Skocz do zawartości

poszukuje...


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz
Albumu Chickenfoot. Ponoć sam Satriani tam na gitarze wymiata.

Ale album jest słaby, nie polecam.

 

 

Poszukuje płyty Godspeedów lift yr. skinny fists like antennas to heaven tyle że we flacu i podzielone na sekcje, wszystkie które znalazlem to .flac ale niepodzielone, a wiem, że coś takiego kiedyś było.

Dorób sobie plik .cue do tego i będziesz miał. Na przykładzie utworu Storm:

 

PERFORMER "Godspeed You! Black Emperor"
TITLE "Storm"
FILE "01 - Storm.mp3" MP3
  TRACK 01 AUDIO
    TITLE "Lift Yr. Skinny Fists, Like Antennas to Heaven..."
    PERFORMER "Godspeed You! Black Emperor"
    INDEX 01 00:00:00
  TRACK 02 AUDIO
    TITLE "Gathering Storm/Il Pleut à Mourir [+Clatters Like Worry]"
    PERFORMER "Godspeed You! Black Emperor"
    INDEX 01 06:15:00
  TRACK 03 AUDIO
    TITLE "Welcome to Barco AM/PM...' [L.A.X.; 5/14/00]"
    PERFORMER "Godspeed You! Black Emperor"
    INDEX 01 17:25:00
  TRACK 04 AUDIO
    TITLE "Cancer Towers on Holy Road Hi-Way"
    PERFORMER "Godspeed You! Black Emperor"
    INDEX 01 18:40:00

 

Potem taki plik umieszczasz w katalogu z plikami .flac, dodajesz do foobara i gra.

 

Poproszę linki do płyt Toola i The Jesus and Mary Chain. Naprawdę nie chce mi się szukać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

w sumie jak na wielki powrot jednego z ciekawszych bandow n.rock/stoner, nadzorowany przez ex-grajka glazed baby to ten nowy cable zawodzi, niby cos tam mi mowi ze to taki "grower", no ale jednak zmuszam sie, by dalej sluchac liczac ze otworzy mi sie 3 oko i ni chu ja;/ utwory na tym albumie to mozna w 2 dni nagrac, nie slysze tu tych dluuugich prac nad powrotem do 1 ligi

Odnośnik do komentarza

Soapsuds, Soapsuds Ornette Colemana + jego kawałek Sleep Talking. Soapsuds do dostania u ruskich, a Sleep Talking na Sound Grammar (nie powinno być problemów ze znalezieniem) albo na Of Human Feelings (tego nie mam), chociaż to w sumie jest free jazz tylko ze względu na osobę Colemana, bo raczej nie jest to gatunek do wyluzki.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=PU4pVVM5wb4

 

dobrze relaksuje

 

 

Caly FJ relaksuje na tej zasadzie po osluchaniu. Jezeli chodzi o jakies delikatne pimpanie to raczej jakies zwykle jazzy i bebopy, a nie fj. Tak jak blok dobrze napisal, taki "Sleep talking" to bardziej jest free w zwiazku z osoba Colemana, bo i tak np. glowny motyw jest w calosci skomponowany a raczej zapozyczony od "Swieta Wiosny" Stravinskiego. No chyba, ze free Jazzowe skrobanki jak Schlippenbach Trio albo Han Bennink tudziez Derek Bailey.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...