Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

akcja z penisem zarzadzila...

 

no i HOW DO I REEEACH THESE KIDS!

Dobre to było, tylko po kiego powtarzać tą kwestię 10 raz w ciągu odcinka? Traci sens i psuje trochę ogół jak dla mnie, tanie takie to jest.

pewnie gdybyś widział film z którego zlewają to byś inaczej do tego podszedł...

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Hela @ 12 04 2008, 02:13) *

CYTAT(Zeratul @ 11 04 2008, 18:38) *

akcja z penisem zarzadzila...

 

no i HOW DO I REEEACH THESE KIDS!

 

Dobre to było, tylko po kiego powtarzać tą kwestię 10 raz w ciągu odcinka? Traci sens i psuje trochę ogół jak dla mnie, tanie takie to jest.

 

pewnie gdybyś widział film z którego zlewają to byś inaczej do tego podszedł...

 

Dokładnie.......sam go widziałem, od razu mi się skojarzył sweterek i HOW DO I REEEACH THESE KIIIDS?!!!

 

Ale i tak dla mnie ostatnia kwestia Garrisona wymiotła:

 

-"....my wife can't have babies and she's a woman."

-"Well then have a AIDS test Thompson, cause your wife is a dude, faggot!"

 

Zanosi się na najlepszy sezon South Parku, coś mi się wydaje.

 

Ja już tak przeczuwałem od ostatniego odcinka 11-stego sezonu, to był przedsmak :P

Odnośnik do komentarza
Nowy odcinek zapowiada się bardzo smakowicie biggrin.gif. Epizod z Randym nie może być słaby, a i temat chwytliwy:

 

Over Logging- One day the citizens of South Park wake up and find the internet is gone. When Randy hears there may still be some internet out in California, he packs up his family and heads west.

 

Kurde, aż człowiek się zastanawia co zaczęli jarać w trakcie ostatniej przerwy, że tak świetne pomysły mają. Czuje że Randy będzie się zachowywał jakoś na wzór tego epa o Wal-Marcie.

 

Albo mogą z tego zrobić jakąś pielgrzymkę i dać parę nawiązań do żydów.

 

Jedno jest pewne, ten odcinek nie może się nie udac :)

Odnośnik do komentarza

To po co tu wchodzisz? ku.rwa, wujek, nie wiem czy zauważyłeś, ale w przeciwienstwie do tematu "nowe filmy" czy "ostatnio ogladałem" w kazdym subforum serialowym rzeczą normalną jest, ze po emisji odcinka pojawiaja sie na jego temat nieoznakowane spoilery, wiec mozesz sobie jeszcze wiekszymi literkami krzyczeć jak coś, ale chyba jest to logiczne zupełnie.

 

Niech ktoś doda podpis do tego tematu, że po nowym odcinku pojawiaja sie nieoznakowane spoilery, tak jak jest to w kazdym temacie serialowym, bo przyjdzie ktos jeszcze nieobeznany i zacznie bunt wznosić

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

jacie, polubiłem te bajkę ;] oczywiscie Simpsony to wciaz numer jeden, mimo to SP jest cholernie miłą alternatywą. niektore odcinki co prawda nędzne do bólu, ale sporo zdarza się wprost wyj.ebczych. inteligentna kreskówka!

 

wszystkie epy na bardzo elegancko chodzącej stronce: http://allsp.com/

 

jak było już gdzieś 100 razy to sorka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...