Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ten krzyk fotoreportera jak wyciagnał reke po britney, czy to nie było nawiazanie do tego horroru gdzie alieny czy cos przejmowało ludzi i oni tak krzyczeli?

Było.

 

When Kyle and Britney are running away from paparazzi, one holds his arm out and screams this is a reference to Invasion of the Body Snatchers.

W niemalże każdym odcinku są odwołania do popkultury, literatury itp. W angielskiej Wikipedii można poczytać o wielu interesujących faktach z epizodów SP, do każdego odcinka jest oddzielny artykuł: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_South_Park_episodes

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

no nareszcie nowy ep jest przynajmniej na czasie z wydarzeniami w us :)

 

btw koncowka gdy cartman mowi ze nie wolno scigac innych i zmuszac ich do ukrywania sie no to mnie kompletnie rozyebal :whistling:nie nie widze zadnego odniesienia do widarzen historycznych ... masakra

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny odcinek, ojciec Kyle'a daje czadu- świetna scena w piaskownicy ;]. Ale do Britney's New Look mu daleko.

 

btw koncowka gdy cartman mowi ze nie wolno scigac innych i zmuszac ich do ukrywania sie no to mnie kompletnie rozyebal nie nie widze zadnego odniesienia do widarzen historycznych ... masakra

Nie "ścigać" a "prześladować". Pomyliłeś "pursue" z "persecute".

Odnośnik do komentarza

a moim zdanie 3 odcinek to mistrzostwo, dużo lepszy niz Britney ;) Beczałem ze smiechu jak ogladałem te wstawki rodem z Heavy Metal (obejrzyjcie sobie ten film, tam autentycznie fabuła jest tylko tłem do pokazywania cycków ;d ), poza tym sama koncepcja ćpania kocich siuśków, powrót Kenny'ego do łask, mroczna wydarzenia z życia Gerald'a, Cartman chowający koty jak w czasie wojny żydów (!) na strychu, no masakra po prostu ;d Przypomina mi sie ostro klimat starego dobrego south parka :) Najbardzie lałem ze smiechu podczas dialogu Cartmana z Kyle'm o chowaniu kotów na strychu:

 

- They have to hide or they will be put to death - something you just can't understand, Kyle

 

...i złota mina Kyle'a xD

 

Oby wiecej taki ep'ów :D

Odnośnik do komentarza

Każdy kolejny odcinek póki co coraz lepszy......aż strach pomyśle co przyniesie 2 połowa :) Szkoda tylko że teraz temat drug'ów jest tak strasznie rzadko poruszany. Skojarzył mi się z pierwszymi sezonami, taki troche w starym stylu, pokręcona kompletnia historia, itp. Ehhhh..... musze je znowu ściągnąc :(

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
Nowy odcinek daje rade, trzeba poogladac jutuba i sie krecic troche w tematach aktualnych jakie nowe EPy South Parku sa poruszane a nie plakac, ze sie nosa dalej niz wlasny dom nie wytyka

No, obeznani z youtube'owymi sławami ludzie to rzeczywiście muszą być światowcy ;].

 

Nie no dla mnie masakryczny odcinek, ta bitwa gwiazd zwyczajnie mnie zniszczyła. Obawiałem się ze odcinek z Kanadą będzie kiepski, a tu proszę, miła niespodzianka. Brakowało tylko Angry Video Game Nerda :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.