Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

a kto Ci mowil ze bezawaryjne?

po za tym potocznie uzywa sie tego zwrotu w okresleniu rzeczy o znikomej awaryjnosci, ale nie oznacza to w cale tego na co wskazuje bo rzeczy bezawaryjnych po prostu nie ma, wszystko da sie zepsuc i moze sie zepsuc...

po za tym SLIM to konsola nowa i nikt nie mogl Ci podac pewnej informacji ze cos jest malo awaryjne skoro to nowosc, awaryjnosc okresla sie dopiero po kilku latach istnienia na rynku na podstawie tego co sie dzieje w temacie serwisowania i to powinienes juz sam wiedziec czym jest tzw. awaryjnosc...

 

"bezawaryjny" to okreslany jest jak narazie JASPER czyli ostatni wypust FATa...

SLIM jak donosza ludzie na forach raczej nie przejmie paleczki tak samo malo awaryjnej jak jasper, wykazuje wieksza awaryjnosc, ale tragedii jeszcze nie ma takiej jak w starszych wersjach zeby mowic ze to jakis mega awaryjny produkt, jest na razie w normie...

 

ale dzieki za info ze masz awarie SLIM, takie informacje sa cenne wlasnie w okresleniu awaryjnosci...

 

PS.

po za tym jak masz naped martwy to nie oznacza w cale ze masz awarie napedu, awarii mogla ulec również plyta glowna wiec to czy grales z hdd czy z napedu tak naprawde nie ma znaczenia, jakby Ci laser przestal czytac plyty to można by tu psioczyc na naped, a tak nie wiadomo...

Edytowane przez Juchy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ktoś reklamował ostanio pada? Bo wyłącza mi się co jakiś czas przy gwałtowniejszym ruchu - tak jakby padały akumulatory - problem w tym że dzieje się tak też przy świeżo naładowanych akumulatorach.

 

Dzwonie na infolinie MS oni przysyłają kuriera po pada i wysyłają mi nowy albo ten sam ale jaki jest czas oczekiwania na nowego pada? Bo średnia opcja zostać bez pada ale to wyłączanie mnie irytuje bo ostatnio wyłączył się np w czasie meczy online w fife :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

pomysl, co ma wspólnego akumulator z ruchem?

 

po za tym akumulator nie jest czescia pada, pady sa sprzedawane bez akumulatorow, akumulator to osobne akcesoria...

 

to nie akumulator CI padl tylko cos Ci nie styka, zapewne wystarczy sprezynke itp podgiac lub przeczyścić styki...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

To napisalem do polskiego MS z prosba o pomoc:

 

 

 Założyłem xbox live w 2007 roku, w tamtym czasie, w moim przekonaniu konsole nie byly stworzone do internetowej rozrywki (perypetie z PS2 i ich adaptorem sieciowym). Tak wiec tworzac konto nieprzykladalem zbytniej uwagi do maila i hasla, chcialem najzwyczajniej grac, co oczywiscie takie proste nie bylo poniewaz xblive w owym czasie nie dziala na adresach polskich, oczywiscie sam musialem do tego dochodzic! Bez zbednego owijania przesowam sie do dnia dzisjejszego, w miedzy czasie 3 lub 4 nowe konsole zdarzyl mi pasc i obecna tez ledwo co zipie. Po targach e3 i zapowiedziach darmowych gier dla posiadaczy xblive zakupilem 12miesieczny abonamenty, przy probie sciagniecia fable 3 wyskoczylo mi ze z moja lokalizacja uniemozliwia mi pobranie gry, ok przelknalem  to, ale wczoraj zostala przelana czara goryczy! Przy logowaniu do xbliva zostalem poproszony o sprostowanie moich danych, maila i hasla. Z tego co widze mail musial zostac usuniety przez witryne internetowa przez nie uzwanie konta, poniewaz mail pokazywany przez konsole napewno nie jest moim mailem (nie wiem czy moge go tu otwarcie napisac ?) hasla oczywiscie tez nie pamietam. Promyk nadziej daje mi ten watek, poniewaz znam swoj mail, chodz moj mail nie jest moim mailem ale wydaje mi sie ze jest przypiasny do konsoli. Teraz nie wiem co zrobic, własnie wywalilem 150 zl na xbliva z ktorego nie moge skorzystac. Prosze o jakies konstruktywne rady.

 

Jedyna rada jaka dostalem od moderatora to adres z formularzem sub.support.msn.com, oczywiscie brak polskiego jezyka, no ale trafila kosa na kamien, znam angielski... Napisalem zgrubsza to samo i teraz czekam na odpowiedz, przy okazji dodalem to tutaj (nie wiem czy do wlasciwego watku) z mysla o jakis cennych radach, moze ktos jeszcze uwikłany byl w podobna intryge ? A ja chcialem poprostu grac, jaki ja glupi bylem... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...