Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź w instrukcji dot. gwarancji. Coś mi się przewinęło w zestawie Arcade że jest coś odpłatnego. Zaraz sam poszukam.

 

Cytuje:

 

Strona 43 książeczki o gwarancji, język polski:

 

"Po wygaśnięciu Gwarancji Microsoft może żądac opłaty za czynności podjęte w celu dokonania diagnozy i naprawy usterek Produktu Xbox."

 

BTW. strasznie dużo literówek mają w tej instrukcji. Ktoś to czytał w ogóle? o,0

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

patrzac na ogolny rynek to serwisy autoryzowane maja ceny z kosmosu, tym bardziej ze serwis MS najblizej chyba w Czechach a wysylki tanie nie sa...

 

Chodzi mi o to że jeżeli zerwę plomby naprawiając np. napęd to nie będą chcieli mi może potem przyjąć do naprawy rrod . W środę zadzwonię i zapytam.

 

teraz kumam pytanie, stary dobry manewr kazdego producenta czy serwisow autoryzowanych i najczesciej po to one istnieja by pobierac masakryczne kwoty w ramach napraw by gwarancja sie liczyla...

 

chcesz miec gwarancje naprawiaj w serwisach autoryzowanych wiec nie mozesz naprawiac poza gwarancja ta 2 letnia w innym meijscu niz MS aby ta gwarancja 3 letnia byla uznana...

 

ewentualnie mozna po prostu oszukiwac, czyli kombinowac z naklejaniem plomb i udawac ze nikt nigdy w srodku nic nie robil...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dawno temu oglądałem filmik pokazujący u(pipi)enie konsoli. Koleś naciskał cały czas wysuwanie tacki napędu i zamykanie - paredziesiąt razy. Wyłączył, włączył - RROD. Potem wciskał przyciski do pokazaniu numeru usterki i tak narobił, że ciągle się świeciły 4 diody. Ktoś może rozkminić, bo nie pokazał co się dzieje po resecie konsoli?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Dawno temu oglądałem filmik pokazujący u(pipi)enie konsoli. Koleś naciskał cały czas wysuwanie tacki napędu i zamykanie - paredziesiąt razy. Wyłączył, włączył - RROD. Potem wciskał przyciski do pokazaniu numeru usterki i tak narobił, że ciągle się świeciły 4 diody. Ktoś może rozkminić, bo nie pokazał co się dzieje po resecie konsoli?

4diody to brak kabla AV, i to nie zadna usterka, wiec nie wiem czym sie podniecac, wyjmij kabel i bedziesz mial 4ROD....

a filmiki to mozna sobie ogladac z cudami tylko z nich nic nie wynika...

Odnośnik do komentarza
Dawno temu oglądałem filmik pokazujący u(pipi)enie konsoli. Koleś naciskał cały czas wysuwanie tacki napędu i zamykanie - paredziesiąt razy. Wyłączył, włączył - RROD. Potem wciskał przyciski do pokazaniu numeru usterki i tak narobił, że ciągle się świeciły 4 diody. Ktoś może rozkminić, bo nie pokazał co się dzieje po resecie konsoli?

4diody to brak kabla AV, i to nie zadna usterka, wiec nie wiem czym sie podniecac, wyjmij kabel i bedziesz mial 4ROD....

a filmiki to mozna sobie ogladac z cudami tylko z nich nic nie wynika...

Wyjąłem kabel VGA i jakoś 4RODa nie widzę. Żadnej diody sygnalizującej, ale pada nie chce połączyć. Może kabel ma być uszkodzony? :rolleyes:

 

Z tymi 4 diodami to ja mówiłem, że tak naklikał, że podczas sygnalizowania usterki, np. 0102 świeciły mu się 4 non stop.

Odnośnik do komentarza
nowej konsoli na pewno nie dostaniesz.

jak juz dadza Ci inny model ale też poserwisowy.

Jednak najbardziej prawdopodobne jest ze wymienia Ci płytę główną lub napę DVD.

 

a jak rozwiązala się sprawa z paragonem w końcu??

Wkońcu wszystko dobrze się skończyło, i dziś kurier przyjechał ^_^ . Teraz tylko czekać ;)

 

Hmm.. Troszke dziwna sprawa. Konsola ma trafić do Frankfurtu, a teraz jest w DUSSELDORF. Przecież Frankfurt jest koło granicy z Polską, a Dusseldorf jest koło granicy z Holandią... :o

 

 

DUSSELDORF,

DE 14.11.2008 23:23 SKAN PRZYBYCIA

LANGENHAGEN,

DE 14.11.2008 19:19 SKAN WYJAZDU

Edytowane przez sentinel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...