chyba dobry link...) a mianowicie link dotyczy sondy ,która się odbywa i ma na celu wyłonienie nowych map do trybu Conquest...

 

BTW ciekawe propozycje (ja wybrałem mapkę z polem golfowym chyba jest to ,,Par for the course"- interesująca mapka ) Jak narazie to właśnie ona ,,wygrywa".

 

Jesienią ma być wszystko gotowe w paczce będą znajdować się 4 mapki za free.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

działa wam logowanie na stronie ea? u mnie wyskakuje błąd od kilku dni.

 

Create persona

 

This appears to be your first time logging on to the Battlefield: Bad Company web site. In order to proceed, please choose a Screename for the site. The Screenname will be your Alias on the site and the name that other users will see.

Unable to contact server. Please try again later.

 

http://badcompany.ea.com/

Odnośnik do komentarza

Po długiej przerwie odpaliłem Bad Company. Z radością włączyłem tryb Conquest, aby po chwili doznać szoku... LAGI jeszcze większe niż przed wakacjami, ich serwery to kpiny! Normalnie dało się grać do tygodnia po premierze. W tym momencie jest to jeden wielki horror. W żadnej grze nie ma takich lagów jak tutaj.

Jestem zły na EA.

Odnośnik do komentarza

Jak czytam teksty niektórych osób w tym temacie to ręce opadają, ale wracając do tematu Bad Company to fajnie, że będą 4 nowe mapy do Conquesta za free. Wiadomo Gold Rush lepszy, ale DICE widać że się stara. Jeszcze wsparcie dla klanów ma się pojawić i poprawki, ale cały czas jest to w fazie prac.

 

soniak lagi to są w niedziele wieczorem i w nocy to fakt bo USA zaczyna intensywnie grać i serwery nie wyrabiają. W inne dni wszystko działa poprawnie, we wtorki są konserwacje serwerów jak zawsze w Battlefieldzie i moga wystapić chwilowe niedogodności. W wielu grach przydałyby się serwery dedykowane, ale jak zwykle programiści, firmy deweloperskie i wydawnicze idą na łatwizne i po kosztach stosując zasade "hostujcie sobie sami", przez co w większości rozgrywek są lagi i przekłamania np. COD 4, HALO 3, Gears of War, itd.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

W każdym starciu gram tak, aby drużyna w której jestem wygrała czyli jeśli jestem atakującym to atakuje skrzynie, a jeśli bronimy złota to je bronie. Gram bardzo ryzykownie i nie unikam niebezpiecznych sytuacji. Punkty wpadają przy okazji rozgrywki. Niestety spora ilość ludzi grających postępuje w odmienny sposób i całą uwage skupia na klepaniu punktów, o czym pisałem wcześniej, zauważają to również inni forumowicze, wygląda to tak jakby gracze nie rozumieli trybu Gold Rush.

Jeśli chodzi o suche statystyki, które moim zdaniem nie odzwierciedlają całkowicie umiejętności gracza, ponieważ każda rozgrywka układa się inaczej i gra się tak jak przeciwnik pozwala.

Liczy się wynik czyli zwycięstwo w meczu czyli skuteczna obrona lub atak.

 

Total Score: 200804

Kills: 8463

Objective Score: 52329

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...