Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

O, miło wiedzieć. To metoda jest prosta.

 

Kupujemy płytkę CD-RW, nagrywamy ile się zmieści, zgrywamy na dysk, czyścimy płytkę i wracamy do nagrywania ile się zmieści :).

Próbowałem tak, pierwsze nagranie łykneło bez problemu, z drugiego nagrania pierwsze sekundy pojedynczych tytułów, trzecie nagranie przeskakuje wszystkie pliki. Dupawka ogólnie - przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza

sznurek jak się kręci w napędzie z konkretną prędkością to nic dziwnego że z czasem zrobi boom.

w sumie jestem z podobnej sytuacji. ostatnio zauważyłem 2 pęknięcia na płycie, nie sięgają strefy z danymi. na szczęście mam grę zainstalowaną już na dysku. nie wiem kiedy popękała.

jakie jest prawdopodobieństwo że strzeli podczas tego rozruchu? kiedy odpalamy grę z dysku i sprawdza czy płyta znajduje się w napędzie. obroty są niskie ale jednak są.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałem na mythbusters bodajże na Discovery co trzeba zrobić żeby płyta faktycznie wybuchła/rozleciała się na strzępy/rozwarstwiła się. Przy ogromnych prędkościach tylko może pęknąć, rozwarstwić się - przy tak wysokich prędkościach, po wybuchu, są wgniecenia w metalowych napędach. Sporo napędów nie było w stanie "zniszczyć" płyty. Część z płyt była z "najniższej półki", część była specjalnie wystawiana na działanie promieni słonecznych, cześć była wsadzana do... mikrofalówek. I tylko niektóre, te najbardziej zniszczone udało się doprowadzić do wybuchu. Jednakże, Colin, ja bym się nie martwił, skoro jest zainstalowana na dysku to nie powinno się nic strasznego stać. Co to za tytuły pęknięte?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

wiem wiem. tylko szkoda by było bombardować napęd odłamkami. konkretnie to Grid się załamał. olałbym to bo i tak mam wszystko zrobione tylko trzymam grę dla 2 dodatków które jeszcze wyjdą.

przy okazji - jest jakiś trick albo opcja żeby nie odpalało płyty zaraz po tym jak zamykamy napęd?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że jest dostępne, poszukaj w ustawieniach konsoli.

 

Teraz sprawdziłem: Moja konsola Xbox >> Ustawienia systemu >> Ustawienia konsoli >> i masz dwie opcje : uruchamianie oraz austostart. Pozmieniaj opcje tak, jak ty wymagasz od konsoli ;-)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

 

Czy mając grę w wersji PAL (i grając na koncie na Wlk. Bryt.) można ściągnąć do niej DLC z amerykańskiego rynku przez konto na USA? Wiadomo, że takie wałki przechodzą z grami arcade, ale czy z samymi DLC też (mam na myśli np. zbliżające się Lost & Damned czy dodatki do Fallouta)?

Zastanawia mnie po prostu czy gra rozpozna później, że ten DLC jest dla niej i nie sprawdza regionów czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...