Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie zakup Xboxa tylko w najlepszej wersji. Możecie mi powiedzieć czy Elite faktycznie jest taka wypaśna, czy lepiej poczekać na nowszy premium, który podobno ma mieć mniejszy 60 gb dysk, ale lepsze bebechy. To prawda?

Raz koleś z jednego sklepu powiedzial mi, że na początku Elite'y miały najsłabsze części. Nie wiem czy to prawda, nie interesowałem się zbyt nextgenami. W każdym razie czy obecne wersje Elite są porządne? Jak jest z prockiem i chłodzeniem? Podobno miały wejść konsole z częściami w nowej wersji, czy jest ona w Elite czy dopiero wejdzie w nowej wersji premium? Sorry jak podobne pytania były, ale musiałem zadać po swojemu :D

Po prostu poradźcie mi, które xpudło wybrać, które jest ogólnie lepsze. Z góry thx.

 

Odnośnik do komentarza
Interesuje mnie zakup Xboxa tylko w najlepszej wersji. Możecie mi powiedzieć czy Elite faktycznie jest taka wypaśna, czy lepiej poczekać na nowszy premium, który podobno ma mieć mniejszy 60 gb dysk, ale lepsze bebechy. To prawda?

Raz koleś z jednego sklepu powiedzial mi, że na początku Elite'y miały najsłabsze części. Nie wiem czy to prawda, nie interesowałem się zbyt nextgenami. W każdym razie czy obecne wersje Elite są porządne? Jak jest z prockiem i chłodzeniem? Podobno miały wejść konsole z częściami w nowej wersji, czy jest ona w Elite czy dopiero wejdzie w nowej wersji premium? Sorry jak podobne pytania były, ale musiałem zadać po swojemu :D

Po prostu poradźcie mi, które xpudło wybrać, które jest ogólnie lepsze. Z góry thx.

Kup sobie Premiuma z HDMI z datą produkcji 2008 i to będzie dobry wybór. Elite z tego samego rocznika różni się jedynie wielkością HDD.

Odnośnik do komentarza
Interesuje mnie zakup Xboxa tylko w najlepszej wersji. Możecie mi powiedzieć czy Elite faktycznie jest taka wypaśna, czy lepiej poczekać na nowszy premium, który podobno ma mieć mniejszy 60 gb dysk, ale lepsze bebechy. To prawda?

Raz koleś z jednego sklepu powiedzial mi, że na początku Elite'y miały najsłabsze części. Nie wiem czy to prawda, nie interesowałem się zbyt nextgenami. W każdym razie czy obecne wersje Elite są porządne? Jak jest z prockiem i chłodzeniem? Podobno miały wejść konsole z częściami w nowej wersji, czy jest ona w Elite czy dopiero wejdzie w nowej wersji premium? Sorry jak podobne pytania były, ale musiałem zadać po swojemu :D

Po prostu poradźcie mi, które xpudło wybrać, które jest ogólnie lepsze. Z góry thx.

Kup sobie Premiuma z HDMI z datą produkcji 2008 i to będzie dobry wybór. Elite z tego samego rocznika różni się jedynie wielkością HDD.

i kolorem czarnym :)

Odnośnik do komentarza

i tym ze jest dodatkowo zestaw kabli HDMI microsoftu (hdmi + optyczne-analog) o wartosci 150-200zl

 

Mam dwa drobne problemy:

 

1.Cały czas resetują mi sie ustawienia czasu w konsoli gdy tylko ja wylącze ;( Czyzby baterja na płycie głównej sie wyczerpa??

 

2.W niektórych grach a tak dokładniej w N3 i Lost Odyssey achivmenty wyswietlaja mi sie po japońsku ;/ moze miał ktos taki poroblem?

 

1. nie ma zadnej baterii

Odnośnik do komentarza
Interesuje mnie zakup Xboxa tylko w najlepszej wersji. Możecie mi powiedzieć czy Elite faktycznie jest taka wypaśna, czy lepiej poczekać na nowszy premium, który podobno ma mieć mniejszy 60 gb dysk, ale lepsze bebechy. To prawda?

Raz koleś z jednego sklepu powiedzial mi, że na początku Elite'y miały najsłabsze części. Nie wiem czy to prawda, nie interesowałem się zbyt nextgenami. W każdym razie czy obecne wersje Elite są porządne? Jak jest z prockiem i chłodzeniem? Podobno miały wejść konsole z częściami w nowej wersji, czy jest ona w Elite czy dopiero wejdzie w nowej wersji premium? Sorry jak podobne pytania były, ale musiałem zadać po swojemu :D

Po prostu poradźcie mi, które xpudło wybrać, które jest ogólnie lepsze. Z góry thx.

Kup sobie Premiuma z HDMI z datą produkcji 2008 i to będzie dobry wybór. Elite z tego samego rocznika różni się jedynie wielkością HDD.

i kolorem czarnym :)

 

A możecie mi powiedzieć kiedy ten nowy premium wychodzi? Bo obecny 20 gb mnie nie interere.

Odnośnik do komentarza
Po 1. Nowy Premium juz wyszedl

Po 2. Nie ma Premiuma z wiekszym dyskiem niz 20GB Elite ma dysk 120GB

Czytaj ze zrozumieniem

 

Mi chodzi o to kiedy ten nowy MA WYJŚĆ. Bo podobno Micro wypuści nowy model 60 gb. I zastnawiałem się czy czekać czy lepiej zgarnąć Elite.

A jeśli nie będzie tego 60 gb to wtedy biorę Elite.

Odnośnik do komentarza
W EU to będzie chyba najwcześniej na jesieni. Na razie oficjalnie wychodzi tylko w Ameryce.

 

Ok. Czyli będzie. A będzie różnił się tylko dyskiem? Bo w końcu nie wiem czy czekać, ale wezmę Elite jeśli różnica polega tylko na HDD.

Odnośnik do komentarza
Po 1. Nowy Premium juz wyszedl

Po 2. Nie ma Premiuma z wiekszym dyskiem niz 20GB Elite ma dysk 120GB

Czytaj ze zrozumieniem

 

Mi chodzi o to kiedy ten nowy MA WYJŚĆ. Bo podobno Micro wypuści nowy model 60 gb. I zastnawiałem się czy czekać czy lepiej zgarnąć Elite.

A jeśli nie będzie tego 60 gb to wtedy biorę Elite.

A tobie chodzi o kupno Xboxa z większym HDD niż 20GB tak? Jeśli tak jest to faktycznie nie ma się co zastanwaić i brać Elite. Ja bym nie czekał na nowego Premiuma 60GB.

Odnośnik do komentarza
Mam dwa drobne problemy:

 

1.Cały czas resetują mi sie ustawienia czasu w konsoli gdy tylko ja wylącze ;( Czyzby baterja na płycie głównej sie wyczerpa??

 

2.W niektórych grach a tak dokładniej w N3 i Lost Odyssey achivmenty wyswietlaja mi sie po japońsku ;/ moze miał ktos taki poroblem?

 

1. nie ma zadnej baterii

 

Jeśli nie ma baterji to co innego mogło by byc odpowiedzialne za resetowanie sie zegara??

Odnośnik do komentarza
Jeśli nie ma baterji to co innego mogło by byc odpowiedzialne za resetowanie sie zegara??

jedynie Ty jestes odpowiedzialny za resetowanie sie zegara bo odlaczasz konsole od zasilania

jak sie nie chce resetowania to musi byc ciagle podlaczona lub podlaczona do netu, z netu automatycznie odswieza po resecie date...

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze jak nie gram wyciągam kabel z prądu od zasilacza bo za duzo sie nasluchałęm o pozarach itp z uzyciem zasilacza od x`a a pozatym co to za roznica ciezko sie schylic czy gdzie tam macie przedluzacze i wsadzic wtyczke ? Nie wydaje mi sie. A prad swoja droga tez czerpie dioda malo bo malo ale w miesiacu zawsze cos przybedzie :P

Odnośnik do komentarza

Ja mam cały sprzet podłączony pod jedna "listwe" dlatego wyłaczenie/odłaczenie to kwestja nacisniecia jednego przycisku i nierobie tego z oszczednosci czy obawy przed pożarem... mnie poprostu denerwóją świecące sie w ciemnosci diody na konsolach i tv ;) W kazdym razie to tłumaczy dlaczego zegar sie resetuje teraz jeszcze tylko musze dojść o co chodzi z tymi wyswietlajacymi sie po japońsku achiwmentami... :/

Odnośnik do komentarza
Mimo to konsola trzyma pare godzin czas i date po odlaczeniu od pradu. Jak z nia jechalem kiedys do kumpla, to po ponad 2h dalej trzymala.

to sprawdz to sobie jeszcze raz, bo cos mi sie zdaje ze piszesz nieprawde (chociaz wolalbym uzyc mojego ulubionego zwrotu, BZDURA :) ) (tak bylo z xboxem 1 bo mial 1F kondensator w X0 nic nie ma i nie ma zadnego podtrzymywania godziny po odlaczeniu od zasilacza)

 

maly test zrob w wolnej chwili

odlacz kosnole od netu, ustaw sobie dowolna date np 2007, wylacz kosnole, wyjmij wtyczke z konsoli od zasilacza, odczekaj 30sek. podlacz i sprawdz date (oczywiscie bez podlaczania netu), masz zresetowana na 2005...

 

niech sobie kazdy tak zrobi i Ci zda relacje co mu wyszlo...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...