Skocz do zawartości

Xbox 360 - linki wszelakie


elsaint360

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...

CALL4DUTY.PL

Jest to rozwijająca się strona poświęcona jedynie konsolowej ver Call of Duty 4

A jej celem jest :

-Stworzenie Pierwszej Polskiej Sceny CoD4 na konsole a dokładnie jego centum..

-Możliwości Tworzenia Własnych Klanów

-Ligi oraz Turnieje

-Opisy map Broni,perków..

-Tapety,Montaże,Trailery itd..

Zapraszam do rejestracji:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

WWW.XBOX-ZONE.PL

 

Zapraszam na odmienioną stronę.

Znajdziecie na niej wszystko co byście chcieli wiedzieć o Xbox 360 i wiele więcej.

Poradniki do gier, achievementy, recenzje, rankingi, codziennie nowe newsy oraz wiele innych.

 

Zapraszam!

 

//dużo rzeczy będzie też zmienione, a strona jeszcze jest uzupełniana. Poszukujemy także redaktorów!

 

 

Zapraszam również na forum:

http://xbox-zone.pl/forum/index.php

 

Także na naszym forum:

KONKURS!!! Do wygrania gra na Xbox 360!

oraz RANKING GS

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Założyłem już jeden temat o tym na forum i pisałem jeszcze w dziale PS3, więc napisze także tutaj, żeby posiadacze klocka też dowiedzieli :) wszystko macie napisane tutaj:

http://www.psxextreme.info/Nowy-serwis-o-grach-t72966.html

 

Potrzebuje też ludzi posiadających X360, do pomocy przy stronie, więcej szczegółów w linku powyżej lub tutaj:

http://xbox-zone.pl/smftest/index.php?topic=7.msg14#msg14

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od dłuższego czasu brakowało mi jakiegoś serwisu gdzie mógłbym poczytać tylko niusy z konsolowej sceny eSportowej. Niestety nie znalazłem nic takiego, więc postanowiłem coś stworzyć i to rozwijać ;)

 

http://www.ConsoleSports.pl/

 

Chętnie wysłucham Wasze uwagi, sugestie na temat tego "serwiso-bloga". Nie ukrywam, że szukam chętnych ludzi, którzy chcieli by pomóc czy to przy pisaniu niusów, czy webmasting'owo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.trueachievements.com

 

Strona poswiecona glownie aczivhunterom. Zadaniem tej stronki bylo pokazanie prawdziwego Achievementa gdyz 1000gs w Avatarze nie jest rowny 1000gs w np. COD4.

Jesli cos jest latwo zdobyc to wtedy gra ma mniej warte aczivy zas trudniejsze mniej osob ma a wiecej jest punktowane np. COD4

 

Earn a Winged Dagger 20* (20)

Complete 'F.N.G.'

czyli nic trudnego - wystarczy grac w tryb kampanie by go odblokowac

 

Deep and Hard 141* (90)

Complete the game on Hardened or Veteran difficulty

cos znacznie trudniejszego ;)

 

* sa to punkty dawane przez strone

 

Taka ciekawostka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Zapraszamy serdecznie wszystkich na www.konsolove.pl

pierwsze w Polsce centrum wymiany gier Xbox 360 i PS 3, niskie ceny, szeroki wybór, profesjonalna obsługa i 100% satysfakcji! Skończyłeś już jakąś grę i teraz tylko zalega Ci na półce? Prześlij ją do nas a wymienimy ją na inną!

 

Zapraszamy także na www.forum.konsolove.pl,

forum o tematyce Xbox 360 i PS 3 a już wkrótce także o Wii. Newsy, zapowiedzi, komentarze i recenzje graczy takich jak ja czy Ty, piszemy o tym co myślimy na temat gier, nie to co wypada napisać. Ponadto pogada baza opisów achievmentów i trophies, opiszemy, doradzimy, pomożemy!

 

Weź udział w budowie nowo powstającej ale bardzo doświadczonej społeczności graczy. Jeszcze raz zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Chciałbym tylko poinformować, że xbox-zone.pl nie zostanie zamknięte ani sprzedane, strona będzie w sieci cały czas.

 

Mam tylko problem - potrzebuje redaktorów, a szczególnie dobrych newsmanów znających angielski, w razie czego moje gg: 8570848 lub email: darkalexx1@gmail.com

Być może już nie długo będziemy dostawać gry od EA Polska i innych polskich wydawców, do tego sława i jeszcze można się dokształcić, wiec warto ;]

 

link do strony:

http://xbox-zone.pl/

 

do forum:

http://xbox-zone.pl/forum/

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Siemka,

 

Mam zaszczyt poinformować wszystkich Was, że serwis swiatgry.pl ponownie otwiera rekrutację. Chcesz do nas dołączyć? Wystarczy, że spełniasz poniższe warunki, a z całą pewnością przywitamy Cię z otwartymi ramionami.

 

Uwaga, Uwaga! Poszukujemy tylko newsmana oraz redaktora działu XBOX 360 oraz Wii!

 

Wymagania względem Newsmana:

- Dobre posługiwanie się językiem polskim.

- Znajomość zasad ortografii i interpunkcji.

- Umiejętność pisania krótkich, acz treściwych informacji.

- Znajomość języka angielskiego.

- Chęci, chęci i jeszcze raz chęci.

 

Wymagania względem Redaktora:

- Dobre posługiwanie się językiem polskim.

- Znajomość zasad ortografii i interpunkcji.

- Umiejętność pisania recenzji oraz zapowiedzi gier.

- Posiadanie konsoli XBOX 360 lub Nintendo Wii.

- No i oczywiście chęci.

 

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i nadal jesteś zainteresowany dołączeniem do grona redaktorów serwisu swiatgry.pl, napisz na mister.piotr@gmail.com, przedstawiając w mejlu swoją skromną osobę, powody, dla których chcesz do nas dołączyć oraz podsyłając tekst demonstrujący twoje zdolności pisania (recenzja/zapowiedź w przypadku redaktora oraz news w przypadku newsmana).

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast zapraszam wszystkich na XboxXN.com

 

Na portalu znajdziecie m.in. newsy, recenzję, zapowiedzi, playtesty, poradniki, turnieje, ranking GS, calaki Polaków. Po za tym co jakiś czas organizujemy konkursy w których możecie wygrać gry. Aktualnie można wygrać: Sacred 2. Jeśli ktoś by chciał do nas dołączyć niech odezwie się do mnie via PW.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.