Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

4. Dysk do tej nowej niezmodowanej konsoli podepne z przerobionej 360tki gdzie jade na backupach, jednakowoz zaloze nowy profil. Istnieje jakies ryzyko bana gdy bede gral na nowej konsoli wylacznie w oryginalne gry? Ze zczytaja jakos z dysku, ze mam tam save-y z piratow?

Ja miecha jechałem na backupach (w kwietniu '08 bodajże), ale przerzuciłem się na oryginały po zmianie konsoli, zaś potem starą sprzedałem (gdy Benq był w dobrej cenie ^_^ ) i nie dostałem bana mimo braku zmiany profilu (bodajże z 5k gamerscore'a nabiłem). Nie powinni "zczytać".

 

 

EDIT:

Signap kupił GOLD abonament - i can't believe!! :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie - konsola będzie jechać do serwisu po błędzie e74. W jaki sposób są zapisywane ustawienia sieci (dnsy, ip i w ogóle) - na nośniku pamięci czy w inny sposób? Konkludując czy po przyjeździe konsoli z serwisu będę musiał to wszystko jeszcze raz wpisywać? Bo powiem szczerze dużo się namęczyłem żeby do Live'a się podłączyć...

Odnośnik do komentarza
MrSatan: Powiem tak. Mi tez konsola padła, a miałem wpisywane DNSy ręcznie, i IP też. To chyba zapisuje sie na dysku, albo w konsoli poprostu. Jak mi przyszła inna konsola, to o dziwno tylko podłączyłem do routera, i dzialało, wszystko na auto :)

No mam nadzieję że zadziała, znalazłem "złoty środek" na neta u mnie i wspaniałomyślnie nie zapisałem sobie tych ustawień przed e74, a bawiłem się z netkiem dobre parę tygodni.

Odnośnik do komentarza
Zna ktoś jakiś sklep-serwis we Wrocławiu lub Opolu (lub okolice tego i tego) gdzie można naprawić napęd DVD albo wymienić go na nowy? Gwara mi minęła w październiku a problem z tacką mam nadal (nie chce się schować, od razu sie wysuwa... nawet po wyłączeniu konsoli)

dzięki

Zadzwoń na infolinię i spróbuj załatwić wymianę. Posłodź trochę pani z która będziesz gadał i być może da radę.

Odnośnik do komentarza
Ja paragon wysłałam i co? I od poniedziałku załatwiam :/

Musisz ich popędzić. Zadzwoń na info i powiedz, że czekasz na potwierdzenie ważności gwarancji cztery dni. Koleś powinien poleciec sprawdzić czy doszedł mail ze skanem paragonu. Jak ci się uda to może dziś wysle kuriera.

czy ktoś już przerabiał liteona? jak to się sprawdza w użyciu??

Idź do domu z takimi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Ja paragon wysłałam i co? I od poniedziałku załatwiam :/

Musisz ich popędzić. Zadzwoń na info i powiedz, że czekasz na potwierdzenie ważności gwarancji cztery dni. Koleś powinien poleciec sprawdzić czy doszedł mail ze skanem paragonu. Jak ci się uda to może dziś wysle kuriera.

 

Robię to codziennie.

Dzisiaj dostałam wiadomość, że mail doszedł ale nie mogą go sprawdzić, bo mają obsuw 2 tygodniowy i mam czekać do 20 stycznia. Zresztą odsyłam do tematu "procedura serwisowa", tam o wszystkim piszę :/

Odnośnik do komentarza
Ja paragon wysłałam i co? I od poniedziałku załatwiam :/

Musisz ich popędzić. Zadzwoń na info i powiedz, że czekasz na potwierdzenie ważności gwarancji cztery dni. Koleś powinien poleciec sprawdzić czy doszedł mail ze skanem paragonu. Jak ci się uda to może dziś wysle kuriera.

 

Robię to codziennie.

Dzisiaj dostałam wiadomość, że mail doszedł ale nie mogą go sprawdzić, bo mają obsuw 2 tygodniowy i mam czekać do 20 stycznia. Zresztą odsyłam do tematu "procedura serwisowa", tam o wszystkim piszę :/

To w takim razie w bardzo złym momencie pospuł się twój Xbox. Cóż, bądź twarda i czekaj ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...