Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro prawdopodobnie będę kupował X360 (nareszcie) i tu mam pytanie. Jak można sprawdzić czy konsola jest 65nm? Wiem, że to raczej mało prawdopodobne by trafić na stary model ale nie chciałbym mieć później z nią problemów.

 

Na twoim miejscu poczekałbym, aż wyjdzie wersja 60 gb. Kosztuje tyle samo co premium 20 gb, a ma większy dysk. Wychodzi 15. Kilka dni chyba wytrzymasz ;]

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić Xboxa Premium w promocji. Za 999zł dostanę konsolę + 4 gry. Promocja obejmuje konsole tylko z dyskiem 20 gigowym (z tego co wyczytałem). Jeśli tak jest to trudno. Wiem, że ta nowa wersja ma 60GB i jest trochę mniejsza ale coś za coś.

 

Mam nadzieję, że data produkcji jest na tym pudle? Sprzedającego nie będę pytał bo pewnie nie będzie wiedział:P

Odnośnik do komentarza

widzisz honor, mozna pisac do znudzenia ale to co teraz napisales juz od dluzszego czasu jest nieaktualne

na opakowaniach nie pisza juz ile Wat pobiera konsola, wiec mozesz sobie szukac i nic nie znajdziesz...

 

pisalem juz, date produkcji zerknac przez okienko i tyle, jak 2008 rok to na pewno Falcon a innych konsol to teraz juz nie kupimy jak tylko z 2008r bo wszelkie starsze wersje wykupili Ci co chcieli przerobic bo nowe nieprzerabialne

Odnośnik do komentarza
bo nowe nieprzerabialne

A czemu nie przerabialne? Sory za pytanie ale nigdy się tym nie interesowałem a jakbym sprzedawał swoją konsolę z 09.2006 to może zachwalałbym jako taką, którą można przerobić? Chociaż była w naprawie, na początku tego roku i wymienili jej prawdopodobnie płytę główną.

A teraz siedzi biedaczka w Niemczech i chyba wymienią jej napęd, który nie czytał płyt.

Odnośnik do komentarza

Jak teraz biedaczka siedzi w Niemczech, to po zawodach (w założeniu). Jeżeli Ci wsadzą nowy napęd (LITEON) to takiego nie przerobisz. Jedynie stare samsungi, hitachi i benq. Wątpie czy Ci nie wsadzą w konsole "Lidkę". Kojarzysz już tą akcje co Ci opowiadałem ze sprzedażą konsoli? :E Koniec piractwa na wielką skalę? Zobaczymy na jak długo...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Falcon to nazwa plyty glownej wlasnie 65nm z HDMI wiec jes nie bedzie 65nm to nie bedzie falcon

Falcon to wlasnie 65nm z HDMI, 90nm z HDMI to zephyr

ale tego nikt nigdzie w konsoli nie pisze to jest nazewnictwo szczegolowe-techniczne

rozpoznaje sie technologie wykonania a pozniej sie tonazywa ze to falcon czy inny a nie na odwrot...

 

PS.

a odpowiadajac w prost to nie kazda 65nm to Falcon

jest jeszcze OPUS, to jest 65nm bez HDMI

ale w ARCADE moze tylko byc zephyr lub falcon bo to wersja z HDMI...

 

na Twoim miejscu jak teraz kupujesz to nie masz sie co martwic na co trafisz, daje Ci 100% ze dostaniesz po tych cenach co chodza 769zl itp. tylko falcona z liteonem...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Wczoraj, nie wczoraj. Była i jestem tego pewien. Wiele osób sprzedaje konsole z benq nie wiedząc o tym. Elite licytacja benq z marca jest, ciekawe za ile pójdzie.

 

Na szybkiego:

http://www.allegro.pl/item390244552_xbox_360_arcade.html

http://www.allegro.pl/item401368684_nowy_x..._przerobka.html

http://www.allegro.pl/item404221653_xbox36...super_stan.html

 

Mam dalej linkować? Była za 600 z groszami. Wczoraj - przegiąłem, trochę dni temu. Ale do kupienia na pewno są ;)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

pisales ze wczoraj byla, nawet troche dni temu nie widac nic takiego...

w zakonczonych nie ma, linki zapodajesz z tamtego meisiaca, a ja nie pytam co bylo meisiac temu tylko wczoraj :)

 

to ze raz na jakis czas trafi sie ktos co nie wie co sprzedaje to w to nie watpie, ale na takiego czeka wiele osob juz na allegro...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No wybacz, że napisałem wczoraj. Też teraz nie popatrzyłem na datę - walnąłem pierwszą lepszą stronę i zalinkowałem. Samemu udało mi się sprzedać arcade za ponad 1000 zł (uff :E), ale nawet w moim otoczeniu są osoby, które sprzedałyby takie konsole za grosze.

 

Przeminęło z wiatrem Juchy. Są też okacje na forach internetowych poświęconych najróżniejszym rzeczom. Dobrze, że są na tym świecie ludzie niedoinformowani :E

 

Teraz lepiej poszukałem, aukcja 2 dni temu.

http://www.allegro.pl/item422056817_arcade...ni_rozruch.html - i powiedzcie mi, żebyście jej nie wzięli...

 

A to już moja...

http://www.allegro.pl/item413591714_xbox_3...rzerobiony.html

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...