Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Większość nie wymaga HDD(czyt.99%), do serwisu wysyłasz samą konsolę, Arcade ma karte pamieci, wiec spokojnie Ci to wystarczy

 

A Kable których brakuje w Arcade a są w Premium ? bo hmm logiczne ze okroili do max hehe :DA i Pytanko jest moze jakaś lista gier która potrzebuje HDD już na 80% KUPUJE X360 ^^:lol: Poczekam tylko NA GTA4

Arcade ma inne kable, bo jest z HDMI

Odnośnik do komentarza

Included audio/video cables/adapters

 

Arcade: Composite (SD)

 

Premium: Hybrid Component/Composite (HD/SD)

 

Elite: HDMI 1.2 (HD) Hybrid Component/Composite (HD/SD) Digital/Analogue audio dongle

 

A wszystkie wersje mają port HDMI

 

No czyli czuję się doinformowany a ile kosztują kable których nie ma w Arcade chodzi o to ze raz obecnie nie bede miał LCD wiec Arcade wystarczy jednak na moze lato bede mieć wtedy już jakieś kable sie inne przydały jaka jest ich cena ? Aha i w necie nie bede zbyt wiele grał jednak gdy ma być wiecie różnica np. Arcade 777 zł a Premium 1000 to wezmę premium :) Jeszcze się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
No czyli czuję się doinformowany a ile kosztują kable których nie ma w Arcade chodzi o to ze raz obecnie nie bede miał LCD wiec Arcade wystarczy jednak na moze lato bede mieć wtedy już jakieś kable sie inne przydały jaka jest ich cena ?

 

ale jakie kable? bo tego nie napisales a to juz jest zalezne od tego LCD, czy to monitor czy telewizor i jakie bedzie mial wejscia...

Odnośnik do komentarza
No czyli czuję się doinformowany a ile kosztują kable których nie ma w Arcade chodzi o to ze raz obecnie nie bede miał LCD wiec Arcade wystarczy jednak na moze lato bede mieć wtedy już jakieś kable sie inne przydały jaka jest ich cena ?

 

ale jakie kable? bo tego nie napisales a to juz jest zalezne od tego LCD, czy to monitor czy telewizor i jakie bedzie mial wejscia...

 

Hybrid Component/Composite (HD/SD) czyli typowo kable do TV LCD :D do monitora nie będę podłączał. W ogóle wszystko się okaże już w przyszła sobotę jak pojadę do MM

 

 

Odnośnik do komentarza

pewnie było milion razy ale wiem ze lubicie dzielić się doświadczeniem i wiedzą z niekumatymi.

 

odwieczne pytanie , charge pack czy inne tego typu czy akumlatorki ? jakies plusy/minusy ?

 

i te kable rgb scart . to na prawdę jest jakaś różnica ? czym sie różni ten madcatza za 50 zł od tego za 24 który też ponoć poprawia bla bla bla

 

http://madcatz.pl/index.php?platforma=Xbox...file=x360_scart

 

http://www.allegro.pl/item344901727_kabel_...0_xbox_360.html

 

widziałem jeszcze taki za 6.99 chyba który też poprawia....

 

ktoś to testował na żywca ? jest realna różnica czy to pic na wodę ? niby groszowe sprawy ale tak z ciekawości pytam

 

 

Odnośnik do komentarza

Gram obecnie na 29 calowym CRT, ale mam w szafie i kurzy sie 17 monitor lcd (za starego kompa bo obecnie mam laptopa), wedlug was jest sens podlaczac sie pod taka mala przekatna ? W sumie kabel VGA nie kosztuje kokosów, wiec spokojnie moge sobie kupic. Pytanie tylko czy na takim małym monitorze odczuje jakas wieksza roznice.

Odnośnik do komentarza
Gram obecnie na 29 calowym CRT, ale mam w szafie i kurzy sie 17 monitor lcd (za starego kompa bo obecnie mam laptopa), wedlug was jest sens podlaczac sie pod taka mala przekatna ? W sumie kabel VGA nie kosztuje kokosów, wiec spokojnie moge sobie kupic. Pytanie tylko czy na takim małym monitorze odczuje jakas wieksza roznice.

 

Jesli Cie stac zawsze mozesz sobie porownac i wybrac co bardziej Ci odpowiada(co liczy sie z kupnem kabla VGA).Ja mialem 19 calowy monitor LCD i mi spokojnie starczal przez rok do czasu zakupu HDTV.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanko

W menu konsoli mam ustawionia PAL 60 plus normalny ekran ( nie 16:9 ) Gears of War wyswietlany jest na calym ekranie a juz Forza 2 i Ace Combat jest z paskami ( 16:9 ) troche to dziwne bo w opcjach gry nie ma ustawien obrazu normal lub wind ( jak to bylo na ps 2 ). Moge to gdzies zmienic ?

Odnośnik do komentarza
Gram obecnie na 29 calowym CRT, ale mam w szafie i kurzy sie 17 monitor lcd (za starego kompa bo obecnie mam laptopa), wedlug was jest sens podlaczac sie pod taka mala przekatna ? W sumie kabel VGA nie kosztuje kokosów, wiec spokojnie moge sobie kupic. Pytanie tylko czy na takim małym monitorze odczuje jakas wieksza roznice.

malo konkretnie napisales

 

masz 29" CRT ale co to jest? chodzi o zwykly TV?

jak tak to nie ma porownania do tego monitora LCD bo to calkiem inne rozdzialki i roznica bedzie wielka (wszystko zalezy jaka rozdzialke da sie uzyskac tez na tym LCD)...

przekatna ma znaczenie przy odleglosci siedzenia, jak mamy mniejszy ekran to poprostu blizej siadamy

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Miałem zamiar kupować komputer, ale myśląc logicznie, kupowanie komputera za 5000 (tyle mniej więcej zakładałem budżet, kupowałbym też monitor) podczas gdy ceny X0 są tak atrakcyjne (no i wiadomo, GTAIV na dniach :)) jest bez sensu. Zacząłem więc brać pod uwagę kupno next (właściwie to już current) gena. Nie ukrywam, że istotną kwestią jest dla mnie możliwość grania w piraty (bez owej nawet nie biorę pod uwagę zakupu sprzętu). Na PS3 takiej możliwości nie ma, Wii jest, co by nie mówić, ubogie w interesujące mnie tytłu, więc zostaje x0. I tutaj kilka pytań:

 

1. Jak się ma sprawa z banowaniem? Koszą wszystkich, którzy korzystają z Live z przerobionym X'em, czy coś ostatnio ucichło?

2. Czy w przypadku zbanowania konsoli jest jeszcze jakaś możliwości pozbycia się bana?

3. Jak to jest z awaryjnością w nowych modelach - poprawiło się, czy dalej trudno trafić na X'a, który nie padnie?

4. Jak to jest z gwarancją i przeróbką? To, że teoretycznie gwarancję po przeróbce tracimy to wiem - chodzi mi o to, czy da się w razie awarii zrobić coś, żeby konsolę oddać na gwarancję? Jakoś "odpiracić"?

5. Jak to jest z przeróbką - coś lutują czy tylko flashowanie napędu?

 

Z góry dziękuję za informacje. Przede wszystkim, bardzo prosiłbym o dokładne omówienie sytuacji z banowaniem konsol.

Odnośnik do komentarza
Miałem zamiar kupować komputer, ale myśląc logicznie, kupowanie komputera za 5000 (tyle mniej więcej zakładałem budżet, kupowałbym też monitor) podczas gdy ceny X0 są tak atrakcyjne (no i wiadomo, GTAIV na dniach :)) jest bez sensu. Zacząłem więc brać pod uwagę kupno next (właściwie to już current) gena. Nie ukrywam, że istotną kwestią jest dla mnie możliwość grania w piraty (bez owej nawet nie biorę pod uwagę zakupu sprzętu). Na PS3 takiej możliwości nie ma, Wii jest, co by nie mówić, ubogie w interesujące mnie tytłu, więc zostaje x0. I tutaj kilka pytań:

 

1. Jak się ma sprawa z banowaniem? Koszą wszystkich, którzy korzystają z Live z przerobionym X'em, czy coś ostatnio ucichło?

2. Czy w przypadku zbanowania konsoli jest jeszcze jakaś możliwości pozbycia się bana?

3. Jak to jest z awaryjnością w nowych modelach - poprawiło się, czy dalej trudno trafić na X'a, który nie padnie?

4. Jak to jest z gwarancją i przeróbką? To, że teoretycznie gwarancję po przeróbce tracimy to wiem - chodzi mi o to, czy da się w razie awarii zrobić coś, żeby konsolę oddać na gwarancję? Jakoś "odpiracić"?

5. Jak to jest z przeróbką - coś lutują czy tylko flashowanie napędu?

 

Z góry dziękuję za informacje. Przede wszystkim, bardzo prosiłbym o dokładne omówienie sytuacji z banowaniem konsol.

 

1. Konsole banowane są nadal tylko już nie ma w okół tego aż tak wielkiego szumu. Pewnie Microsoft czeka na dobra okazje vide. premiera GTA4.

2. Na chwilę obecną NIE MA możliwości pozbycia się bana

3. W konsolach z chipem 65 nm śmiertelność konsol drastycznie spadła, tak więc bez obaw.

4. Jeśli masz flasha to możesz wgrać oryginalne klucz i spróbować (w razie awarii) wysłać konsolę do serwisu.. o ile ma jeszcze plombę :D

5. Flash napędu lub wlutowanie chipa. Do wyboru do koloru :).

6. NIE PRZERABIAJ KONSOLI ZłODZIEJU :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...