Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Juchy to doskonale wiem <_< chodzi mi o to czy da się zrobić coś takiego, abym mógł przejrzeć zawartość karty pamięci w telefonie

jesli fon potrzebuje sterow w systemie a nie zglasza sie jak masowe urzadzenie magazynujace to nic nie zobaczysz

podalczaj do Xa tak jak to robisz w polaczeniu z piecem i wszystko bedzie jasne czy widzi go czy nie

 

Paweł Dziuba: nawet przy rozdzialkach takich samych jak matryca po sygnalach analogowych nie jest to prawda ze to idzie pixel w pixel, takie cos da sie uzyskac tylko po sygnale cyfrowym

po analogu trzeba obraz rozciagac poza krawedz widoczna zeby nie bylo brzydkich anomalii, w cyfrze automatycznie dopasowuje pixel w pixel.

 

Juchy , oświeć mnie - Kablem VGA wysyła się obraz cyfrowo , czy analogowo ???

O w pakowaniu obrazu " pixel w pixel " przez VGA ( tak jak podawałem powyżej ) pisał w " PSX extreme " Hiv - czy się mylił ????

 

Juchy to doskonale wiem :D chodzi mi o to czy da się zrobić coś takiego, abym mógł przejrzeć zawartość karty pamięci w telefonie

jesli fon potrzebuje sterow w systemie WIN/LINUX a nie zglasza sie jak masowe urzadzenie magazynujace to nic nie zobaczysz

podalczaj do Xa tak jak to robisz w polaczeniu z piecem i wszystko bedzie jasne czy widzi go czy nie

 

Paweł Dziuba: nawet przy rozdzialkach takich samych jak matryca po sygnalach analogowych nie jest to prawda ze to idzie pixel w pixel, takie cos da sie uzyskac tylko po sygnale cyfrowym, a wlasnie VGA to analog

po analogu trzeba obraz rozciagac poza krawedz widoczna zeby nie bylo brzydkich anomalii, w cyfrze automatycznie dopasowuje pixel w pixel.

jak ktos ma monitor z wejsciem VGA i DVI to moze sobie sam sprawdzic ze tak jest, po DVI w menu moniotra nie bedzie takich opcji jak ustawianie pozycji obrazu czy rozszezanie go itp. a po VGA sa...

 

Juchy , jakbyś był jeszcze łaskaw odnieść się do tego co pisał na ten temat znawca Hiv ( czyli 1360na768 wpasowane - jak rozumiem :?: :?: :?: - " pixel w pixel " w matrycę LCD 1366na768 ) , a może ... " znawca " .

A tak wogóle to ( tylko ? ) ta plazma ma - ponoć - kiepską jakość przez VGA - ktoś wie jak to wygląda z innymi plazmami ?

Powyższe pytania kieruję - oczywiście - do wszystkich forumowiczów .

Odnośnik do komentarza

2 szybkie pytanka (wiem, wieją lamerstwem i pewnie słyszeliście je już 1000 razy):

 

1. Czy konsolę kupioną w Anglii w razie nie daj bóg usterki będę mógł reklamować w M$ Polska?

 

2. Jak przedstawia się sprawa awaryjności X360 Arcade?

 

Bo mam baaaardzo atrakcyjną ofertę (bardzo zaufane źródło - mój stary kumpel) na Arcade'a + 5 oryginałów (Halo3, Bioshock i inne) + dodatkowy pad kupionego w Anglii (700zł) <_< .

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :D .

Odnośnik do komentarza

ja tam reklamowałem konsolę z niemiec więc nie widzę powodu dla którego nie mógłbyś reklamować konsoli z Anglii

Za taką cenę to brać nie pytać

Nie można powiedzieć że się nie psują, wszystko może się zepsuć, mniej awaryjne to bardziej pasujące stwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

To teraz ja mam pytanie odnosnie dziwnego zachowania mojej konsoli.A sprawa wyglada tak:

Od zawsze mial problemy gdy chcialem go wylaczyc,wszystkie diody gasly,ale w tle bylo slychac dzwiek pracy,musialem wtedy od nowa wciskac POWER,i znowu i sie wylaczal na dobre.Trwalo to rok.

Wczoraj kupilem sobie upragiony HDTV,podlaczam konsole,gram sobie gram...i po zakonczeniu grania standardowo shut down console i nagle 3 RING OF RED?Az sie zaczalem smiac,nowy hdtv,ida swieta a tu taki BABOL?Upewniam sie,kilka razy probuje wlaczyc konsole i dostaje 3 RoD.Potem jakos pod wplywem impulsu odlaczylem zasilacz,podlaczylem ponownie do konsoli,odpalam...LOL?konsola sie wlacza,zapuszczam gre i sobie gram spoko bez problemow.No to wylaczam konsole...3 RoD.Probuje wlaczyc ponownie,nic z tego,3 RoD.No to odlaczam wtyczke od kontaktu,znowu podlaczam spowrotem,uruchamiam konsole no i cholera,dziala bez zarzutow.Potem byly problemy z wylaczaniem ale udalo mi sie wkoncu ja wylaczyc bez wyskakiwania 3 RoD.

 

Co to moze znaczyc?dlaczego tak sie dzieje?bo ja tego kompletnie nie rozumiem

Odnośnik do komentarza

Co do tego pierwszego, ze wylaczales, a konsolka delej sobie smigala to na 99% miałes sciąganie w tle właczone, bo własnie wtedy tak sie dzieje.

 

Co do reszty nie wiem <_<

 

Moje pytanie

Włączam Xa, daje polacz z usługa live, polaczy sie elegancko, ale po zalogowaniu do live'a w dashu mam caly czas ikonke ladowania (xbox i kropki dookoła niego) i tak cały czas i nic wiecej :D. Wie ktos co jest tego przeczyna i jak zrobic zeby w po podlaczeniu do liv'a dash działał normalnie?

Odnośnik do komentarza
Co do tego pierwszego, ze wylaczales, a konsolka delej sobie smigala to na 99% miałes sciąganie w tle właczone, bo własnie wtedy tak sie dzieje.

 

Co do reszty nie wiem <_<

 

Moje pytanie

Włączam Xa, daje polacz z usługa live, polaczy sie elegancko, ale po zalogowaniu do live'a w dashu mam caly czas ikonke ladowania (xbox i kropki dookoła niego) i tak cały czas i nic wiecej :D. Wie ktos co jest tego przeczyna i jak zrobic zeby w po podlaczeniu do liv'a dash działał normalnie?

 

Nie moglo sie nic sciagac bo konsolka odlaczona od netu:D

Odnośnik do komentarza
Moje pytanie

Włączam Xa, daje polacz z usługa live, polaczy sie elegancko, ale po zalogowaniu do live'a w dashu mam caly czas ikonke ladowania (xbox i kropki dookoła niego) i tak cały czas i nic wiecej :P. Wie ktos co jest tego przeczyna i jak zrobic zeby w po podlaczeniu do liv'a dash działał normalnie?

Też tak dzisiaj miałem, raczej problem niezależny od twoich ustawień.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ,ale jade z tym węglem:

A więc mój Xbox zaczął się od 3 dni zacinac . Włączam grę ,i po ptokach , konsola się zacina.Włączam konsolę jeszcze raz i ta sama czynnośc się powtarza.Najlepsze jest to ,że dopuki nie miałem neta podłączonego do konsoli gra nie miała ani jednej zwiechy.Czy to jest zapowiedź nadejścia gromowładcy , Kręgu Śmierci ?! Mam wersję Premium.

Odnośnik do komentarza

Planuję przerzucić się na monitorek CRT co by mieć więcej swobody w graniu, bo duży LCD stoi u rodziców, ale whatever. Planuję w tym celu kupić kabel VGA do Xa i pytanie (wiem, było miliony razy): kupować oryginalny czy jakiś tańszy zamiennik? Słyszałem opinie, że te lepsze (droższe) kable po prostu lepiej 'siedzą' w konsoli, tzn. są lepiej dopasowane i nie wypadają za łatwo. Co polecacie? Warto rzucać się na tę oryginalną drożyznę?

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...