Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

No i padlo na mnie. Dzisiaj moj 360 ewidetnie wyzional ducha. Mam kilka pytan:

 

- Po zdjeciu przedniego panelu jest tylko jedna plomba gwarancyjna ? (tak jest u mnie)

 

- Dalej wysylamy tylko sama konsole, bez kabli, dysku, itd.

 

- Po powrocie otrzymujemy jeszcze bonusy w postaci zdrapek na Live, jakis starych gier wydawanych przez Microsoft ?

 

- Nie rejestrowalem jeszcze konsoli, zamierzam to zrobic w poniedzialek popoludniu, kiedy bede dzwonic do nich na infolinie. Nie beda robic problemow na infolinii zeby najpierw zarejestrowac konsole, a pozniej do nich dzwonic ?

 

- Jakby pytali mnie czy gram na Live to przyznawac sie ze tak ? (No bo przeciez rejestrowalem tam konsole na fikcyjne dane)

 

 

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli to jak długo mój X będzie sprawny tym razem to kwestia szczęścia. Dzięki za sprostowanie. Tak jak napisałem wcześniej przez ponad dwa lata nie musiałem tu zaglądać więc nie wiem jak to wszystko wygląda.

Mam jeszcze jedno pytanie.

 

W moim przypadku RoD pojawił się po instalacji nowego dash'a czy NXE mogło być przyczyną RoD ??

 

EDIT: Kurier właśnie dostarczył mojego X-a. Dostałem nową konsolę. Data produkcji: 2008-10-17

Dodatkowo dostałem jakąś ankietę i LIVE Gold na miesiąc. Jak ktoś chce to pisać bo i tak mam roczną subskrypcję.

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza
To znaczy, że masz dalej Xenona, ew. Zephyra, bo Zephyr to chyba tylko dodany radiator heatpipe na GPU. Gdybyś miał 14,2A miałbyś Falcona, 12.1A - Jasper.

wcale nie

naklejki sa w caly swiat

jedyne pewne ze wiekszej wartosci poboru pradu plyta nie ma niz na naklejce jest ale mniejsza moze miec, tak samo jak wiekszy zasilacz tez mzoe miec

i tak byly robione

miejmy nadzieje ze przejscie na jaspera bedzie bardziej dopilnowane i nie bedzie wiekszych zasilaczy niz musza byc czy te naklejki z poprzednich wersji a srodki nowsze...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...