Skocz do zawartości

Army of Two


WildFirePL

Rekomendowane odpowiedzi

a88ot, lalka nie jest zła, jeszcze w żadnej grze nie widziałem takich reakcji na postrzał

nie raz typ dostał kulę w plery i padł na ziemię, ja już celuję w drugiego a ten ranny pajac zaczyna się podnosić :( fpytkeeeeee

 

Master Lukas, daruj sobie takie pytania, sam sobie możesz na nie odpowiedzieć wpisując odpowiednią sekwencję w wyszukiwarce

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wyspach jest szajba totalna z ta gra, sklepy sprzedawaly ja po 50-60 funtow a i tak w 3-4 h juz wszedzie widnialy karteczki "out of stock.." i nigdzie jej nie mozna kupic.

Ja dzis swoja dostalem w zamian za Burnout Paradise(udalo mi sie wymienic w niepozornym sklepiku poza miastem), zobacze czy gra jest warta takiego szumu wokol niej....

Odnośnik do komentarza
Na wyspach jest szajba totalna z ta gra, sklepy sprzedawaly ja po 50-60 funtow a i tak w 3-4 h juz wszedzie widnialy karteczki "out of stock.." i nigdzie jej nie mozna kupic.

Ja dzis swoja dostalem w zamian za Burnout Paradise(udalo mi sie wymienic w niepozornym sklepiku poza miastem), zobacze czy gra jest warta takiego szumu wokol niej....

 

 

Wiem cos o tym. O 10:01 w piatek ( premiera w UK ) udalem sie do Game Store i co widze - cena to 49.99 i wszytsko sprzedane lub tylko pre-ordery. Wycieczka do HMV i Virgin Store - to samo. Na szczescie nie naleze do bogatych polakow i robie zakupy w ASDzie - a tam Army of Two za 37,99 - nawet sie nie zastanawialem.

Gierka fajna - obecnie jakis etap w chinach ( tam gdzie poduszkowcem smigam i grodzie wodne przelaczam ). Gram single - nie mialem jeszcze okazji grac w co-opa. Jakby co to zapraszam chetnych.

 

Pozdrawiam

 

 

Artur

Odnośnik do komentarza

A niech cie Artur..... calkowicie zapomnialem ze w ASDzie sa tez gierki:P

 

Btw w Game i innych zabraklo tez najnowszego MXvsATV, pewnie ludzie jak nie mogli kupic Army of Two to kupywali ta scigalke zeby sie pocieszyc:P

 

Chyba zloze preorder na GTA IV w Game zeby potem jak za Army of Twonie latac...

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszej sesji. Co przychodzi mi do głowy? MOC!

Gra przypomina mi Kill.switch na PS2. Chowanie się za przeszkodami i ostrzał "na ślepo".

Graficznie bez rewelacji (jestem po drugiej misji), ale za to jaki klimat. Choć dla dzieci Neostrady, gra będzie kiepska, bo grafika kiepska... :twisted:

Producent położył duży nacisk na kooperację i sprawdza się to wyśmienicie. W tej grze czuć partnerstwo. Mimo, że bohaterowie potrafią się nieźle jechać, wiesz, że jest ktoś na kogo możesz zawsze liczyć. Rewelacja.

Broni od groma, przeciwnicy biegają jak żywe tarcze, choć potrafią zaskoczyć. Ogólnie taka ruchoma strzelnica.

 

Minus to ataki Mele. Ile razy podbiegam do przeciwnika wciskam RT i nic, a po ułamku sekundy przeciwnik wstaje z kucków i sprzedaje mi gonga...

No i partner sterowany przez konsolę potrafi zachować się kadet. W pewnym momencie wydaję komendę [stop-Aggro (stój i ogień zaporowy)], a partner biega w kółko, bo ja stoję w miejscu, które konsola przewidziała dla swojego gracza. Dziwne.

 

Wszystko zależy od podejścia. Dla mnie gra na 7-8, a grając z kumplami 9-10.

 

Nie ma to jak pociągnąć kumplowi z "baśki" po udanej akcji, riposta gwarantowana :twisted:

 

*Marshall wciągaj szybko, bo potrzeba nam ludzika do co-opa na czterech. Oj będzie się działo.

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

granie z SI to po części mus, kompan jest wtedy tak głupi że łapy mi opadają

ileż to razy wczoraj restartowałem checkpoint w szóstej misji to nie wiem, MONGOŁ! MONGOŁ! MONGOŁ! MONGOŁ! MONGOŁ! aaaarrrgghhhhhh

Ao2 ma moc w coopie, w singlu idzie oszaleć widząc głupotę kompana

 

od czasu zakupu The Club brakuje mi w grach tpp przycisku quickturn, oraz zmiany koloru celownika, ten co jest to często gęsto jest ledwo widoczny

a szukanie go to ostatnia rzecz jaką chcę robić podczas shitstorm

 

na tą chwilę jest to dla mnie gra na -8, ma kilka wad i czegoś jej brak

jednak jak ktoś nie ma golda i chce grać tylko single to niech odejmie 1 punkt od oceny, gra wtedy duuużo traci

Odnośnik do komentarza

Aha i nie rejestrujcie gry, bo nie warto. Dostaniecie poradę:

 

"Sprzęt dobieraj tak, by stanowił uzupełnienie wyposażenia Twego partnera. Jeśli partner zdecydował się na broń, która zwiększa poziom agresji przeciwnika, Ty powinieneś wybrać taką, która w jak najmniejszym stopniu wpływa na ten parametr. Dzięki temu będziecie mogli szybciej osiągać skrajne wartości na wskaźniku agresji."

 

Zuper, na pewno bardzo zachęcili wszystkich do rejestracji...

Tak na marginesie, bodajże w Extas'ach można wprowadzić jakiś kod. Wie ktoś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Czy grając np. 4 i 5 misję z jedną osobą (co-op, kampania), potem grając powiedzmy 1-3 z inną i 6 z jeszcze inną, zalicza nam Achiva za przejście gry z "żywym" partnerem?

nie ma chieva za przejscie z zwym partnerem

ja sie zastanawialem, czy "Elite PMC - Complete all missions as a Professional" wskoczy jesli wlasnie 4-5 przejde z jednym ziomkiem, a 1-3 z innym, a 6 z jeszcze innym.

Odnośnik do komentarza

powinno bez problemu stary, mi gra zapamiętała że jedną misję z kampanii przechodziłem w coop i teraz muszę ją powtórzyć by dostać acziwa za kampanię z Debilem , znaczy z SI

idiotka nawet zapamiętuje zebrane walizki, raz wzięta już się więcej nie pojawi

 

 

te kody Uszaty to ludzie dostawali w gamestop, przy preorderach, i to nie wszyscy, jakieś bronie za to są ale podobno nic specjalnego

do tego kody są jednorazowego użytku

Odnośnik do komentarza

Tak czytam te posty, w których rozpływacie się nad co-opem, ale nikt nie potwierdził najważniejszej rzeczy. Mianowicie, co z tym szumnie zapowiadanym featurem "pimp my gun"? W recenzji AoT (betki :( ) w PE cisza, na forum cisza...Czy w końcu zrezygnowano z tego pomysłu, czy może jest tak marnie zrealizowany, że aż szkoda wspominać?

Jeśli jest ta opcja, to niech ktoś pokrótce opisze jak wygląda (czy można malować bronie, łączyć elementy itp.).

Odnośnik do komentarza
(...)ale nikt nie potwierdził najważniejszej rzeczy. Mianowicie, co z tym szumnie zapowiadanym featurem "pimp my gun"? W recenzji AoT (betki :( ) w PE cisza, na forum cisza...

bo ta rzecz nie jest wcale taka najwazniejsza.

rozbudowa ganow rzecz fajna i przydatna, ale to troche jak malowanie fur w scigalkach. wazniejszy jest model jazdy.

z ta roznica, ze tutaj ulepszenie broni (nawet pimpowanie) wplywa na jej statystki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...