Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Też tak miałem, zupełnie niegroźne, konsola myli się co do swojej pozycji (leżącej/stojącej). Możesz zobaczyć czy podniesienie jej i leciutkie potrząśnięcie (bez płyty) nic nie da, może kulka wskoczy na swoje miejsce. Jak nic się nie zmieni to i tak nie ma się czego bać.

Tylko to trochę dziwne jest bo ja tej konsoli nie ruszałem wogóle. Jak stała tak stoi a poprzednio nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mam prosbe i od razu prosze niektorych zeby sobie darowali posty , ze HD TV to minimum bo ja to wiem ale ...

Stoje przed wyborem x360+ TV LCD za 5 miechow lub x360 za 3 tygodnie a tv za 3-4 miesiace .

Moja prosba jest taka czy macie moze gdzies filmiki w dobrej jakosci ( lepszej niz youtube ) ewentualnie fotki porownywajace ta sama gre zapodana na tv CRT i LCD . Gralem juz na x360 u siebie w pracy i na standach w innych sklepach , ale wszytkie konsole byly podpiete do telewizorow HD i nigdy nie widzialem jak jakakolwiek gra prezentuje sie na zwyklych tv jakich wiele w polskich gospodarstwach domowych ;):P

 

dzieki

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Kupuj 360 już teraz - to nie jest tak, że na zwykłym CRT nie da się grać - wiele opinii na ten temat jest moim zdaniem przesadzonych... Oczywiście różnica między HDTV a zwykłym odbiornikiem jest spora, ale jeśli i tak będziesz miał za te 5 miesięcy świetny TiVik to na co jeszcze czekać? I na zwykłym kineskopie 60Hz można się cieszyć świetną grafą nowej generacji :P ...

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam to co mowi Sarge. Od 2 dni mam 360 i np. taki PGR3 prezentuje sie graficznie bardzo dobrze, odczujesz spora roznice w porownaniu do starej generacji. No ale jednak nie ma sie co oszukiwac, na HD wyglada to duzo lepiej.

 

Mam jedno pytanie. W USA date produkcji podaja najpierw od miesiaca a potem od dnia ? Na mojej konsoli mam date produkcji 2007-12-08.

Konsola jest z grudnia czy z Sierpnia ?

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mam prosbe i od razu prosze niektorych zeby sobie darowali posty , ze HD TV to minimum bo ja to wiem ale ...

Stoje przed wyborem x360+ TV LCD za 5 miechow lub x360 za 3 tygodnie a tv za 3-4 miesiace .

Moja prosba jest taka czy macie moze gdzies filmiki w dobrej jakosci ( lepszej niz youtube ) ewentualnie fotki porownywajace ta sama gre zapodana na tv CRT i LCD . Gralem juz na x360 u siebie w pracy i na standach w innych sklepach , ale wszytkie konsole byly podpiete do telewizorow HD i nigdy nie widzialem jak jakakolwiek gra prezentuje sie na zwyklych tv jakich wiele w polskich gospodarstwach domowych :P :P

 

dzieki

 

http://www.hdtvexposed.com/xbox/madden_06_...n_hd_and_sd.php

 

Troche malo, ale zawsze to cos.

Roznica jest dosc spora, ale da sie wytrzymac, jesli na co dzien gra sie tylko na odbiorniku sd i nie ma sie kontaktu z czyms lepszym.

Co do tych standow w sklepach to wcale to nie musial byc to obraz w hd, bo nieraz zdarza sie, ze konsole sa podpiete kablem composite. Np. w jednym sklepie widzialem premiuma z hdmi, a obok stal core. Zgadnij, ktorego xboxa podpieli i jakim kablem. :/

Odnośnik do komentarza
Kupuj 360 już teraz - to nie jest tak, że na zwykłym CRT nie da się grać - wiele opinii na ten temat jest moim zdaniem przesadzonych... Oczywiście różnica między HDTV a zwykłym odbiornikiem jest spora, ale jeśli i tak będziesz miał za te 5 miesięcy świetny TiVik to na co jeszcze czekać? I na zwykłym kineskopie 60Hz można się cieszyć świetną grafą nowej generacji :/ ...

chyba mnie przekonales :P

 

http://www.hdtvexposed.com/xbox/madden_06_...n_hd_and_sd.php

 

Troche malo, ale zawsze to cos.

Roznica jest dosc spora, ale da sie wytrzymac, jesli na co dzien gra sie tylko na odbiorniku sd i nie ma sie kontaktu z czyms lepszym.

Co do tych standow w sklepach to wcale to nie musial byc to obraz w hd, bo nieraz zdarza sie, ze konsole sa podpiete kablem composite. Np. w jednym sklepie widzialem premiuma z hdmi, a obok stal core. Zgadnij, ktorego xboxa podpieli i jakim kablem. :P

 

faktycznie spora roznica. Ogladaliscie moze videorecenzje na http://www.gametrailers.com tam jest opcja jaka chcesz sciagnac w HD czy wersje SD czy mniej wiecej tak wyglada roznica gry na CRT a LCD ?

Sorry , ze tak mękole :P

Odnośnik do komentarza

Różnica między HD, a SD jest taka jak przy oglądaniu zdjęć z dobrej cyfrówki na monitorze komputera, a potem na zwykłym TV. A takie szukanie porównania jest bez sensu, skoro od zawsze grasz i oglądasz filmy na SDTV, to czemu nagle miałoby zacząć ci to przeszkadzać?

Sam też w 2005 szukałem ciągle takich porównań, a jak kupiłem konsolę, podpiąłem do TV i zacząłem grać na NFS:MW to grafika mnie zachwyciła, mimo, że wcześniej grałem na kompie, w wyższych rozdzielczościach. A po roku pojawił się monitor do konsoli, teraz odkładam na HDTV Full HD...

Kup teraz, będziesz zadowolony, a potem dokupisz sobie HDTV albo monitor panoramiczny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

Mam telefon Sony Ericosson K750i. Czy jest możliwość, aby konsola go wykryła ? tzn. jak podpinam fona pod USB to konsola mi go ładuje. Jednak chcę przejrzęć jego zawartość, obejrzeć fotki, puścić muzykę. W nowszych telefonach można wybrać transfer plików i po sprawie, ale czy da rade zrobić jakiś manewr, aby konsola widziała i mój telefon?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie !!!

Jakie rozdz. konsola wysyła ( czyli jakie rozdz. można ustawić w menu ) po kablu VGA i czy wszystkie te rozdzielczości można wpakować " pixel w pixel " do LCD czy Plazmy , jeśli ich matryca zgodna jest z ustawioną rozdz. wysyłaną przez konsolę kablem VGA ?????

Wiem że kiedy się wysyła 1366na768 ( a właściwie to 1360na768 ) z konsoli przez kabel VGA to np. LCD o takiej rozdzielczości matrycy wpakowuje się " pixel w pixel " ( minus po 3 linie pixeli po bokach TV ) - czy coś takiego nastąpi przy innych rozdz. matrycy ( zakładając możliwość ustawienia takowej - zgodnej z rozdz. matrycy TV - w konsoli ) , a konkretnie PLAZMY o rozdz. 1024na720/768 ( drugiej rozdzielczości są 2 wersje podawane - stąd moja niepewność w tej kwesti ) ???

Jeśli to coś komuś da , to konkretnie chodzi mi o Panasonica TH-42PV80 .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
Juchy to doskonale wiem <_< chodzi mi o to czy da się zrobić coś takiego, abym mógł przejrzeć zawartość karty pamięci w telefonie

jesli fon potrzebuje sterow w systemie WIN/LINUX a nie zglasza sie jak masowe urzadzenie magazynujace to nic nie zobaczysz

podalczaj do Xa tak jak to robisz w polaczeniu z piecem i wszystko bedzie jasne czy widzi go czy nie

 

Paweł Dziuba: nawet przy rozdzialkach takich samych jak matryca po sygnalach analogowych nie jest to prawda ze to idzie pixel w pixel, takie cos da sie uzyskac tylko po sygnale cyfrowym, a wlasnie VGA to analog

po analogu trzeba obraz rozciagac poza krawedz widoczna zeby nie bylo brzydkich anomalii, w cyfrze automatycznie dopasowuje pixel w pixel.

jak ktos ma monitor z wejsciem VGA i DVI to moze sobie sam sprawdzic ze tak jest, po DVI w menu moniotra nie bedzie takich opcji jak ustawianie pozycji obrazu czy rozszezanie go itp. a po VGA sa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...