Skocz do zawartości

Army of Two


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim skromnym zdaniem gra zasługuje na 7...Jest dużo niedopracowana, fizyka jest do bani, grafika gorsza niż w Girsach, mi bardzo gra nie podeszła..

Rozwiń i uzasadnij. Co masz na myśli pisząc niedopracowana? Gameplay? Grafika? Dźwięk?

Fizyka to sprawa względna, jakby zrobili na silniku Euphoria (GTA IV) to pewnie ciała latałtby lepiej.

Grafika może i gorsza ale klimat ma lepszy: (po)ziomki i wspólne sianie zniszczenia...

IMO ofkorz

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem gra zasługuje na 7...Jest dużo niedopracowana, fizyka jest do bani, grafika gorsza niż w Girsach, mi bardzo gra nie podeszła..

Rozwiń i uzasadnij. Co masz na myśli pisząc niedopracowana? Gameplay? Grafika? Dźwięk?

Fizyka to sprawa względna, jakby zrobili na silniku Euphoria (GTA IV) to pewnie ciała latałtby lepiej.

Grafika może i gorsza ale klimat ma lepszy: (po)ziomki i wspólne sianie zniszczenia...

IMO ofkorz

A ja w 100% zgadzam sie z Robertem. Dodalbym jeszcze ze gra jest nudna, a 7 to dla mnie i tak za duzo. O

Osobiscie sie nawet zmusic do przejscia nie umialem... <_<

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o single player to (jeżeli gra się samemu) oceniłbym AoT na 4+, w COOPie na mocne 6. Gra jest płytka, denna, przerysowana, zawiera mnóstwo durnych dialogów i fabułę o której jak najszybciej chce się zapomnieć. Do tego dochodzą debilne postacie na czele z dwoma gejami w maskach, wycinających w pień tysiące identycznych:

 

a) Arabów

b) Chińczyków

c) Amerykanów w lateksowych strojach.

 

Grafika jak na UE jest biedna, lokacje powtarzające się i wiejące pustką, strzelanie irytujące za sprawą zrypanego systemu namierzania, brak prawdziwego cover system to też niemały ból w (pipi)e. Właściwie nic mi się w tej grze nie spodobało poza obrazkami na achievementy, te są pierwszoligowe ;). To tyle, musiałem to z siebie wyrzucić.

Odnośnik do komentarza
Gra jest płytka, denna, przerysowana, zawiera mnóstwo durnych dialogów i fabułę o której jak najszybciej chce się zapomnieć.

dokladnie to samo moglbym powiedziec o GoW.

biedny markus, ktory nie chce ale musi. i te napompowane, patriotyczne gadki. bleh.

 

przy AoT przynajmniej sie posmialem z dialogowm bo takie wlasnie sa - z humorem.

Odnośnik do komentarza

Blim DLA CIEBIE są mocno grywalne.

Ja zgadzam się z Jiloo, gra świetna, rewelacyjne dialogi "z jajem" (chyba że ktoś angielskiego nie zna...) i bardzo fajne oddanie "kumpelstwa" między dwoma głównymi bohaterami. Sporo broni i ciekawe różnorodne miejscówki, tylko pojazdów brak.

Ale jeśli dla kogoś najważniejsza jest grafika to cóż.

Odnośnik do komentarza

Popieram Jiloo i uszatego. Wczoraj skończyłem tę grę, i chcę jeszcze. Multum broni, genialny wątek tego całego partnerstwa + konspiracja wojskowa w tle. Jedyne co mi zdeczka ni przypasiło to brak sensownego systemu krycia się za wysoką ścianą, jedynie kucanie. Poza tym, chciałbym w dwójce uświadczyć jakiegoś większego wykorzystania sniperki (taaaak, kocham je w każdej strzelance) bo póki co była tu ona mało skuteczna. Ocena końcowa: 8-/10 (przy czym z przyczyn oczywistych nie testowałem multi, żałuje)

 

I przepraszam bardzo, ale co wy się tak czepiacie tej grafiki? To oczywiste że w tej grze chodzi o czysty fun i napawanie się IMO nienaganną fabułą, ja ledwo miałem czas żeby się nią (grafiką) przejąć podczas grania. Poza tym, mówcie co chcecie o grafice podczas gry, ale ta z filmików jest pierwszoligowa :P

 

Ja chce dwójkę!!!

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

W skład DLC (Downloadable Content) wejdzie najprawdopodobniej kilka nowych scenariuszy do trybu kampanii (gra stanie się więc dłuższa!), nowe mapy do trybu multi, nowe bronie, być może maski - słowem sporo rzeczy. Nie jest to jednak oficjalnie potwierdzone, ale wydaje się być bardzo prawdopodobne. Tak, czy inaczej będzie darmowe więc co by to nie było… będzie bardzo miło.

 

grrr.pl

 

Odnośnik do komentarza

mi na US pokazuje sie ze jest ale tylko dla goldow, kurcze musze czekac tydzien na 2 mapki :/ a tak bym skonczyl i sprzedam w przyszlym tygodniu

 

Co do gry. Bardzo dobra gra lecz zmarnowany potencjal Ao2. Graficznie - jesli bym nie czytal wiki to bym sie nie dowiedzial ze to silnik UE3... Chyba tylko 2 gosci jakos ladnie wyglada. Gameplay jest ok, slabe ai naszego kompana, toche dziwne ze wrog sobie przykuca i szybko biegnie, niestety jest to kolejna gra ktore starczy na 5-6h singla po ok 1h na misje. Przydaloby sie zroznicowac misje (inne pojazdy, niby mialo takie cos byc http://screenshots.teamxbox.com/screen/51434/Army-of-Two/, podnoszenie broni przeciwnika, inne rodzaje granatow, itp).Na coop gra jest dosc fajna - "ty idz w lewo, ja wezme dzialko" :)

 

7+/10 ale warto zagrac, moze jesli bedzie Ao2:2 :P podniesie poziom rozrywaki.

Odnośnik do komentarza
BAAARDZO dziwne bo ja jestem na UK zarejestrowany i widze ten dodatek za 600 mp...

 

 

Bardzo dziwne. Mieszkam w UK i tam mam konto. No i dodatek sie pokazal kolo poludnia ale cena 600 MP to chyba jakies jaja. Chcialem zassac ale nie jestem pewien czy to to. Niby za darmo mialo byc. Hmmmm. Mam mieszane uczucia. Poczekam na jakies info.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...