Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

a ja probowalem i z komorki i z domowego ucinajac zera,kombinujac na wszystkie sposoby i nic ;/ przeciez jak sie na to dodzwnonic skoro to ma 10 cyfr? Komorkowy ma 9 a domowy 7 wiec automatycznie wyrzuca ze nie ma takiego numeru

stacjonarny ma tez juz 9 cyfr na sztywno, byly zmiany jakbys nie wiedzial :), (po za tym wczesniej tez sie podawalo 9cyfr (a nawet 10 bo z zerem) bo nikt nie bedzie zgadywal jaki masz kierunkowy a to tez czesc Twojego numeru tak jak poczatek komorkowego oznaczajacy konkretnego operatora, nikt Ci nie podaje komorki 6 cyfrowej z dopiskiem jaki operator zebys musial szukac jaki poczatek dodac)

 

 

00800 441 17 96 to nie jest numer w PL a w niemczech i musi byc tak jak jest bez zadnego ucinania zer bo one zpewne oznaczaja rozmowe zagraniczna...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, kupiłem ponad dwa lata temu w jakieś pipidówce przy giełdzie i okazało sie, że konsola była otwierana. Mam teraz kilka pytań( wiem , że ten dział nie od tego , ale skoro już tu jest podjęty watek..) czy dysk z tej konosli będe mógł przełożyc do wersji ARCADe? i grać na starym profilu? Czy istnieja jakies przxerobione konsolki gdzie można przez neta grać?

Niewiem co wybrać ps3 przerobioną konsole, czy jeszce raz zwykłego klocka zwłąszcza , że mam jescze pare gier które nie skonczyłem.

Odnośnik do komentarza

No kurde, jeszcze rano konsola działała bez problemu, wróciłem do domu i przy włączeniu znane wszystkim 3 czerwone diody. Czy zonaczają one jedynie smierć konsoli czy może jakiś przewód się poluzował? Sprawdzałem, ale mógłbym dokładniej. Kurde, naprawde nic nie wskazywało na awarię.

Jesli to faktycznie koniec, to mam zadzwonić na infolinię?

Konsola kupiona w Angli, ponad 1,5 roku temu, wyprodukowana w 2006 październik (przed chwila zarejestrowałem online), niemniej na rroda jeszcze jest gwara. Bedzie niezbędny rachunek? Bo nie wiem czy go znajdę, może byc ciężko.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
No kurde, jeszcze rano konsola działała bez problemu, wróciłem do domu i przy włączeniu znane wszystkim 3 czerwone diody. Czy zonaczają one jedynie smierć konsoli czy może jakiś przewód się poluzował? Sprawdzałem, ale mógłbym dokładniej. Kurde, naprawde nic nie wskazywało na awarię.

Jesli to faktycznie koniec, to mam zadzwonić na infolinię?

Konsola kupiona w Angli, ponad 1,5 roku temu, wyprodukowana w 2006 październik (przed chwila zarejestrowałem online), niemniej na rroda jeszcze jest gwara. Bedzie niezbędny rachunek? Bo nie wiem czy go znajdę, może byc ciężko.

Nie znasz dnia ani godziny... :P Moja wyslana 13 wrocila praktycznie wczoraj(nikt nie odebral)dzis umowilem sie z nim co by wpadl jak bede z roboty w domu.Grzeje sie strasznie bo skate 2 zafoliowane czeka :lol:

Odnośnik do komentarza
No kurde, jeszcze rano konsola działała bez problemu, wróciłem do domu i przy włączeniu znane wszystkim 3 czerwone diody.

Moja padła dokładnie tak samo w sobotę. Rano grałem 2 godziny, później do pracy, a wieczorem od razu po włączeniu RROD. Wydawało mi się, że mam niezniszczalny model, bo przez 1,5 roku nie miałem z konsolą żadnych problemów. Więc faktycznie nie znasz dnia ani godziny ;]

 

Też zastanawiałem się czy moze to nie problem z zasilaczem, ale po włączeniu konsoli lampka w zasilaczu świeci normalnie, na zielono (pytała o to też babka z infolinii). Tak czy inaczej robię sobie przerwę od X360. Infolinię załatwiłem w poniedziałek, ale dopiero jutro mogę załatwić wysyłkę, więc trochę sobie jeszcze poczekam.

 

Tymczasem wyciągnąłem pierwszego Xboxa, po dwóch godzinach przełknąłem niską rozdzielczość i już bardzo przyjemnie mi się gra (Chronicles of Riddick, SEGA GT 2002 i Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - nadrabiam to z czym kiedyś nie zdążyłem).

 

 

Odnośnik do komentarza

No to ja 'spokojnie' zadzwonię w piątek. Mam nadzieję, że albo nie będa cchieli tego paragonu, albo go znajdę.

Trzeba wysłac w oryginalnym pudełku z kablami, czy bez? I czy zaznaczyć w rozmowie, że na dysku znajdują się cenne dane i chcę go odpiąć?

A lamka w zasilaczu u mnie tez się niestety świeci normalnie... Na zielono jak włącze, na pomarańczowo jak X jest off.

Szczerze mówiąc nie palę sie zbytnio do naprawy, bo i tak nie mam za bardzo w co grać, a Fable II nie okazał się cudem świata.

A na PC TF2 i L4D - jakos wytrzymam do powrotu konsoli.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

W czasie zgłaszania usterki nie zaznaczyłem (bo konsultantka nie pytała) że konsola jest na gwarancji. Warto zadzwonić jeszcze raz, czy numer seryjny podany podczas rozmowy powinien im starczyć do ustalenia czy konsola jest na gwarancji? Skłaniam się ku tej drugiej opcji, ale wolę usłyszeć co mędrcy ;) mają do powiedzenia.

 

EDIT: Dzięki.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

Dostalem z powrotem x-a.Wysylalem elitke( 2007.07.04) i dostalem ja z wymieniona plyta i napedem(obudowa ta sama - poznalem po numerach i sladach).W kartonie karta z info. co wymienili,koperta zwrotna,borszurka jak podlaczyc pada.Po 12 dniach nie grania ciezko mi teraz stwierdzic czy konsola chodzi ciszej...przed awaria gralem duzo z dysku.Sam szum gdy konsola nie piluje plyty jest praktycznie taki sam jak wczesniej czyt. dosyc cicho.Ale wydaje mi sie ze naped chodzi troszke glosniej(motyw gdy wczytuje dane z plyty).Wazne ze dziala..jestem zadowolny i mam nadzieje ze kolejny rod mi sie nie trafi :P;)

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...