Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie mam zadnego pomyslo na mikiego, ale cos tam o aferach w disneu slyszalem, jakas panna zamiescila swoje nagie fotki a byla twrza firmy czy cos takiego, ale ni chuya mi to nie pasuje do odcinka wiec nie mam pomyslo na mikiego

Może nie wiesz, ale Miki jest postacią fikcyjną. Nie jest bohaterem żadnej amerykańskiej afery.

 

 

Jest tak jak pisze Hela.

 

Odnośnik do komentarza

Jak to? Nie uważasz, że to za daleko idąca interpretacja? Tylko Matt i Trey wiedzą o co im mogło chodzić. Nie posuwajmy się do tak odważnych, opartych na zwykłych domysłach teorii. Czekam na oficjalne oświadczenie twórców serialu.

Odnośnik do komentarza
syf jak i cały watchmen, przynajmniej hype jest na czasie <_< ale duzy plus za zachrypnięte glosy superbohaterów :)

Rozbroił mnie ten post bardziej niż odcinek. Gdzie ty tam Watchmen(który na pewno nie jest "syfem") widziałeś?

Odnośnik do komentarza

Lepszy od poprzedniego według mnie, na pewno śmiałem się o wiele bardziej. Rozmowy cartman - mysterio i tekst cartmana na przechodzącą obok wendy chyba najlepsze :)

 

Ja nie wiem po co ludzie czasem na siłę dokopują się drugiego dnia i jakiś odwołań. W SP często zdarzają się typowo "głupie" odcinki zrobione tylko po to, aby śmiać się z jakiś absurdalnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale zawsze jest to jakas konkretna absurdalna sytuacja, a nie cos zupelnie nieznanego. W poprzednim odcinku nasmiewali sie z ogolnie pojetej strategii disney channel i ich coraz bardziej absurdalnych wpadek (jak gowniara Miley Cyrus w reklamie prezerwatyw czy nagie fotki tej typiary z high school musical - i nie, nie chodzi tu o zadna teorie spiskowa z myszka miki), a w tym ewidentnie nasmiewali sie nowego batmana ;-) - teksty typu "miasto potrzebuje symbolu", szef policji zupelnie przypadkowo przypominajacy Gordona, grozenie wysadzeniem szpitala jesli Mysterio sie nie pokaze czy w koncu mocno juz wysmiewany w przypadku dark knighta charczacy glos ;-)

Odnośnik do komentarza

widzialem, i wiem ze to syf. nikogo juz takie filmy nie bawią, no chyba ze nastolatkow co podniecają sie wielkoscią 300. na parodiowanie batmana to jest za puzno, co jest ostatnio w stanach na szczytach list? czym sie dzieciaki podniecają? sam sobie odpowiedz na to pytanie. i niechodzi i sam film ale o cala te bohaterskosc komiskowych bohaterow. odcinek tez nudny jak pierwszy ep za co sp zbiera ostatnio wielkie ciegi, najwieksze w historii ale moim zdaniem nie zaluzenie bo dopiero mamy dwa odcienki, zdecydowanie za wczesnie marudzic, warto poczekac do polowy sezonu.

 

a w calym watchmanie gra tylko jedna znana morda, reszta to jakies niskobudzetowe twarze znane przewaznie z rol trzecioplanowych badz z seriali. nawet hollywod zlapal kryzys za jaja i szukaja oszczednosci gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
w tym ewidentnie nasmiewali sie nowego batmana ;-) - teksty typu "miasto potrzebuje symbolu", szef policji zupelnie przypadkowo przypominajacy Gordona, grozenie wysadzeniem szpitala jesli Mysterio sie nie pokaze czy w koncu mocno juz wysmiewany w przypadku dark knighta charczacy glos ;-)

Wiecie który moment był najlepszy? Znikający z kadru Cartman. ;D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...