Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, X0 nie ma możliwości instalacji gry na HDD. Niektórzy mówią, że Rockstar używa jakichś tam zasobów na HDD, ale to tylko plota. Najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że nie ważne czy grasz z HDD czy nie Pop-up jest taki sam. Znowu podobno wersja na PS3 ma dużo mniej dotkliwszy Popup.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie twierdził że będzie to gra idealna :P

Pop-up zdarza się ale nie na taką skalę jak opisałeś w pierwszym poście. Zazwyczaj są to pojedyncze elementy (jakieś pudła na chodniku, zaparkowana fura) ale nie całe otoczenie tuż przed nosem.

Jak masz możliwość to weź giere i przetestuj u kogoś na premiumie :P

Odnośnik do komentarza

Gra bez dysku robi dużą różnicę bez dysku potrafi nawet nieraz nie wczytać ulicy a z dyskiem jest wszystko ok szybciej się wczytuje i wogóle ale na tak duży obszar to się wcale nie dziwię. Ale i tak na xboxie jest lepiej nawet bez karty niż na PS3 hehehe.

Edytowane przez dawid9460
Odnośnik do komentarza
Gra bez dysku robi dużą różnicę bez dysku potrafi nawet nieraz nie wczytać ulicy a z dyskiem jest wszystko ok szybciej się wczytuje i wogóle ale na tak duży obszar to się wcale nie dziwię. Ale i tak na xboxie jest lepiej nawet bez karty niż na PS3 hehehe.

Niedługo będę miał GTA 4 a mam i memorke i dysk, napiszę ci jak sprawa wygląda...

Odnośnik do komentarza
co za bzdura, nie mogę popykać w Feeding Frenzy, dostaję komunikat że gra nie obsługuje pal-50 i mam przestawić na pal-60

niby jak???? konsola na hdmi jest do cholery

Upewnij się jeszcze np. z demem Hitman BM. Jak znowu wyskoczy to zmień kabel, ustaw 60 i wróć do HDMI.

 

Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie w menu biblioteka gier działa zakładka ostatnio grane. U mnie w konsoli pokazuje się tam demo pgr 3 chociaż ani razu w nie nie grałem. A inne gry po jakimś czasie znikają, tylko pgr 3 tam jest. Co jest :/

Jesteś pewien, że logujesz się zawsze do tego samego profilu?

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie w menu biblioteka gier działa zakładka ostatnio grane. U mnie w konsoli pokazuje się tam demo pgr 3 chociaż ani razu w nie nie grałem. A inne gry po jakimś czasie znikają, tylko pgr 3 tam jest. Co jest :/

Jesteś pewien, że logujesz się zawsze do tego samego profilu?

Tak loguje się zawsze do tego samego profilu. Skasowałem demo PGR 3 i teraz w ostatnio granych jest zawsze Hexic HD. Lipa jakaś z tym jest.

Odnośnik do komentarza
co za bzdura, nie mogę popykać w Feeding Frenzy, dostaję komunikat że gra nie obsługuje pal-50 i mam przestawić na pal-60

niby jak???? konsola na hdmi jest do cholery

to samo jest na kablu VGA do np. HITMANA, podpinasz do TV przez zwykly kabel ustawiasz pal60 i juz

 

co za debilizm, nie mówię o metodzie a o samym zjawisku

Odnośnik do komentarza
tymbardziej ze konsola stojąca w pionie jest bardziej narazona na jedną z awarii po której wyskakuje ROD

Czy mógłbyś to rozwinąć?

 

chodzi o to ze pod prockiem graficznym jest pasta która nie wytrzymuje zbytnio wysokich temperatur (poprostu topi sie) i gdy konsola jest w pionie to siła grawitacji sprawia że pasta spływa z miejsca w którym powinna być - to doprowadza do zwiekszenia temperatury procesora i płyty głównej i wiekszych naprężeń miedzy nimi, a to może doprowadzić do tzw " zimnego lutu" czyli rozerwania obwodu elektronicznego (braku styku) co jest pokazywane RODem

 

jaśniej sie nie da wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie,po wypadku samochodowym postanowiłem kupić konsole i powoli wróćić do siebie... decyzja padła na Xboxa 360 którego juz zakupiłem:

 

http://www.allegro.pl/item362018455_xbox_3..._gta_4_itd.html

 

Nie wiem czy przepłaciłem czy nie, osądzcie sami zapalciłem za ten cały zestaw 870zł

 

Ale w sumie ja nie o tym konsola ma przyjść w najbliższym tyg. i mam takie pytanko jak sie bedzie sprawowała z moim TV

 

http://www.rtvmedia.pl/product.php?categor...id=LG%2050PC51R?

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem i czy czasem nie trza było kupic modelu z HDMI ??

 

Do tego sprzedajacy zapewnia mnie ze model ten jest z dobrej seri i nie grozi mi 3xrod którego szczerze sie troche boje bo wszedzie o tym strasznie...i wogole przesiadam sie z PS2 którego miałem troche temu ale bardzo długo i wogole raczej byłem zwolennikiem Playstation od zawsze na X'360 sie nie zawiodę ??Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Witam po długiej przerwie,po wypadku samochodowym postanowiłem kupić konsole i powoli wróćić do siebie... decyzja padła na Xboxa 360 którego juz zakupiłem:

 

http://www.allegro.pl/item362018455_xbox_3..._gta_4_itd.html

 

Nie wiem czy przepłaciłem czy nie, osądzcie sami zapalciłem za ten cały zestaw 870zł

 

Ale w sumie ja nie o tym konsola ma przyjść w najbliższym tyg. i mam takie pytanko jak sie bedzie sprawowała z moim TV

 

http://www.rtvmedia.pl/product.php?categor...id=LG%2050PC51R?

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem i czy czasem nie trza było kupic modelu z HDMI ??

 

Do tego sprzedajacy zapewnia mnie ze model ten jest z dobrej seri i nie grozi mi 3xrod którego szczerze sie troche boje bo wszedzie o tym strasznie...i wogole przesiadam sie z PS2 którego miałem troche temu ale bardzo długo i wogole raczej byłem zwolennikiem Playstation od zawsze na X'360 sie nie zawiodę ??Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!!!

Raczej nie przepłaciłeś ale zrobiłęś błąd kupując przerobioną konsole. Niedość, że jesli ci padnie to mozesz wyrzucic do kosza, to grając przez xbox live ryzykujesz bana na granie po sieci ;). Wierz mi, że xbox 360 bez usługi sieciowej wypada niesamowicie blado....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...