Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się mieć NXE bez avatarów ? Mam 256MB i zapierdala mi pół miejsca to (pipi)

Raczej nie bardzo. Rada jest jedna - kup sobie 512'tkę ;) albo jakikolwiek HDD.

 

da sie, ale wtedy nie laczymy sie z XBL bo za kazdym razem bedzie chcial robic update wlasnie o te avatary

 

wlozyc czysta memorke i normalnie konsola bedzie dzialac bez zadnego problemu, przeciez to taka sama sytuacja jakby ani hdd ani memorki nie wlozyc, jak nie ma nic to co konsola nie dziala? nie da sie grac? nic z tych rzeczy....

 

Orientujecie się moze ile może mieć obrotów dysk 20giga z xboxa? Zastnawiam się czzy go do kompa nie przerzucic na windowsa XP i ktoś własnie siespytał ile ma to to obrotów.

wszystkie maja 5400

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No i się doczekałem, że Litek strzelił focha - co za shit :/

 

1. Wkładam oryginalną płytkę

2. Sprawdza co jest w napędzie

3. Rozkręca i zaczyna się "kosiarkowanie"

4. Klocek w majtach, wyciągam Left 4 Dead.

5. Wkładam Viva Pinate, to samo ...

 

EDIT: Kosiarka ucichła, napęd działa normalnie, ale jest jedno ale. Co to ma być za bug?

http://pl.youtube.com/watch?v=4Z_eA1Ej7t4

http://pl.youtube.com/watch?v=g2R8O3oKPAA - na końcu tego filmiku konsola ciągle działa i niby obraz płynie ale jest ciągle czarny, xbox rozkrecił płyte i freeze :zonk:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Witam ! Ja mam takie pytanko na ktore nikt nie moze mi udzielic odpowiedzi ( jak dotąd)

Otóz na gwiazdke dostalem Xboxa 360 arcade. poewaz nie mam jeszcze telewizorka HD postanowiłem sobie że pogram w stare gierki z xboxa . Kupiłem sobie twardy dysk 120 giga, wsadzam gierke (Fable Lost Chapters, jest na liscie kompatybilnosci i moj kumpel grał w nia na trzystasześdziesiątce) a tu wyskakuje że bład i żebym sobie pobral ponownie. Wsadzam Jade Empire-to samo.Pogrzebalem w necie , zassałem jakiś tam emulator z firmowej stronki, wypaliłem na cd , wsadziłem , update , wkładam stare gierki-masakra ,ten sam komunikat. Moze mi ktos powiedziec co mam zrobić? Mam końcówke darmowego Golda co dostałem razem z konsolka, update z nowymi avatarami mi juz dawno zassało. Moze po prostu na Arcade'ach nie ma wstecznej kompatybilności , albo nie mają jej konkretne modele? Dysk twardy jest w porzadku , gram w Gearsy zainstalowane i wogole wszystko hula. Błagam pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza

Kung: a co to za dysk, podrobka 120Gb?

jak tak to zle zrobiona i nie ma jeden partycji...

 

da sie, ale wtedy nie laczymy sie z XBL bo za kazdym razem bedzie chcial robic update wlasnie o te avatary

Ale mi chodziło o normalne użytkowanie Xboxa podłączonego do internetu.

ok. ale pytajacy nic nie napisal o XBL, a TY tez nie piszesz ze to tylko jak chce sie byc podlaczonym do XBL wiec odpowiedz dalem pelna dla obu przypadkow...

"Czy da się mieć NXE bez avatarów ? Mam 256MB i zapierdala mi pół miejsca to (pipi)"

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Yhm, tylko zapomniałem napisać że oczywiscie byłem podłaczony do netu. Gry , wersje pudełkowe, 100% oryginalne. Z netem jestem podlaczony kabelkiem ethernet bezposrednio pod modemZauważyłem jeszcze jeno, u mnie nie ma tego bocznego, szarego panelu,jak w starym dashboardzie który wyskakuje np. przy wychodzeniu do interfejsu. a u kumpla pomimo aktualizacjii jest coś takiego.Aha po wypaleniu emulatora, i zaladowaniu go konsola sie nie zrestartowala sama , ale nie było zmian po recznym restarcie. i ostatnie , gierki nie sa porysowane ani zniszczone w żaden sposób. Chyba po prostu bede musiał bez tego zyc.

 

Kung: a co to za dysk, podrobka 120Gb?

jak tak to zle zrobiona i nie ma jeden partycji...

 

da sie, ale wtedy nie laczymy sie z XBL bo za kazdym razem bedzie chcial robic update wlasnie o te avatary

Ale mi chodziło o normalne użytkowanie Xboxa podłączonego do internetu.

ok. ale pytajacy nic nie napisal o XBL, a TY tez nie piszesz ze to tylko jak chce sie byc podlaczonym do XBL wiec odpowiedz dalem pelna dla obu przypadkow...

"Czy da się mieć NXE bez avatarów ? Mam 256MB i zapierdala mi pół miejsca to (pipi)"

 

 

Hmm , kupiona na Allegro dysk używany wsadzony w inna kieszeń...albo na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Gdzie kupię najtaniej ORYGINALNEGO przewodowego pada do x360?

Na Alledrogo są po 129zł (nówki) i 92zł ("Pady pochodzą z konsol demonstracyjnych używanych w czasie wystaw ,

targów i prezentacji .").

W sumie zależy mi na tym by działał prawidłowo, więc nie musi być w "folii", ale weź tu zaufaj jakiemuś np StefanBatory456 z 10 komentami.

Kuźwa a kiedyś mogłem kupić nówkę za 70zł i mi się nie chciało...

Odnośnik do komentarza

A ja jako ze jestem niedzielnym graczem zapytam z innej beczki.

Jaka jest waszym zdanie główna przyczyna zgonów nowego X-a?Mam swojego od Grudnia,wczesniej kupiłem w Sierpniu ale sprzedałem i zaczynam coraz bardziej obawiac sie o zywot sprzętu.Dodam tylko ze miałem w swojej kolekcjii wszystkie konsole prócz PS3 i zadnych z nimi problemów.

Czytając na forum liste zgonów X-a i problemów z nim związanych przyznam szczerze ze mysle o pozbyciu się go...czy wy tez tak macie?

W moim domu nie ma miejsca na awaryjno/problemowy sprzęt,a co mam liczyc na szczęscie i to ze mój akutat będzie cacy?dane mówią co innego.

Odnośnik do komentarza
A ja jako ze jestem niedzielnym graczem zapytam z innej beczki.

Jaka jest waszym zdanie główna przyczyna zgonów nowego X-a?Mam swojego od Grudnia,wczesniej kupiłem w Sierpniu ale sprzedałem i zaczynam coraz bardziej obawiac sie o zywot sprzętu.Dodam tylko ze miałem w swojej kolekcjii wszystkie konsole prócz PS3 i zadnych z nimi problemów.

Czytając na forum liste zgonów X-a i problemów z nim związanych przyznam szczerze ze mysle o pozbyciu się go...czy wy tez tak macie?

W moim domu nie ma miejsca na awaryjno/problemowy sprzęt,a co mam liczyc na szczęscie i to ze mój akutat będzie cacy?dane mówią co innego.

 

Nie, jak masz gwarancje to czego sie bac? Mina 2 lata to sobie kupisz kolejnego - kosztuje tyle co nowe PSP ;). Max. miesiaca bez konsoli nie wytrzymasz? Mi padl po polrocznym uzytkowaniu (zainstalowalem NXE, restart i error e74)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
A ja jako ze jestem niedzielnym graczem zapytam z innej beczki.

Jaka jest waszym zdanie główna przyczyna zgonów nowego X-a?Mam swojego od Grudnia,wczesniej kupiłem w Sierpniu ale sprzedałem i zaczynam coraz bardziej obawiac sie o zywot sprzętu.Dodam tylko ze miałem w swojej kolekcjii wszystkie konsole prócz PS3 i zadnych z nimi problemów.

Czytając na forum liste zgonów X-a i problemów z nim związanych przyznam szczerze ze mysle o pozbyciu się go...czy wy tez tak macie?

W moim domu nie ma miejsca na awaryjno/problemowy sprzęt,a co mam liczyc na szczęscie i to ze mój akutat będzie cacy?dane mówią co innego.

 

Nie, jak masz gwarancje to czego sie bac? Mina 2 lata to sobie kupisz kolejnego - kosztuje tyle co nowe PSP ;). Max. miesiaca bez konsoli nie wytrzymasz? Mi padl po polrocznym uzytkowaniu (zainstalowalem NXE, restart i error e74)

No a pierwsza częsc mojego pytania?nic nie psuje sie bez przyczyny...

A dodam ze jakos X360 nie dał rady rzucic mnie na kolana,widocznie juz "odchodze" mocno od grania,więc mysle na serio o pozbyciu się go.

Bez grania wytrzymuje całe lato ba juz od Maja nawet do konca Wrzesnia czasem mozna zabrac mi konsole,wtedy najwazniejszy jest rower i katowanie organizmu,to duzo ciekawsze zajęcie niz siedzenie z padem w ręku :P

 

Odnośnik do komentarza

Lepiej kup X1 (za 200 mozna go wyrwac pewnie i masz 100% liste kompatybilnosci) niz bawic sie w slaby, nierozwijany juz emulator ktory zrobiono aby byl

 

O pierwszej czesci twojego posta powinien sie wypowiedziec Juchy bo on serwisuje konsole wiec zna pewnie zna powody. Kiedys to awaryjnosc bylo o wiele wyzsza - padajace czytniki, rrody, zawiechy, itp Najlepiej sprawdz sobie temat Awaryjnosc oraz w PS3.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
UUUPS....samo HDD. No tak, pozostaje lina , lub piecyk gazowy....

Wkażdym razie dzieki....

kupiles to jako klient masz pelne prawa do reklamacji produktu, ktory nie jest pelnowartosiowy

rekalmacje musza przyjac, zawsze moznesz sie negiem odplacic jakby odmowili...

 

nie masz tam nigdzie napisane ze jest to oryginalny dysk microsoftu a tylko dysk plus kieszen, w innym sprzedaja same dyski bez kieszeni, to przeciez oczywiste ze to sa te podrobki z PCtowych caviarow...

Odnośnik do komentarza

gdzie można kupic najtaniej memorke 512?? czy jest jakiś sposób by dostać takową od MS? mam teraz 256 ale już prawie cała jest zapchana..a nie mam jeszcze na niej NXE..

ewentualnie czy jak podłącze sobie 2 memorki 256 to czy będą jakies problemy czy wszystko będzie śmigać ok? czy będzie trzeba przekładać memory do 1 slotu żeby to ona była aktualnie używana?

Odnośnik do komentarza
UUUPS....samo HDD. No tak, pozostaje lina , lub piecyk gazowy....

Wkażdym razie dzieki....

kupiles to jako klient masz pelne prawa do reklamacji produktu, ktory nie jest pelnowartosiowy

rekalmacje musza przyjac, zawsze moznesz sie negiem odplacic jakby odmowili...

 

nie masz tam nigdzie napisane ze jest to oryginalny dysk microsoftu a tylko dysk plus kieszen, w innym sprzedaja same dyski bez kieszeni, to przeciez oczywiste ze to sa te podrobki z PCtowych caviarow...

 

Hej Juchy,,ponoc serwisujesz XBOXa 360,to jak mozesz napisz mi w 1 zdaniu co jest głównym powodem awaryjnosci sprzętu,ktos inny jak wie niech tez napisze.

Nie wiem czy juz sie konsoli pozbywac czy czekac na cud :huh:

Nie mam czasu na wnilkiwe sledzenie forum,mam inne pasje ale ciekawii mnie co z tym naszym X-em

Edytowane przez Pantani
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...