Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

OK, też miałem zamiar od papyflo brać. A mógłby mnie ktoś oświecić, jaki jest sens kupowania zdrapki na 13 miesięcy za 110zł na Europę, skoro za 99zł jest na cały świat? I to od tego samego sprzedającego. Robi to jakąś różnicę?

kupujesz taka na jaki kraj masz konto...

Chyba nie przeczytałeś dokładnie o co pytam :P Skoro gość ma zdrapki na cały świat w cenie 99zł, to po co są te inne, na określone regiony, drożej? Tzn. - po co kupować zdrapkę na swój region, mogąc taniej, na cały świat? Jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Nie możesz samemu poszukać? Ale ogólnie dobrze myślisz, jak chcesz ściągać sobie z Live dodatki, demka i filmiki to Premium. W Polsce Elite się nie opłaca, z drugiej jakiś dysk warto mieć, dlatego zrezygnuj z Arcade jak stać cię na lepszą wersję.

Poszukac to zaden problem,ale kupic optymalny na nasze warunki model to juz inna sprawa.

Nie siedze od pół roku w temacie i nie wiem co w branzy piszczy,na Elite raczej mnie nie stac i wątpie ze będe cos z Live sciągac.

Czy technologicznie Premium i Arcade to ta sama konsola?pomijając dysk 20 GB

Edytowane przez Pantani
Odnośnik do komentarza
Nie możesz samemu poszukać? Ale ogólnie dobrze myślisz, jak chcesz ściągać sobie z Live dodatki, demka i filmiki to Premium. W Polsce Elite się nie opłaca, z drugiej jakiś dysk warto mieć, dlatego zrezygnuj z Arcade jak stać cię na lepszą wersję.

 

jak to sie nie oplaca?Kazda kosola zakupiona ma swoje zalety i wady a urzytkowanie i eksploatowanie (czy jakos tak) dysku zalezy od urzytkownika.

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie bo chyba nie było wyraznie postawione...ehh

Czy Premium i Arcade to technologicznie ta sama konsola?pomijając dysk 20 GB

 

P.S.uzytkownik/uzytkowanie itp.piszemy przez samo "ż" pozdro

moze byc taka sama technologicznie ale nie musi

 

w wersji Premium mamy az 3 (juz nawet 4) wersje technologiczne a w wersji Arcade 2 wersje technologiczne

 

wiec wszystko zalezy od tego co kupisz

 

na pewno samo dzialnie gier jest niezalezne od wersji technologicznej

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Nie możesz samemu poszukać? Ale ogólnie dobrze myślisz, jak chcesz ściągać sobie z Live dodatki, demka i filmiki to Premium. W Polsce Elite się nie opłaca, z drugiej jakiś dysk warto mieć, dlatego zrezygnuj z Arcade jak stać cię na lepszą wersję.

 

jak to sie nie oplaca?Kazda kosola zakupiona ma swoje zalety i wady a urzytkowanie i eksploatowanie (czy jakos tak) dysku zalezy od urzytkownika.

Dysk 120GB jest szczególnie przydatny jeśli na konsolę ściąga się filmy i pełne wersje gier ze starego Xboksa. W Polsce nie jest to możliwe i Elite daje jedynie możliwość posiadania większej ilości dem na dysku. Jest to wygoda, ale niekoniecznie dla każdego warta dopłaty.

Sam mam Elite i jestem zadowolony, ale wiem, że tak naprawdę z dyskiem 20GB grałoby mi się tak samo, po prostu co jakiś czas musiałbym pozbywać się starych dem jak to robiłem jeszcze rok temu. Innymi słowy z 20GB jest więcej kombinowania jeśli chodzi o ilość miejsca i tyle.

Odnośnik do komentarza
w wersji Premium mamy az 3 (juz nawet 4) wersje technologiczne a w wersji Arcade 2 wersje technologiczne

2 wersje? Czym się różnią?

 

Mam takie pytanie jeszcze. Czy konsole Arcade padają tak samo jak poprzednie modele xboxa?

1.roznia sie technologia wykonania CPU

2. co to znaczy ze jak poprzednie modele?

tak jak pisalem wyzej, konsol Xbox 360 nie rozroznia sie ze wzgledu na wersje packa jesli chodzi o ich awaryjnosc, a wersje technologiczne

 

najmniej awaryjne to teraz sa wersje technologiczne 65nm, i takie wersje sa mozliwe we wszystkich wersji packa: ARCADE, PREMIUM (PRO), HALO, ELITE...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

To z tego co wyczytałem to Xbox360 to awaryjny sprzęt... :huh:

Szkoda,miałem Playstation,PsOne,Dreamcast,XBOX,Playstation2 i zero problemów z tymi maszynami,zwłaszcza XBOX prezentował się solidnie a tu takie nowiny czytam,więc chyba odpuszcze sobie ten sprzęt.

Chciałem go kupic a teraz musze studiowac lekture i wybrac ew.najmniej awaryjny,ale chwiliwo schłodziliscie mi głowe :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, nowe wersje jak na razie się nie psują i nie myśl też, że to PS3 zapewni ci bezawaryjność, bo nie.

Ale to twoja decyzja, nie chcesz kupować, nie kupuj, ja tam idę grać w PGR4 na konsoli działającej bezproblemowo od września.

No własnie nie ma na PS3 Project Gotham i Forzy Motorsport...jakos blizej mi do X360,nawet nie mysle o PS3,a teraz ma byc tez F1...tylko ta awaryjnosc o której juz dawno słyszałem,kiedys HIV marudził ze zasilacze padają jak muchy pózniej o płytach głównych słyszałem.

 

Odnośnik do komentarza
To z tego co wyczytałem to Xbox360 to awaryjny sprzęt... :huh:

Szkoda,miałem Playstation,PsOne,Dreamcast,XBOX,Playstation2 i zero problemów z tymi maszynami,zwłaszcza XBOX prezentował się solidnie a tu takie nowiny czytam,więc chyba odpuszcze sobie ten sprzęt.

Chciałem go kupic a teraz musze studiowac lekture i wybrac ew.najmniej awaryjny,ale chwiliwo schłodziliscie mi głowe :thumbsup:

dobrze czytales, wersje najwczensiejsze to jakies 30-40% awaryjnosci, ale jakbys tez sledzil wszystkie poczatki konsol to inne tez mialy problemy na starcie wiec to nie nowosc (wiec te co miales i nie bylo z nimi problemow to tylko zbieg okolicznosci, rownie dobrze mogles miec ich sporo)

po to producenci ucza sie na bledach i wydaja ulepszone wersje zeby ta awaryjnosc spadala i na szczescie w X0 tak jest i to bardzo znaczaco spada (dla mnei to nawet kilkukrotnie spadla)

do tego producent zwiekszyl okres gwarancyjny wiec pod tym wzgledem nikt nie moze narzekac na to, teraz juz tylko mzoe byc lepiej...

 

...kiedys HIV marudził ze zasilacze padają jak muchy...

to chyba tylko marudzil bo takiej sytuacji nigdy w europejskic konsolach nie bylo (HIV na Xie ma nabite juz jakies 63tys GSow wiec ciora na X0 nonstoper i jakos to marudzenie mu w tym nei przeszkadza :) )

plyty glowne padaly, ale to odchodzi do przeszlosci wiec teraz zastanawiac sie nad tym to parodia bo wiadome jest ze jak ktos teraz bedzie kupowal to bedzie celowal w wersje maloawaryjna 65nm ktora juz prawie jest rok na rynku, wiec o czym my tu dyskutujemy?

 

jak chcesz kupic wersje ta stara to mozna wyrwac ja za 1/2-2/3 ceny tej wersji nowszej, a jak do tego dodac ze i cena nowej jest smiesznie niska w porownaniu do konkurencji to nie widze w czym dylemat... tak taniego sprzetu do grania z takimi mozliwosciami to ja nei widzialem jeszcze nigdy w historii konsol...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
To z tego co wyczytałem to Xbox360 to awaryjny sprzęt... :huh:

Szkoda,miałem Playstation,PsOne,Dreamcast,XBOX,Playstation2 i zero problemów z tymi maszynami,zwłaszcza XBOX prezentował się solidnie a tu takie nowiny czytam,więc chyba odpuszcze sobie ten sprzęt.

Chciałem go kupic a teraz musze studiowac lekture i wybrac ew.najmniej awaryjny,ale chwiliwo schłodziliscie mi głowe :thumbsup:

dobrze czytales, wersje najwczensiejsze to jakies 30-40% awaryjnosci, ale jakbys tez sledzil wszystkie poczatki konsol to inne tez mialy problemy wiec to nie nowosc (wiec te co miales i nie bylo z nimi problemow to tylko zbieg okolicznosci, rownie dobrze mogles miec ich sporo)

po to producenci ucza sie na bledach i wydaja ulepszone wersje zeby ta awaryjnosc spadala i na szczescie w X0 tak jest i to bardzo znaczaco spada (dla mnei to nawet kilkukrotnie spadla)

do tego producent zwiekszyl okres gwarancyjny wiec pod tym wzgledem nikt nie moze narzekac na to, teraz juz tylko mzoe byc lepiej...

 

...kiedys HIV marudził ze zasilacze padają jak muchy...

to chyba tylko marudzil bo takiej sytuacji nigdy w europejskic konsolach nie bylo (HIV na Xie ma nabite juz jakies 63tys GSow wiec ciora na X0 nonstoper i jakos to marudzenie mu w tym nei przeszkadza :) )

plyty glowne padaly, ale to odchodzi do przeszlosci wiec teraz zastanawiac sie nad tym to parodia bo wiadome jest ze jak ktos teraz bedzie kupowal to bedzie celowal w wersje maloawaryjna 65nm ktora juz prawie jest rok na rynku, wiec o czym my tu dyskutujemy?

 

jak chcesz kupic wersje ta stara to mozna wyrwac ja za 1/2-2/3 ceny tej wersji nowszej, a jak do tego dodac ze i cena nowej jest smiesznie niska w porownaniu do konkurencji to nie widze w czym dylemat... tak taniego sprzetu do grania z takimi mozliwosciami to ja nei widzialem jeszcze nigdy w historii konsol...

Dzięki za pomoc,ja dziś mimo waszego...schłodzenia mi głowy odwiedziłem Toruński Media Markt...he he

Mają tylko Arcade i Elite oraz w Realu była Premium ale na 90% to była starsza wersja nigdzie nie mogłem się doszukac znaczka HDMI,na Arcade i Elite był.

Miałem sporo szczęscia bo w Media Markt trafiłem na swietnego fachowca,tylko gry mieli piekielnie drogie więc wracam z pustymi rękoma,no ale od czego mamy allegro?a X360 jest u mnie w Empiku za te same pieniądze

Odnośnik do komentarza
OK, też miałem zamiar od papyflo brać. A mógłby mnie ktoś oświecić, jaki jest sens kupowania zdrapki na 13 miesięcy za 110zł na Europę, skoro za 99zł jest na cały świat? I to od tego samego sprzedającego. Robi to jakąś różnicę?

kupujesz taka na jaki kraj masz konto...

Chyba nie przeczytałeś dokładnie o co pytam :P Skoro gość ma zdrapki na cały świat w cenie 99zł, to po co są te inne, na określone regiony, drożej? Tzn. - po co kupować zdrapkę na swój region, mogąc taniej, na cały świat? Jest jakaś różnica?

 

a ta za 99 też jest na 12+1? czy tylko na 12?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...