Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Jak wiadomo od dawien, ja słucham głównie beatu, [...]

Jezu, jaki Ty jesteś zajebisty!

 

 

 

Nowa płyta Mastodona, jak można było się spodziewać, jest najbardziej gejowskim dotychczas wydaniem tego zespołu.

 

Nawet mi się podoba, nie powiem.

 

Puszczę sobie z raz na dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza

Które niby kawałki z Leviathana przypominają "The Hunter" czy "Curl of the Burl"? "Blasteroid" tylko trochę, bo jednak jako chyba pierwszą w dorobku kapeli wesołą piosenkę, trzeba ją określić jako nietypową.

 

Moim zdaniem Leviathanem najbardziej pachnie "Thickening". Aczkolwiek moje ulubione kawałki to w tym momecie "Hunter", "Octopus", "Stargasm". A także nadal "Dry Bone Valley" oraz "All the Heavy Lifting" - tutaj faktycznie można uznać wokale za pedalskie, ale tylko w porównaniu do muzyki pierwotnego Mastodona. Jak już wspomniałem, jeśli ktoś słuchał kiedykolwiek w życiu czegoś popowego, jak Queens, to nie ma racjonalnego powodu, żeby Mastodon robiąc to samo, tylko ciężej, stawał się specjalnie pedalski. W każdym razie, "Hunter" jest dużo, dużo lepszy od Czarnego Albumu i wszystkiego po nim.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, o co ci chodzi. Pie'prznięci jesteście z tym znawstwem wszystkiego. Co tu jest do znania się, że jakiś kawałek brzmi jak Leviathan albo nie? Napisałem, że według mnie nie, i tyle. Zapytałem się normalnie, to zamiast odpisać cokolwiek, to zgrywasz, że "ohoho znawca wielki". Normalne pytanie zadałem. Jak nie chcesz to nie odpisuj, tak czy siak, nic dotykającego żadnego znawstwa nie napisałem. Jakby mnie ktoś zapytał, jaki kawałek brzm jak Leviathan, to bym powiedział, jaki, a nie się obrażał, że ohoho wytykanie pierdół, gdy ktoś w ogóle żadnych pierdół nie wytyka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fajnie. Ale on napisał w temacie pierwszy raz od dekady, a Ty kurwa uskuteczniasz jakieś "frustru frustru".

Ogarnij, Mastodon wydał chujową płytę, a Ty uważasz ją za spoko. Big deal... Na dobrą sprawę, przyzwyczaj się...

 

Dla mnie tutaj nic nie brzmi jak coś poprzedniego. Nie wiem nawet, czy to plus czy minus. Jest maksymalnie okej, czyli z 6 na 10, idzie posłuchać.

Wiem natomiast, że z Mastodona ulotniła się moc. Nowe utwory zostały napisane jakby po nieumyślnym przecięciu nasieniowodów u każdego w tym zespole. Serio, normalnie rozwijającemu się człowiekowi ten zespół powinien się znudzić. Spoko, że ktośtam nawet pisze solówki. Doceniam. Nie.

Edytowane przez Royal
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem, nowe forum nie pokazuje.

 

 

Mój ranking kawałków z nowej płyty:

 

1. Dry Bone Valley

2. The Hunter

3. Octopus Has No Friends

4. Stargasm

5. All Heavy Lifting

6. Spectrelight

7. Bedazzled Fingernails

8. Blasteroid

9. Black Tongue

10. Thickening

11. The Sparrow

12. Creature Lives

13. Curl of the Burl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...