Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj stuknął mi rok mojego X360. Ale mam pytanie: często jak się loguję przy starcie konoli do dasha to jest dźwięk jakby napęd hamował płyty, no i nie lubie tego dźwięku, bo myślę, że coś mi się dzieje z konolą. Często jest takie cuś podczas grania , wtedy zwiecha i restert :P Du.pa. Co zrobić?

Edytowane przez elsaint360
Odnośnik do komentarza
Wczoraj stuknął mi rok mojego X360. Ale mam pytanie: często jak się loguję przy starcie konoli do dasha to jest dźwięk jakby napęd hamował płyty, no i nie lubie tego dźwięku, bo myślę, że coś mi się dzieje z konolą. Często jest takie cuś podczas grania , wtedy zwiecha i restert :P Du.pa. Co zrobić?

 

M$ wsadziło kijowe napędy. Też tak miałem póki się nie popsuł.

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Mam trzy pytania:

 

-czy rozdzielczość ustawiona w dashu zmienia się po włączeniu gry?

-co dokładnie robi opcja "referencje" w ustawieniach obrazu?

-w Forzie 2 zauważyłem że mam "ząbki" na samochodach i na trasie. Czy to wina rozdzielczości czy może gry?

 

Pozdrawiam

- nie

- regulacja wartości gamma, albo nasycenie kolorów

- raczej gry i ewentualnie kabla (Component podobno bardziej "ząbkuje")

Odnośnik do komentarza
Powinieneś dać radę przez przejściówkę żeńsko-żeńską, dołączaną m.in. do kabli VGA BigBena.

 

Dzięki, rzeczywiście miałem tą przejściówkę, ale nie wiedziałem do czego ona jest :).

 

No dobra, obraz mam ale z dźwiękiem jest gorzej. Jak można podpiąć te 2 czincze od kabla vga? Mam taką jakby przejściówkę z tego zestawu bigbena, która z jednej strony ma 2 wejścia a z drugiej "bolec" do wpinania. Tylko, że jest problem, bo chyba te ustrojstwo nie jest za bardzo do tego, bo jak wkładam tam te czincze, to one wylatują.

 

Jakieś sugestie?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Z forum xbox-scene:

 

E74: There is high chance it's a scaler chip problem (the "ANA" or "HANA" chip near the AV cable connection) it can also be caused by a faulty AV cable so check that first. In some cases it is a problem with the GPU and may be repairable by doing the x-clamp replacement (see error 0102)
Odnośnik do komentarza

No witam powolutku rozważam zakup X360 mam pytanie jak się ma sprawa z awaryjnością konsoli tzn. NOWYCH WERSJI KONSOLI TZN. Obecnie widocznych w MM wersji ARCADE ELITE czy PREMIUM :) Chodzi mi oto czy nie będzie wałka ze np. 3 miechy mam konsole i 3 czerwone diody xD Konsolę chce kupić w najbliższym czasie bo wiecie jak trochę taka kicha z tym X boxem to hmmm może jednak lepiej te PS3 wziąść :whistling:

Odnośnik do komentarza
Na razie wersje z 65n sa w zasadzie bezawaryjne. Jest w ogole ktos na forum komu popsula sie konsola z 65n ? Ja bym kupowal na twoim miejscu i sie nie przejmowal, w razie czego zawsze masz te 3 lata gwarancji.

 

No dokładnie tez racja Inna sprawa mam pytanie takie co lepiej X ARCADE CZY PREMIUM chodzi ogólnie czego nie ma w Arcade tzn. co wtedy bym musiał dokupić jakbym miał LCD ? AHA i jeszcze jedno ja w necie nie bede wiele grał [ czytaj w ogóle ] Czy jak się konsola zepsuje a w zestawie jest karta pamieci lub HDD musze ją oddać ? No właśnie co z Savami ?

CZY KAŻDE GRY WYMAGAJĄ HDD ?

Edytowane przez Baton_Forever
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...