Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Brent Hinds twierdzi, że większa melodyjność "Crack the Skye" ma swoje zalety. Jak stwierdził w wywiadzie, ma dość oglądania na koncertach samych brzydkich metali i chciałby zachęcić trochę lasek. Jednak mówił też: "nasz następny album jest cięższy niż wszystko, co słyszałem w życiu, skrajny death metal. Męczy mnie śpiewanie go, rozpie'rdala mi gardło". Bill Keliher sądzi, że następny album będzie bardziej "zespołowy", mniej piosenek Brenta, więcej innych członków, np. agresywnych riffów, które zostały niewykorzystane przy tworzeniu "Blood Mountain". Czyli chyba sami jeszcze nie wiedzą, w którym kierunku pójdą finalne wersje piosenek. Ale szefem jest raczej Brent, więc nie nastawiałbym się na "oldskulowego" Mastodona.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a Specu wrócił z czeluści neta.

 

 

"nasz następny album jest cięższy niż wszystko, co słyszałem w życiu, skrajny death metal. Męczy mnie śpiewanie go, rozpie'rdala mi gardło". Bill Keliher sądzi, że następny album będzie bardziej "zespołowy", mniej piosenek Brenta, więcej innych członków, np. agresywnych riffów, które zostały niewykorzystane przy tworzeniu "Blood Mountain".

excl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gifexcl.gif

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest wywiad o nowym albumie, z Brannem Dailorem:

 

http://www.noisecreep.com/2011/04/11/mastodon-brann-dailor-interview-new-album/

 

"Płyta będzie bardziej "zespołowa", niż Crack the Skye. Brent ma dużo riffów, Bill też. Trudno powiedzieć, które wybierzemy"

 

"Generalnie materiał wydaje się mniej "progresywny". Prostszy i nastawiony na riffy. Coś jak Leviathan. Jak wejdziemy do studia może to się zmienić, na razie to taki cięższy Led Zeppelin. Jest dużo bonhamowskich rytmów, ale ciężkich, mrocznych. Uwielbiam je grać"

 

"Koncept? To taka klasyczna historia odkupienia. Jest o mitologii, którą się wymyśla, bo my jako ludzie przejmuje się sobą nawzajem tak bardzo, że trudno sobie wyobrazić, że po śmierci po prostu wsadzają ich do ziemi i koniec. Więc chcemy widzieć swoich bliskich jako osoby w jakiś sposób wniebowzięte, by byli częścią czegoś znacznie większego"

 

 

Osobiste pytania do Branna:

 

"Ja uważam, że idziesz do ziemi i to koniec. To przygnębiające, więc wolę tak nie myśleć o życiu. Chciałbym się oszukiwać, że istnieje Wielka Stopa i Święty Mikołaj, że kiedy umrę, odejdę do jakiegoś wspaniałego miejsca, ale nie umiem. Nic za tym nie przemawia. Myślę, że jesteśmy tylko stadem pie'przonych zwierząt, żyjemy, umieramy. Ale nikt tak nie lubi myśleć. Jeśli chodzi o twoją mamę, babcię - chcesz myśleć, że przechodzą do wspaniałego miejsca. To dlatego religia istnieje."

 

"Ostatnio oglądałem dokument "The Suicide Tourists" o ludziach, którzy przyjeżdżają do Szwajcarii popełnić asystowane samobójstwo. Jeśli lubicie płakać, to jest film dla was. Ja lubię przygnębiające filmy. Ale potem musiałem obejrzeć od razu dwa odcinki "Spongeboba Kanciastoportego", bo nie mógłbym zasnąć"

Odnośnik do komentarza

Jest wywiad o nowym albumie, z Brannem Dailorem:

 

 

"Ostatnio oglądałem dokument "The Suicide Tourists" o ludziach, którzy przyjeżdżają do Szwajcarii popełnić asystowane samobójstwo. Jeśli lubicie płakać, to jest film dla was. Ja lubię przygnębiające filmy. Ale potem musiałem obejrzeć od razu dwa odcinki "Spongeboba Kanciastoportego", bo nie mógłbym zasnąć"

 

Co za emo pedal

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...