Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Będę dzwonił do nich rano. Ostatniego dnia grudnia nie odpowiadali i ja również zastanawiałem się czy to dobry pomysł. W końcu nowy rok - nowe postanowienia ! Pewnie postanowią mi wymienić premium'a na elita :P ..

 

Delikatny top off or smth :( -- 02.01.2008 w tesko polska konsola Xbox 360 lata po 500zł z groszem. Stąd moje pytanie - czy jak wyciągnę dysk twardy z premium'a i wsadzę spokojnie do zakupionego cora to nie spotkają mnie żadne przykre niespodzianki ??

 

Tak btw - mieszkam krok od tesco i moge zakupić wersję rezerwową na czas naprawy mojej podstawy.. czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje .

 

No to co piszesz to jest w ogóle bzdurą totalną :(:D:P HDD jest tylko wymagany do ściągania demek i innego stuffu, ale nie do podpięcia się pod LIVE!! Już którąs brednię z kolei słyszę z Twoich ust, jak tak czytam Twoje posty ;)

Odnośnik do komentarza
To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje .

 

No to co piszesz to jest w ogóle bzdurą totalną :(:D:P HDD jest tylko wymagany do ściągania demek i innego stuffu, ale nie do podpięcia się pod LIVE!! Już którąs brednię z kolei słyszę z Twoich ust, jak tak czytam Twoje posty ;)

Brawo kolego to w takim razie podepnij sie golym corem do netu zobaczymy jak Ci sie uda zalogowac i jezeli twierdzisz ze gwarancja liczy sie od pierwszego zalogowania na live to sam bredzisz... (a moje posty czytaj uwaznie moze sie czegos nauczysz...) jezeli umiesz czytac....

Odnośnik do komentarza
To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje .

Nie jest wymagany twardy dysk, ale konieczna jest przynajmniej karta pamięci, notabene posiadana przez każdego właściciela Core, no bo i jak bez niej grać?

Odnośnik do komentarza
To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje .

Nie jest wymagany twardy dysk, ale konieczna jest przynajmniej karta pamięci, notabene posiadana przez każdego właściciela Core, no bo i jak bez niej grać?

Zgadzam sie z Toba, ale mysle ze polaczenie z live nie ma z gwarancja poprostu nic wspolnego bo jezeli konsoli do netu nigdy nie podlaczysz a bedziesz mial ROD to i tak konsola jest objeta gwarancja microsoftu.

Odnośnik do komentarza
To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje .

 

No to co piszesz to jest w ogóle bzdurą totalną :D:P;) HDD jest tylko wymagany do ściągania demek i innego stuffu, ale nie do podpięcia się pod LIVE!! Już którąs brednię z kolei słyszę z Twoich ust, jak tak czytam Twoje posty :(

Brawo kolego to w takim razie podepnij sie golym corem do netu zobaczymy jak Ci sie uda zalogowac i jezeli twierdzisz ze gwarancja liczy sie od pierwszego zalogowania na live to sam bredzisz... (a moje posty czytaj uwaznie moze sie czegos nauczysz...) jezeli umiesz czytac....

 

Może Ty się najpierw naucz czytać a potem pisz posty? ;) ;)

To jest jakas bzdura bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz bo do tego wymagany jest hdd ale jednak na te konsole gwara obowiazuje
- napisałeś o tym jaka konsolą nie da się podpiąć do live, a ja też NIE pisałem o gwarancji. Napisałem tylko że bzdurą jest że HDD jest wymagany do odpalenia live. Totalną bzdurą. I nie wymiguj się teraz pisząc "gołym Corem" bo to każdy głupi wie że tak nie da rady. Gdzieś progil musi byc przecież przechowywany. Napisałeś wyraźnie:
bo do live konsola core albo arcade teorteycznie sie nie podepniesz
a Arcade ma 256MB memorki w standardzie. Więc po prostu palnąłeś głupotę, a teraz się próbujesz usprawiedliwiać. Edytowane przez lukk
Odnośnik do komentarza

Synek przestan sobie przypisywac jakas wielka akcje, ze mnie niby objechales, pokazales ze jestem lamerem, itd przed nikim nie musze sie usprawiedliwiac a zwlaszcza przed toba jezeli ci sie moje posty nie podobaja to ich poprostu nie czytaj forum jest po to zeby kazdy mogl sie wypowiedziec w taki sposob jaki uwaza za sluszny i jak narazie to tylko tobie cos sie tutaj nie podoba, a jezeli chodzi o ciebie to mysle ze na codzien tez jestes takim zarozumialym smarkaczem i pani od matmy za toba nie przepada. Odpusc sobie i lepiej idz ponabijaj achievy Peace

Odnośnik do komentarza
Synek przestan sobie przypisywac jakas wielka akcje, ze mnie niby objechales, pokazales ze jestem lamerem, itd przed nikim nie musze sie usprawiedliwiac a zwlaszcza przed toba jezeli ci sie moje posty nie podobaja to ich poprostu nie czytaj forum jest po to zeby kazdy mogl sie wypowiedziec w taki sposob jaki uwaza za sluszny i jak narazie to tylko tobie cos sie tutaj nie podoba, a jezeli chodzi o ciebie to mysle ze na codzien tez jestes takim zarozumialym smarkaczem i pani od matmy za toba nie przepada. Odpusc sobie i lepiej idz ponabijaj achievy Peace

 

Po pierwsze więcej kultury. Po drugie Pani od matmy dawno nie widziałem. A po trzecie czy ja chciałem pokazać że jesteś lamerem? Po prostu napisałeś bzdurę na temat którego nie znałeś i poprzez to wprowadziłeś ludzi w błąd. I potem będzie przeświadczenie że tylko HDD można się łączyć z livem.

 

EOT panie dorosły

Odnośnik do komentarza

Moja konsolka zaliczyła przez 2 lata 2 razy RoD, ale jakoś wstała więc jej nie wysyłałem, bojąc się że przyślą mi jeszcze gorszą:-) Ostatnio jednak miałem problemy ze skalerem (error 74), a poniewaz właściwa gwarancja kończy mi się za 2 tygodnie (tzn ta podstawowa - 24 miesięczna) to wole to jednak zareklamować. Wiem, ze te informacje są juz napewno gdzieś schowane na forum ale będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi na szybko odpowie na pare pytanek.

 

- Jak konsola nigdy nie była rejestrowana w żadnym systemie, ale założyłem sobie po zakupie konto na LIVE i wykupiłem GOLDa to będę miał jakieś dodatkowe komplikacje ?? Będę musiał podawać tamte dane (to było 2 lata temu i rejestrowalem na byle jaki adres z uk zeby tylko poszło) ??

- Na forum był wspomniany temat opakowania (tzn. że jak da sie oryginalny karton to jest ryzyko kradzieży) - jak należy zapakować konsole ??

- Czy rachunek z niemieckiego sklepu i numer seryjny konsoli to wszystko czego potrzebuje przy dzwonieniu czy mam sobie jeszcze jakies inne dane przygotować ??

Odnośnik do komentarza

1. Rejestracja na Live nie ma związku z rejestracją u nich w systemie gwarancyjnym. Nie ma obaw.

2. Bierzesz jakieś pudło, wypychasz gazetami czy czymś takim żeby konsolka miała wygodnie i tyle.

3. Spytają Cię o datę zakupu i numer seryjny. Adres czy e-maila raczej pamiętasz. :(

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
1. Rejestracja na Live nie ma związku z rejestracją u nich w systemie gwarancyjnym. Nie ma obaw.

No nie wiem - pamietam, ze ja rejestrowalem sie na Live przez strone www. Tam bylo miejsce na wpisanie numeru seryjnego. Niedawno mi padla konsola i jak zadzwonilem zeby ja zarejestrowac, to babka powiedziala, ze widzi ja juz w systemie.

 

Co do procedury serwisowej - pomalu mnie szlag trafia...

Podalem jednego maila - 3 dni, nie dostalem zadnej wiadomosci.

Zadzwonilem 2 raz ! Podalem podobnego na Home - koles powiedzial, ze w ciagu 36 godzin powinien dojsc mail :(

Ladnie - oczywiscie - poki co nadal maila nie dostalem...

Odnośnik do komentarza

Dobra, moja konsola wróciła z naprawy.

Kurier przyjechał po nią 2.01.2008 (jak pisałem napęd nie czytał gier).

Dziś mamy 9.01 i już jest z powrotem. O_O taką minę zrobiłem po zauważeniu kuriera. TYDZIEŃ!!! Gdyby to szło Pocztą Polską to jeszcze chyba do Czech by nie dotarło ;)

Co mnie trochę boli to to, że na sprawozdaniu oprócz wymiany napędu jest wpisana wymiana płyty głównej (działała bez zarzutu) :P Mam nadzieję, że przez to konsola mi nie zaświeci RRoD za tydzień :|

Jak się sprzęt trochę ogrzeje to dam znać jaki napęd wsadzili (zedytuję tego posta). Przedtem była TS, teraz może coś innego. Ale muszę pochwalić serwis, że nawet faceplate nowy dali :P Poprzedni był trochę szarawy :(

 

EDIT: NIE WIERZĘ!!! Wsadzili mi BenQa ;) Przynajmniej tak wygląda tacka:

benq_360_dvd_tray_500.jpg

Za wymianą mobo poszła też wymiana chłodzenia - konsola chodzi ciszej, w grach nawet z 50% Teraz nie to co TS - w trakcie misji w AC6 nie urywa mi się muzyka ;) a samo doczytywanie wszystkiego idzie o wiele szybciej. Oby tylko RRoD mnie nie spotkało :D

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Coz... zgloszenie 3go stycznia... do dzis konsola stoi i czeka na kuriera. UPS jest najbardziej niekompetentna firma jaka znam, sam MS sie ok zachowuje itp., ale ich kurierzy to zal dupe sciska.

Long story short: Drukarka mi zwalila sie przed swietami, nie mam jak wydrukowac sobie tego zgloszenia itp. Wiec, stwierdzilem 'e tam do 3ch dni moge poczekac'.... i sie przeliczylem. Z UPS sie nauzeralem przez 3dni i ciagle konczy sie 'ktos do 2h oddzwoni' i na tym koniec (a dzwonic nigdy nie dzwonia) - tak (pipi)owej firmy to ja dawno nie widzialem. Dzis juz stwierdzilem, ze sam sie przejade do znajomego i wydrukuje to sam, wiec nowe zgloszenie.

Wiec jak Wam padnie X to pamietajcie:

 

ZAWSZE BIERZCIE OPCJE WYSLANIA EMAIL!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.