Skocz do zawartości

Dexter


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny, "dorosły" serialik :P . Czytając Wasze pozytywne opinie na jego temat, postanowiłem w końcu sam go sprawdzić i... nie zawiodłem się :) . Świetny jest zwłaszcza aktor grający Dextera - trochę w nim psychola, ale z czasem coraz bardziej widać, że jednak też ma uczucia :P . No i absolutnie rządzą jego "przemyślenia" - niektóre teksty zdecydowanie dają radę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość maciek88

świetny serial. kilka motywów niezbyt wyszukanych, ale sama postać Dextera genialna. nic tylko oglądać.

 

"Someone's american dream. My nightmare."

 

edit:

 

dalej zamiast mięska leci telenowela. razi też brak autentyczności.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Tak to już jest z tłumaczeniem dla lektora, że trzeba skracać, ile się da. A przekleństwa chyba nie są najważniejszą i kluczową sprawą w scenariuszu.

 

no tak, ale jak doekes po chwili milczenia rzuca soczyste "fuck you" a tu cisza to coś nie halo. faktem jest, że cieszyłbym się gdyby wróciły czasy lektora z terminatora 2 czy innego plutonu kiedy to ku.rwy leciały równo na czerwonym kółeczku, ale mimo to wczoraj w tv oglądało mi się bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

No Doaksa pocieli ostro OO Leciały jego 'maderfaucker' przez dobre 30 sekund, a lektor nawet 'w mordę jeża' nie wymówił. Ogolnie wielki Fuck You dla tłumaczy. No jak tak można? Nie po to chyba serial jest puszczany po 23.30, żeby mówić 'rany Dex, w morde jeża'. To to jeszcze pół biedy, ale tłumacze mogliby sie udać na jakiś kurs językowy, bo wiekoszosc dialogów brzmiala zupełnie inaczej niz oryginał. Jak ktoś zna angielski chociaż na średnim poziomie jak ja pewnie czuł sie jakby oglądał 2 różne filmy. Z jednej strony słychać dialogii oryginalne, a obok polskie, zupelnie inne od oryginału co kompletnie wypacza postać Dextera. No i brawo za "parkowacza" OO, chyba, ze to jakś gra słowna, ktorej nie zroumiałem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość _Milan_
Z wiekszoscią nawet nie silili sie, zeby je tłumaczyc na cokolwiek ;)

Tak to już jest z tłumaczeniem dla lektora, że trzeba skracać, ile się da. A przekleństwa chyba nie są najważniejszą i kluczową sprawą w scenariuszu.

 

jestem bardzo ciekaw tego zawodu, mozesz mi oggozo bardziej szczegolowo opowiedziec o nim?

zawsze mnie interesowalo jak latwo mozna spier,dolic oficjalne tlumaczenie dla lektora polskiego, i chcialbym wiedziec dlaczego specjalnie je skracaja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Sciagnałem sobie 1 Ep bo Diabeu mnie pokusił i jak sie okazalo serial jest masakryczny. Dla mnie lepszy nic lost i prison break ,o 24 nawet nie ma co mowic co sie ciagną w nieskonczonosc a tworcy powoli tracą pomysły na nowe sezony.

 

Swietny klimat, poczucie humoru:PP dialogi i glowny bohater to to co rzuca sie w oczy od samego poczatku.

 

Glowny bohater jest specem w laboratorium policyjnym i zajmuje sie analizą krwi, a w wolnych chwilach morduje ludzi:P Typ jest zimny i...bawi mnie do łez.:)<wiem ze mam dziwne poczucie humoru>

 

 

radze obadac ten serial

 

 

 

sa juz napisy do epa3?;/

 

Po 3 latach zdecydowalem sie zaczac ogladac. Jestem na 11 odcinku 1 sezonu, ogladam od wczoraj, jestem zmasakrowany tym serialem! O_O

 

 

ja też byłem, ale potem nastąpił sezon drugi, który okazał się taką padaką [z 12 epizodów tylko pierwsze 3 są znośnie i 9,10,11 dają radę - reszta to jakieś nudna, rozlazła papka] że po jego zakończeniu w ogóle nie miałem ochoty na trzecią serię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...