Skocz do zawartości

Army of Two


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

Różne bronie mają różne możliwości modyfikacji.

Jedne można tylko "odpimpować" (zwiększa statsy Aggro + złoty kolor broni) w innych można wszystko.

wymienić kolbę, wydłużyć lufę, zwiększyć magazynek, dodać tarczę, dodatkowy uchwyt, drugą lufę, tłumik...

Wszystkie zmiany mają wpływ na statsy, choć w takim minigunie szybkostrzelności nie zwiększysz :twisted:

modyfikacja wyglądu jest duża, samemu trzeba zobaczyć

Broni są 3 klasy. Primary, Secondary i Specjal (bodajże)

I np. w pierwszej bierzesz kałacha, w drugiej desert eagle'a i na koniec snajperkę.

Sporo sprzętu do wyboru. Pistolety, shotguny, smg, karabiny, ciężki sprzęt, rakietnice. Ogółem sporo żelastwa.

No i zawsze masz granaty...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po 20h online i po 5 misjach w singlu i musze przyznac ze jak dla mnie bomba:) jestem zachwycony, tak jak Gearsy wcale mi sie nie podobaja tak ta gra mnie zauroczyla i nie moge sie oderwac:)

 

Co prawde ma mase niedoskonalosci, z ktorych wysowa sie na czolowke tempy partner Ai ale caloksztal bomba:)

 

Kto chetny na co-op na professional??

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Ile i jakie są pojazdy online wie ktoś? Jeep na pewno, a czołg? Poduszkowiec?

Grę przeszedłem już 3 razy i jakoś dość nie mam, a z kumplami to poezja wyrzynki. :twisted:

 

A ten achiv online, 1 miliard to przegięcie, bo czytałem, że ludziom liczniki kasuje.

Nie do zera, ale znacznie. Koleś pisał, że miał 800 baniek, a następnego dnia 300... Wie coś ktoś?

 

No i jak to uzyskać, bo 6 milionów za grę 20 minutową to wychodzi masakryczna ilość czasu i podejść.

 

1,000,000,000 podzielić na 6,000,000 = 166.666 podejść... razy 20 minut = 3333.333 min = 55 godzin...

Nie licząc wczytywania gry.

Choć podobno są sposoby na ugranie kilkunastu/dziesięciu milionów na osobę, ale ja nic nie wiem.

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza
kroolik jak 4 osoby sie zgraja to za 20minut wychodzi po 20-30milionow na druzyne....a lipa ze nigdzie nie dasie sprawdzic ile sie ma juz kasy za online...

zgraja? masz na mysli ustawke?

czyli - my nic nie robimy, a wy zdobywacie punkty, a w nastepnym meczu odwrotnie?

tfu! takie granie jest go.wno warte i nie wiem komu moze przyjemnosc sprawiac.

chyba tylko gamescore'owym onanistom.

Odnośnik do komentarza

Jiloo bodajże w trybie Warzone ile zarobisz tyle dostajesz, więc można grać normalnie. Nikt nikomu nic nie zabiera.

Chyba w Bounty drużyna która uzbiera więcej kasy na koniec, zgarnia całą pulę w tym przeciwnika.

ale mogę się mylić

No i zostaje ostatni tryb "Extraction" (?) ale ni chuchu nie wiem co i jak.

 

Został mi tylko achiv za 1.000.000.000 online :) Nawet wszystkie bronie mam odpimpowane.

Grę przelazłem już 3 razy, a ostatnie dni to masakra. Średnio 5h dziennie.

Przedwczoraj na profesionalu z Marshallem grałem (6 misja jest prosta, jak się znajdzie patenty), wczoraj z Jiloo także męczyłem 6 misję, a w kolejce jeszcze Diabeu, ale gra przekozacka więc nie ma problemu. Jakby co służę radą.

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza
kroolik jak 4 osoby sie zgraja to za 20minut wychodzi po 20-30milionow na druzyne....a lipa ze nigdzie nie dasie sprawdzic ile sie ma juz kasy za online...

zgraja? masz na mysli ustawke?

czyli - my nic nie robimy, a wy zdobywacie punkty, a w nastepnym meczu odwrotnie?

tfu! takie granie jest go.wno warte i nie wiem komu moze przyjemnosc sprawiac.

chyba tylko gamescore'owym onanistom.

 

 

Wlasnie ze nie w ten sposob, zasada jedna starczy sie nie zabijac, jedna druzyna wykonuje zadania drugoplanowe a druga glowne misje styka,gamescorowym onanista nie jestem ale dosyc mam grania z (pipi)mi angolami ktorzy jak zobacza w profilu ze jestes Polakiem to zaczyna sie polowanie 3-1 super cala masa frajdy zycze ci milego grania w takim gronie...a to wszystko przez glupi podzial gry na regiony..ehhhh

 

 

Kroolik jest tylko z pojazdow jeep(Somalia) i czolg(chiny),"drużyna która uzbiera więcej kasy na koniec, zgarnia całą pulę w tym przeciwnika" tak jest w trybie versus, extraction polega na tym ze glownie trzeba cos ochraniac/eskortowac,bounty rozwalamy zabijamy cele,warzone wszystko pomieszane z poprzednich, starczy poczytac instrukcjej esli sie ja oczywiscie ma :D

 

 

A Kroolik dobrze prawi i gra kozacka...ja tez nie mam dosyc i chetnie pogram z kism w co-opa mimo ze gre przeszedlem juz kilka razy......sz kuna fak mogliby szybko wrzucic nowe mapy do multi i moze jakies misje do singla??? kto wie w sumie jak dobrze poogladacie sobie trajlery to zobaczycie ze nie wszystkie patenty znalazly sie w finalnej wersji gry.....

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza
Wlasnie ze nie w ten sposob, zasada jedna starczy sie nie zabijac, jedna druzyna wykonuje zadania drugoplanowe a druga glowne misje styka,gamescorowym onanista nie jestem ale dosyc mam grania z (pipi)mi angolami ktorzy jak zobacza w profilu ze jestes Polakiem to zaczyna sie polowanie 3-1 super cala masa frajdy zycze ci milego grania w takim gronie...a to wszystko przez glupi podzial gry na regiony..ehhhh

podzial jakos logicznie wyjasnili, wiec moze nie taki glupi. w koncu ze wszystkimi z europy mozesz grac tylko z USA i JAP nie.

wiec chyba wyszlo na dobrze, bo amerykanie to w wiekszosc wieksze przypaly niz angole :(

a to co pisalem o ustwkach - no offence. poprostu nie lubie jakis glupich ustawek. tak jak niektorzy sie ustawiaja na wyscigi i na przemian wygrywaja i przegrywaja. byle zdobyc kilka punktow do gamerscore'a. zenada. gra ma przedewszystkim sprawiac przyjemnosc. a ja nie mam przyjemnosci ze zdobywania achivementow tylko z gry. nawet jak jestem w czyms cienki, to wole dostac w dupsko w fajnym meczu z kolegami niz dodac kolejne 40 punktow do gamerscora. ale oczywiscie dla kazdego cos milego :D

a gra z glupimi angolami? no coz - dlatego wole grac z kumplami.

 

mogliby szybko wrzucic nowe mapy do multi i moze jakies misje do singla??? kto wie w sumie jak dobrze poogladacie sobie trajlery to zobaczycie ze nie wszystkie patenty znalazly sie w finalnej wersji gry.....

o tym juz bylo przy okazji przesuniecia premiery gry. pare rzeczy poprawiono, pare z gry wycieto. wiec nie wsyzstko co pokazano na roznych trailerach trafilo ostatecznie do finalnej wersji gry.

ale oczywiscie nie mam nic przeciwko roznym ciekawym dodatkom.

Odnośnik do komentarza
Ogólnie polecalibyscie, czy niezbyt? Moze ew. poczekac aż cena spadnie, hm?

Wciągaj bez zastanowienia, ale prawdą jest, że największa frajda grać ze znajomym/i.

Powiem tak. Kupiłem i od tego dnia prawie codziennie gram. Singla zaliczyłem raz, kampanie co-op z dwa razy i troszkę w multi i nadal mi się nie nudzi.

Odnośnik do komentarza

Jest to pierwsza moja gra, którą przeszedłem dwa razy! :P Wcześniej jeszcze żadnej gry nie przeszedłem więcej niż raz. Dziś w coopie z kumplem w 8h pękła cała gra na profesionalu :) Gra naprawdę bardzo fajna, polecam niezdecydowanym. Zostały mi jeszcze 4 achievementy - nie wiem co mnie wzięło, nie jestem jakimś "achievement hunter" ale jakoś w tej grze postanowiłem to odmienić i dzięki temu uzyskałem rekordowy GS jak na na razie ze wszystkich gier, tj. 865 ;) Gdyby nie ten głupi achievement na multi to może pokusiłbym się o "calaka", a tak to lipa, ale i tak jestem bardzo zadowolony, że wykręciłem taki wynik.

Odnośnik do komentarza

bilion to po angielsku miliard, achi jest prosty i wpada w kilka dni jesli jest zgrana ekipa(srednio 15mln na lepka za mecz 20minut) ...ja nie mam szczescia poki co na taka trafic i mam dopiero 330milonow.....

 

Wiec z gory apeluje kto chce tego achi za 1mld niech sie zglasza, bo dosyc mam grania z noobami ktorzy jak przegrywaja to wylaczaja mecz kilka sekund przed koncem(vide koles ktory jest na 1 miejscu w rankingu, wczoraj gralem z nim 4 mecze i przegrywal to caly czas uciekal z gry, zwykly frajer ktory gra tylko z kolegami ....)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...