Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

prawdopodobnie 12 marca, tak piszą na mrtwig.net

I liczyłbym na to, ze ukaże sie normalnie - jeśli ktoś się wyłamie i oleje cały ten strajk scenarzystów, to może to być tylko ekipa SP i wcale się nie zdziwię jeśli pierwszy odcinek będzie wrzucał na amerykański związek scenarzystów.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(ghost_spike @ 17 01 2008, 21:29) *

prawdopodobnie 12 marca, tak piszą na mrtwig.net

 

I liczyłbym na to, ze ukaże sie normalnie - jeśli ktoś się wyłamie i oleje cały ten strajk scenarzystów, to może to być tylko ekipa SP i wcale się nie zdziwię jeśli pierwszy odcinek będzie wrzucał na amerykański związek scenarzystów.

 

Ja tylko chce, żeby nowy odcinek nie miał nic wspólnego z kampanią prezydencką w stanach, bo byłoby to zbyt oczywiste.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(ghost_spike @ 17 01 2008, 21:29) *

prawdopodobnie 12 marca, tak piszą na mrtwig.net

 

I liczyłbym na to, ze ukaże sie normalnie - jeśli ktoś się wyłamie i oleje cały ten strajk scenarzystów, to może to być tylko ekipa SP i wcale się nie zdziwię jeśli pierwszy odcinek będzie wrzucał na amerykański związek scenarzystów.

 

Ja tylko chce, żeby nowy odcinek nie miał nic wspólnego z kampanią prezydencką w stanach, bo byłoby to zbyt oczywiste.

Oni się raczej nie powtarzają, a jeden odcinek o wyborach już był.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość lukasz
Ani pierwszy ani drugi odcinek dwunastego sezonu mi się nie spodobał. Po tym jak zacząłem oglądać Family Guy, poprzeczka poszło wysoko w górę. :(

wyjdź

 

 

pierwszy odcinek słaby raczej , jedynie tekst "aids...it`s so retro" bawi ale mam smaka na następne.końcówka jedenstego sezonu była b.doba , imaginationland i guitar hero wybitnie poprawiają humor;]

Odnośnik do komentarza

Britney's New Look- O KUR.WAAAAAAAA :P:D:D:D:D:D:D. Super odcinek, dziesięć razy lepszy od poprzedniego, umarłem ze śmiechu przy tekście "We've blurred parts of the photo so that it doesn't offend" oraz reakcjach Cartmana i policjanta na

samobójstwo Britney

. A ta muzyka rodem z Omena i śpiewający fotoreporterzy :):D:D:D. Genialne, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Lezalem z brechtu smile.gif Ale jaki szczytny cel mieli tongue.gif

 

Ja tak samo, szczególnie wtedy jak

pokazali w tv Hannah Montanę, i wszyscy zaczeli śpiewac, łacznie ze Stanem i Kyle'em xD

M&T wciaż zmuszają mnie do płaczu, nawet po 11 sezonach :P

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
Troche to głupie, ale dopiero niedawno dowiedziałem się że pod Stana, Kyle'a, Cartmana i Kenny'ego głosy podkładają Parker i Stone. Przez 11 sezonów myślałem że to cztery niezależne voice talenty, a P. i S. zajmują się jedynie wymyślaniem pomysłów na nowe odcinki :P. Rispekt.

Oni we dwóch podkładają głosy pod większość postaci:

 

Matt Stone:

* Kyle and his father, Gerald

* Kenny and his father, Stuart

* Jimbo Kern

* Jesus

* Butters

* Saddam Hussein

* Big Gay Al

* Pip

* Terrance

* Tweek

* Jimmy's father (Richard Vulmer)

* Priest Maxi

* Mr. Adler the shop teacher

* Various others

 

Trey Parker:

* Stan , his father, Randy Marsh and his grandfather, Marvin Marsh

* Eric Cartman

* Clyde Donovan

* Craig and his parents

* Kevin

* Herbert/Janet Garrison

* Stephen Stotch

* Mr. Hankey

* God

* Santa Claus

* Mr. Mackey

* Officer Barbrady

* Ms. Choksondik

* Timmy

* Jimmy Vulmer

* Tuong Lu Kim

* Dougie

* Phillip

* Satan

* Brian Boitano

* Dog Poo

* and other characters

* singing vocals

 

Do tego tylko dwie aktorki podkładające głosy pod wszystkie postaci żeńskie i Adrien Beard (Token Black), Vernon Chatman (Towelie), Jennifer Howell (Bebe Stevens), and John Hansen (Mr. Slave)

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Festiwal amerykanskiej jazdy po wszystkich i wszystkim powraca, :P Czy mi sie wydaje czy ten odcinek powstal na bazie filmu z nicolasem cage "Wicker Man" ?? Teraz dziennikarze naprawde ostro pojechali po twórcach south park zarzucajac im zbyt wielką swobodę, ale nic dziwnego bo w tym odcinku nabijaja sie tez z dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Oni we dwóch podkładają głosy pod większość postaci:

 

Matt Stone:

* Kyle and his father, Gerald

* Kenny and his father, Stuart

* Jimbo Kern

* Jesus

* Butters

* Saddam Hussein

* Big Gay Al

* Pip

* Terrance

* Tweek

* Jimmy's father (Richard Vulmer)

* Priest Maxi

* Mr. Adler the shop teacher

* Various others

 

Trey Parker:

* Stan , his father, Randy Marsh and his grandfather, Marvin Marsh

* Eric Cartman

* Clyde Donovan

* Craig and his parents

* Kevin

* Herbert/Janet Garrison

* Stephen Stotch

* Mr. Hankey

* God

* Santa Claus

* Mr. Mackey

* Officer Barbrady

* Ms. Choksondik

* Timmy

* Jimmy Vulmer

* Tuong Lu Kim

* Dougie

* Phillip

* Satan

* Brian Boitano

* Dog Poo

* and other characters

* singing vocals

Nie ma to jak dubbing 40 postaci przez dwie osoby, mają niezłe struny głosowe O_O.

 

 

BTW, wiecie że ten demoniczny śpiew z najnowszego odcinka ma swoje korzenie jeszcze w ósmym odcinku, który był pariodią Omena? (108- Damien)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...